Jak přemluvit partnerku k miminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 14:05
Jak přemluvit partnerku k miminku.

Ahoj holky, v rodině máme problém. Taťka je už skoro 10 let rozvedený a našel si přítelkyni, se kterou je už přes 3 roky. Zatím spolu nežijí, ale se vším jim to klape. Před pár dny jsme si s taťkou povídali a on mi řekl, že by chtěl miminko, je celý natěšený, už má i jména. Překvapilo mě to, protože by mě ani ve snu nenapadlo, že by chtěl mít děťátko, oběma je přes 40, ale aktivní jsou jako ve 30-ti :D, vím, že by byli skvělí rodiče, a moc mě mrzí, že jeho přítelkyně nechce. Měl v plánu ji požádat o ruku a,,nastěhovat si ji k sobě"… Moc bych si přála, aby to vyšlo…máte nějaké typy, jak ji přesvědčit? děkuji a omlouvám se za anonym, ale nechci aby věděli, že o nich někde píšu :oops: :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 40013 příspěvků 24.07.18 14:08

tak asi už třeba nechce kvůli věku což se jí teda nedivím. Ona už má nějaké děti? Pokud by s ním dítě chtěla tak by nečekala roky.

Bubla_Bučková
Závislačka 3798 příspěvků 24.07.18 14:08

a ona děti má? A ví rozvedený tatínek, že dítě je víc než výběr jména? Co riziko genetických vad? Asi má paní přítelkyně víc rozumu než vy 2 dohromady :kytka:

Šmoulice
Kelišová 6742 příspěvků 24.07.18 14:10
@Bubla_Bučková píše:
a ona děti má? A ví rozvedený tatínek, že dítě je víc než výběr jména? Co riziko genetických vad? Asi má paní přítelkyně víc rozumu než vy 2 dohromady :kytka:

Přesně tohle jsem chtěla napsat.

Úvodní příspěvek na mě působí, jako by ho psalo 12ti leté děcko :roll: :roll:

PupuP
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 24.07.18 14:10
  1. proč to řešíš ty? nech to na nich, je to jejich věc
  2. ve věku 40+ už to vážně rozumné není…

ale vše je jen jejich věc. navíc tvůj táta evidentně už děti má :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 11610 příspěvků 24.07.18 14:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v rodině máme problém. Taťka je už skoro 10 let rozvedený a našel si přítelkyni, se kterou je už přes 3 roky. Zatím spolu nežijí, ale se vším jim to klape. Před pár dny jsme si s taťkou povídali a on mi řekl, že by chtěl miminko, je celý natěšený, už má i jména. Překvapilo mě to, protože by mě ani ve snu nenapadlo, že by chtěl mít děťátko, oběma je přes 40, ale aktivní jsou jako ve 30-ti :D, vím, že by byli skvělí rodiče, a moc mě mrzí, že jeho přítelkyně nechce. Měl v plánu ji požádat o ruku a,,nastěhovat si ji k sobě"… Moc bych si přála, aby to vyšlo…máte nějaké typy, jak ji přesvědčit? děkuji a omlouvám se za anonym, ale nechci aby věděli, že o nich někde píšu :oops: :think:

Tak jestli je ona přes 40 8o, tak její zdrženlivost chápu. Pokud se táta chce množit, musí si vybrat mladší.

Hroznej puberťák
Závislačka 4876 příspěvků 24.07.18 14:15

No tvl., to je zápletka! Je jim oběma přes 40, „už“ 3 roky spolu „jsou“, ale nebydlí spolu, a tatík už má vybrané jméno pro miminko :D To si nějak několikanásobně nedovedu představit :mavam:

jiti81
Kecalka 307 příspěvků 28 inzerátů 24.07.18 14:15

nebo mě napadlo, pořídit taťkovi vnoučka… třeba by to stačilo - ale záleží kolik je zakladatelce, pokud má na to věk

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 1 inzerát 24.07.18 14:23

Pokud je tak nerozhodný, že jí po třech letech nenabídnul sestěhování, tak se nedivím, že partnerka o dítěti s ním vůbec neuvažuje. I kdyby jí bylo pětadvacet :lol:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 24.07.18 14:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v rodině máme problém. Taťka je už skoro 10 let rozvedený a našel si přítelkyni, se kterou je už přes 3 roky. Zatím spolu nežijí, ale se vším jim to klape. Před pár dny jsme si s taťkou povídali a on mi řekl, že by chtěl miminko, je celý natěšený, už má i jména. Překvapilo mě to, protože by mě ani ve snu nenapadlo, že by chtěl mít děťátko, oběma je přes 40, ale aktivní jsou jako ve 30-ti :D, vím, že by byli skvělí rodiče, a moc mě mrzí, že jeho přítelkyně nechce. Měl v plánu ji požádat o ruku a,,nastěhovat si ji k sobě"… Moc bych si přála, aby to vyšlo…máte nějaké typy, jak ji přesvědčit? děkuji a omlouvám se za anonym, ale nechci aby věděli, že o nich někde píšu :oops: :think:

Vůbec se do toho nepleť, není to tvoje věc. :roll:

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 24.07.18 14:26

No tak já se jí nedivim, že už nechce po čtyřicítce mimino. Jste oba jak praštěný, ať se tatík uklidní a čeká na vnoučata :roll:
Až mně bude přes 40, tak dcera bude akorát řešit, kam na střední. Fakt bych si dělala ještě miminko, budu ráda, že to mám dávno odbytý.

freeport
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 24.07.18 14:27

At se tatka tesi na vnouce.Po ctyricitce deti uz nee.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10091 příspěvků 24.07.18 14:28

1. Ne každá ženská po 40 se na dítě cítí.
2. Má otec představu, jak by spolu fungovali v jedné domácnosti (aspoň ve dvou, natož s děckem)?
3. Pokud by něco chtěl, je dost starej na to, aby v tom smyslu otevřle ústa sám. Takhle se mi zdá, že ani neví, proč ona nechce.

Ať ji požádá, nastěhuje si ji, a pak může začít navrhovat takový kraviny.

Já být jí, nevím, jestli bych na to kývla. V tomto věku a s takovým chlapem.

lachtanice86
Kelišová 6388 příspěvků 24.07.18 14:33

Co se do toho motáš? Navíc když nebyl schopen udělat krok ke společnému bydlení, nedivím se jí. Navíc věk po 40 už je trochu moc.

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 24.07.18 14:37

ve 40 po 3 letech spolu pořád „chodí“ a ty se divíš, že nemají děcko? A teda pokud by se do mě začala montovat partnerova dcera tak by to pro mě rozhodně nebyl impulz k početí, ale spíš k úprku

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >