Reklama

Jak přemluvit partnerku k miminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 14:05
Jak přemluvit partnerku k miminku.

Ahoj holky, v rodině máme problém. Taťka je už skoro 10 let rozvedený a našel si přítelkyni, se kterou je už přes 3 roky. Zatím spolu nežijí, ale se vším jim to klape. Před pár dny jsme si s taťkou povídali a on mi řekl, že by chtěl miminko, je celý natěšený, už má i jména. Překvapilo mě to, protože by mě ani ve snu nenapadlo, že by chtěl mít děťátko, oběma je přes 40, ale aktivní jsou jako ve 30-ti :D, vím, že by byli skvělí rodiče, a moc mě mrzí, že jeho přítelkyně nechce. Měl v plánu ji požádat o ruku a,,nastěhovat si ji k sobě"… Moc bych si přála, aby to vyšlo…máte nějaké typy, jak ji přesvědčit? děkuji a omlouvám se za anonym, ale nechci aby věděli, že o nich někde píšu :oops: :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39301 příspěvků 24.07.18 14:08

tak asi už třeba nechce kvůli věku což se jí teda nedivím. Ona už má nějaké děti? Pokud by s ním dítě chtěla tak by nečekala roky.

Bubla_Bučková
Závislačka 3084 příspěvků 24.07.18 14:08

a ona děti má? A ví rozvedený tatínek, že dítě je víc než výběr jména? Co riziko genetických vad? Asi má paní přítelkyně víc rozumu než vy 2 dohromady :kytka:

Šmoulice
Kelišová 6639 příspěvků 24.07.18 14:10
@Bubla_Bučková píše:
a ona děti má? A ví rozvedený tatínek, že dítě je víc než výběr jména? Co riziko genetických vad? Asi má paní přítelkyně víc rozumu než vy 2 dohromady :kytka:

Přesně tohle jsem chtěla napsat.

Úvodní příspěvek na mě působí, jako by ho psalo 12ti leté děcko :roll: :roll:

PupuP
Kecalka 488 příspěvků 24.07.18 14:10
  1. proč to řešíš ty? nech to na nich, je to jejich věc
  2. ve věku 40+ už to vážně rozumné není…

ale vše je jen jejich věc. navíc tvůj táta evidentně už děti má :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 24.07.18 14:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v rodině máme problém. Taťka je už skoro 10 let rozvedený a našel si přítelkyni, se kterou je už přes 3 roky. Zatím spolu nežijí, ale se vším jim to klape. Před pár dny jsme si s taťkou povídali a on mi řekl, že by chtěl miminko, je celý natěšený, už má i jména. Překvapilo mě to, protože by mě ani ve snu nenapadlo, že by chtěl mít děťátko, oběma je přes 40, ale aktivní jsou jako ve 30-ti :D, vím, že by byli skvělí rodiče, a moc mě mrzí, že jeho přítelkyně nechce. Měl v plánu ji požádat o ruku a,,nastěhovat si ji k sobě"… Moc bych si přála, aby to vyšlo…máte nějaké typy, jak ji přesvědčit? děkuji a omlouvám se za anonym, ale nechci aby věděli, že o nich někde píšu :oops: :think:

Tak jestli je ona přes 40 8o, tak její zdrženlivost chápu. Pokud se táta chce množit, musí si vybrat mladší.

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4085 příspěvků 24.07.18 14:15

No tvl., to je zápletka! Je jim oběma přes 40, „už“ 3 roky spolu „jsou“, ale nebydlí spolu, a tatík už má vybrané jméno pro miminko :D To si nějak několikanásobně nedovedu představit :mavam:

jiti81
Kecalka 307 příspěvků 37 inzerátů 24.07.18 14:15

nebo mě napadlo, pořídit taťkovi vnoučka… třeba by to stačilo - ale záleží kolik je zakladatelce, pokud má na to věk

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 24.07.18 14:23

Pokud je tak nerozhodný, že jí po třech letech nenabídnul sestěhování, tak se nedivím, že partnerka o dítěti s ním vůbec neuvažuje. I kdyby jí bylo pětadvacet :lol:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 24.07.18 14:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v rodině máme problém. Taťka je už skoro 10 let rozvedený a našel si přítelkyni, se kterou je už přes 3 roky. Zatím spolu nežijí, ale se vším jim to klape. Před pár dny jsme si s taťkou povídali a on mi řekl, že by chtěl miminko, je celý natěšený, už má i jména. Překvapilo mě to, protože by mě ani ve snu nenapadlo, že by chtěl mít děťátko, oběma je přes 40, ale aktivní jsou jako ve 30-ti :D, vím, že by byli skvělí rodiče, a moc mě mrzí, že jeho přítelkyně nechce. Měl v plánu ji požádat o ruku a,,nastěhovat si ji k sobě"… Moc bych si přála, aby to vyšlo…máte nějaké typy, jak ji přesvědčit? děkuji a omlouvám se za anonym, ale nechci aby věděli, že o nich někde píšu :oops: :think:

Vůbec se do toho nepleť, není to tvoje věc. :roll:

Overlook
Kecalka 305 příspěvků 24.07.18 14:26

No tak já se jí nedivim, že už nechce po čtyřicítce mimino. Jste oba jak praštěný, ať se tatík uklidní a čeká na vnoučata :roll:
Až mně bude přes 40, tak dcera bude akorát řešit, kam na střední. Fakt bych si dělala ještě miminko, budu ráda, že to mám dávno odbytý.

freeport
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 24.07.18 14:27

At se tatka tesi na vnouce.Po ctyricitce deti uz nee.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 24.07.18 14:28

1. Ne každá ženská po 40 se na dítě cítí.
2. Má otec představu, jak by spolu fungovali v jedné domácnosti (aspoň ve dvou, natož s děckem)?
3. Pokud by něco chtěl, je dost starej na to, aby v tom smyslu otevřle ústa sám. Takhle se mi zdá, že ani neví, proč ona nechce.

Ať ji požádá, nastěhuje si ji, a pak může začít navrhovat takový kraviny.

Já být jí, nevím, jestli bych na to kývla. V tomto věku a s takovým chlapem.

lachtanice86
Kelišová 5719 příspěvků 24.07.18 14:33

Co se do toho motáš? Navíc když nebyl schopen udělat krok ke společnému bydlení, nedivím se jí. Navíc věk po 40 už je trochu moc.

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 24.07.18 14:37

ve 40 po 3 letech spolu pořád „chodí“ a ty se divíš, že nemají děcko? A teda pokud by se do mě začala montovat partnerova dcera tak by to pro mě rozhodně nebyl impulz k početí, ale spíš k úprku

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama