Jak přeposlat peníze z účtu u mBank

485
28.6.15 23:22

Jak přeposlat peníze z účtu u mBank

Maminky, mám jeden účet u mBank, na který si spořím. Několik let jsem z něho nic nevybírala a teď bych si potřebovala přeposlat nějaké peníze na svůj účet, ale absolutně nevím jak na to. Zkoušela jsem na netu najít nějaký návod pro debily, ale nikde nic není. Matně si pamatuju, že se zadával někde příjemce do nějakého seznamu a pak se z toho seznamu vybíral pro převod, ale já už si fakt nepamatuju jak. Poraďte mi, prosím. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2243
28.6.15 23:28

@loja Nedávno jsem to také řešila a nepodařilo se mi to jinak, než že jsem ty peníze prvně ze spořícího účtu převedla na normální účet u Mbank (mám dojem, že ten spořící je k normálnímu účtu, měla bys ho tedy snad mít také), to se udělá okamžitě a z normálního účtu už můžeš dělat převod kam chceš. Možná to jde i jinak, ale já to nenašla:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
28.6.15 23:50

Nebo prostě kontaktovat banku pro informace-asi nejednodduší.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19063
29.6.15 06:13

@loja Najedeš v IB na ten svůj spořící účet a dáš převést na svůj účet…ten už tam máš předdefinovaný a nastavuješ jen částku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
29.6.15 08:43
@loja píše:
Maminky, mám jeden účet u mBank, na který si spořím. Několik let jsem z něho nic nevybírala a teď bych si potřebovala přeposlat nějaké peníze na svůj účet, ale absolutně nevím jak na to. Zkoušela jsem na netu najít nějaký návod pro debily, ale nikde nic není. Matně si pamatuju, že se zadával někde příjemce do nějakého seznamu a pak se z toho seznamu vybíral pro převod, ale já už si fakt nepamatuju jak. Poraďte mi, prosím. Díky

Je to stejne uplne vsude. VZDY musis ze sporiciho prevest na bezny ucet a teprve z bezneho muzes s temi penezmi nakladat dal jak je libo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
29.6.15 14:58

Jenže problém je v tom, že ten účet už neexistuje a mě se nedaří ho nikde změnit na ten současný, který mám teď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19063
29.6.15 15:06
@loja píše:
Jenže problém je v tom, že ten účet už neexistuje a mě se nedaří ho nikde změnit na ten současný, který mám teď

tak to asi budeš muset vyřešit přes mLinku nebo v kiosku, to jen tak změnit v IB nepůjde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama