Reklama

Jak přepravit miminko z kočárku domu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 16.01.17 07:51
Jak přepravit miminko z kočárku domu

Ahoj,

otázka je jasná :D… jak to děláte s „přepravou“ miminka mezi kočárkem a domovem?

Pro vysvětlení, kočárek mohu nechávat v garáži, ta je ještě před brankou a za brankou vedou k domu schody (odhadem 2-3 patra), poté je teprve vstup do domu a další patro k mému bytu. Z toho důvodu určitě není možné kočárek dostat domu. Děsí mne představa že budu miminko nosit „jen v ruce“ - u toho se prát se zámkem a ponesu např nákup. Jako jediné řešení mne napadlo pendlovat s autosedačkou - doma prcka do ní, snést ke kočárku přendat a autosesačku nechat v garáži a zpět to samé… Jako je to nešťastné, že jí budu muset budit, když usne po procházce, ale nic jiného mne moc nenapadlo. Jak to máte vy?

Děkuji :).

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9633 příspěvků 16.01.17 07:54

@wendsdy nosím do čtvrtého patra - na úplně male mimino jsem proste sundala korbu od kočárku a vynesla ji nahoru celou, v zimě nosím v pevném fusaku do kočárku a když uz je větší, tak v ruce. Autosedačka mi nepřijde nic moc prave kvůli tomu zbytečnému buzení

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62536 příspěvků 3 inzeráty 16.01.17 07:55

Kocar se sundavaci korbou.

Tunrida
Hvězda diskuse 47195 příspěvků 16.01.17 07:57

Buď úplně sundat korbu kočáru. To bude samozřejmě časem těžší a těžší nebo si pořídit do kočáru vložnou tašku :think:

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 16.01.17 07:58

Tak ja nechavam kocar jen pod schody. Ale kdxz usne, tak odcvaknu korbu a nesu celou. Nebo si kup kocar s vloznou taskou.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30549 příspěvků 16.01.17 07:59

Koupila jsem kocar s nacvakavaci korbou, to bylo super, když dítko usnulo a ka ho přenesla rovnou na balkón

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 16.01.17 08:02

Nějak jsem to na začátku nedomyslela, že tohle bude problém. Takže kočár už mám, sundavcí korbu teda samozřejmě má, ale má tam blbá madla, skoro si říkám, že tohle bych dala asi měsíc a pak jí budu raději budit :P

Elishka1
Závislačka 2580 příspěvků 16.01.17 08:08

Ve fusaku

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 16.01.17 08:09
@wendsdy píše:
Ahoj,

otázka je jasná :D… jak to děláte s „přepravou“ miminka mezi kočárkem a domovem?

Pro vysvětlení, kočárek mohu nechávat v garáži, ta je ještě před brankou a za brankou vedou k domu schody (odhadem 2-3 patra), poté je teprve vstup do domu a další patro k mému bytu. Z toho důvodu určitě není možné kočárek dostat domu. Děsí mne představa že budu miminko nosit „jen v ruce“ - u toho se prát se zámkem a ponesu např nákup. Jako jediné řešení mne napadlo pendlovat s autosedačkou - doma prcka do ní, snést ke kočárku přendat a autosesačku nechat v garáži a zpět to samé… Jako je to nešťastné, že jí budu muset budit, když usne po procházce, ale nic jiného mne moc nenapadlo. Jak to máte vy?

Děkuji :).

teda přeprava s autosedačkou se mi zdá ještě šílenější. Prostě drapnu děcko do ruky a jdu…představ si že já mám v druhé ještě za ruku kolikrát starší dítě, přes rameno kabelku a v ruce s kojencem ještě tašku s nákupem z obchodu :lol: neboj, to se poddá, bude hůř :pankac:

mikacka
Kecalka 271 příspěvků 16.01.17 08:10

Vlozna taska…vec k nezaplaceni, neni to tak tezky jako korba a miminko nevzbudis, kdyz ho budes potřebovat presunout. Kdekoliv. I kdyz jsme sli treba k nekomu na navstevu, k doktroru apod.

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 16.01.17 08:12

@reinkarnace To já si zase jako prvorodička, která se děsí toho jak se vůbec miminko drží neumím představit… hodit si novorozence na jednu ruku, do druhé nákup a rvát se s dveřma, které se musí jednou rukou přitáhnout aby šlo otočit klíčem…

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 16.01.17 08:13
@wendsdy píše:
@reinkarnace To já si zase jako prvorodička, která se děsí toho jak se vůbec miminko drží neumím představit… hodit si novorozence na jednu ruku, do druhé nákup a rvát se s dveřma, které se musí jednou rukou přitáhnout aby šlo otočit klíčem…

a budeš se divit, co začneš zvládat dělat nohama :lol: :lol: :lol:

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 16.01.17 08:15

@reinkarnace Přitáhnout kouli od dveří a otočit klíčem? :P

Tichošlápek
Echt Kelišová 9633 příspěvků 16.01.17 08:16

@wendsdy no tak si kup tu vloznou tašku ;) co mas za kočár?

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 16.01.17 08:16

Dokud byla hodně malá přenášela jsem korbičku, poté na ruce 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama