Jak přepravit miminko z kočárku domu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 16.01.17 07:51
Jak přepravit miminko z kočárku domu

Ahoj,

otázka je jasná :D… jak to děláte s „přepravou“ miminka mezi kočárkem a domovem?

Pro vysvětlení, kočárek mohu nechávat v garáži, ta je ještě před brankou a za brankou vedou k domu schody (odhadem 2-3 patra), poté je teprve vstup do domu a další patro k mému bytu. Z toho důvodu určitě není možné kočárek dostat domu. Děsí mne představa že budu miminko nosit „jen v ruce“ - u toho se prát se zámkem a ponesu např nákup. Jako jediné řešení mne napadlo pendlovat s autosedačkou - doma prcka do ní, snést ke kočárku přendat a autosesačku nechat v garáži a zpět to samé… Jako je to nešťastné, že jí budu muset budit, když usne po procházce, ale nic jiného mne moc nenapadlo. Jak to máte vy?

Děkuji :).

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10498 příspěvků 16.01.17 07:54

@wendsdy nosím do čtvrtého patra - na úplně male mimino jsem proste sundala korbu od kočárku a vynesla ji nahoru celou, v zimě nosím v pevném fusaku do kočárku a když uz je větší, tak v ruce. Autosedačka mi nepřijde nic moc prave kvůli tomu zbytečnému buzení

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63383 příspěvků 3 inzeráty 16.01.17 07:55

Kocar se sundavaci korbou.

Tunrida
Hvězda diskuse 47900 příspěvků 16.01.17 07:57

Buď úplně sundat korbu kočáru. To bude samozřejmě časem těžší a těžší nebo si pořídit do kočáru vložnou tašku :think:

Alyss1
Závislačka 2822 příspěvků 5 inzerátů 16.01.17 07:58

Tak ja nechavam kocar jen pod schody. Ale kdxz usne, tak odcvaknu korbu a nesu celou. Nebo si kup kocar s vloznou taskou.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 16.01.17 07:59

Koupila jsem kocar s nacvakavaci korbou, to bylo super, když dítko usnulo a ka ho přenesla rovnou na balkón

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 16.01.17 08:02

Nějak jsem to na začátku nedomyslela, že tohle bude problém. Takže kočár už mám, sundavcí korbu teda samozřejmě má, ale má tam blbá madla, skoro si říkám, že tohle bych dala asi měsíc a pak jí budu raději budit :P

Uživatel je onlineElishka1
Závislačka 2741 příspěvků 16.01.17 08:08

Ve fusaku

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 16.01.17 08:09
@wendsdy píše:
Ahoj,

otázka je jasná :D… jak to děláte s „přepravou“ miminka mezi kočárkem a domovem?

Pro vysvětlení, kočárek mohu nechávat v garáži, ta je ještě před brankou a za brankou vedou k domu schody (odhadem 2-3 patra), poté je teprve vstup do domu a další patro k mému bytu. Z toho důvodu určitě není možné kočárek dostat domu. Děsí mne představa že budu miminko nosit „jen v ruce“ - u toho se prát se zámkem a ponesu např nákup. Jako jediné řešení mne napadlo pendlovat s autosedačkou - doma prcka do ní, snést ke kočárku přendat a autosesačku nechat v garáži a zpět to samé… Jako je to nešťastné, že jí budu muset budit, když usne po procházce, ale nic jiného mne moc nenapadlo. Jak to máte vy?

Děkuji :).

teda přeprava s autosedačkou se mi zdá ještě šílenější. Prostě drapnu děcko do ruky a jdu…představ si že já mám v druhé ještě za ruku kolikrát starší dítě, přes rameno kabelku a v ruce s kojencem ještě tašku s nákupem z obchodu :lol: neboj, to se poddá, bude hůř :pankac:

mikacka
Kecalka 271 příspěvků 16.01.17 08:10

Vlozna taska…vec k nezaplaceni, neni to tak tezky jako korba a miminko nevzbudis, kdyz ho budes potřebovat presunout. Kdekoliv. I kdyz jsme sli treba k nekomu na navstevu, k doktroru apod.

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 16.01.17 08:12

@reinkarnace To já si zase jako prvorodička, která se děsí toho jak se vůbec miminko drží neumím představit… hodit si novorozence na jednu ruku, do druhé nákup a rvát se s dveřma, které se musí jednou rukou přitáhnout aby šlo otočit klíčem…

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 16.01.17 08:13
@wendsdy píše:
@reinkarnace To já si zase jako prvorodička, která se děsí toho jak se vůbec miminko drží neumím představit… hodit si novorozence na jednu ruku, do druhé nákup a rvát se s dveřma, které se musí jednou rukou přitáhnout aby šlo otočit klíčem…

a budeš se divit, co začneš zvládat dělat nohama :lol: :lol: :lol:

wendsdy
Stálice 77 příspěvků 16.01.17 08:15

@reinkarnace Přitáhnout kouli od dveří a otočit klíčem? :P

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10498 příspěvků 16.01.17 08:16

@wendsdy no tak si kup tu vloznou tašku ;) co mas za kočár?

Kotatko03
Echt Kelišová 8114 příspěvků 16.01.17 08:16

Dokud byla hodně malá přenášela jsem korbičku, poté na ruce 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >