Jak přestřihnout pupeční šňůru

Anonymní
28.12.20 17:19

Jak přestřihnout pupeční šňůru

Holky…mám otázku…
Já 28 let, chlap 37…
Bydlíme spolu v malém bytě společně s naší dcerou, na vesnici, kterou úplně nenávidím, krom jedné kamarádky tu nemám nikoho, jen rodiče, cca 20 min odsud…
Chlap tu má všechny, kamarády, známé, spolužáky, a hlavně svoji matku…
Na které je totálně závislej…Je u ní každej den, úplně každej… Není ji nic, že by se musel starat…
Do všeho nám kecá, když řeknu, dnes se nestavuj, máme program, jde zezadu domu a ťuká na okno, že přišla a ať jí otevřeme.
Teď na Vánoce jsme se jasně domluvili, že nepřijde, že Štědrej večer chceme být jako rodina pospolu, já, přítel, dcera… Ona odpoví ano, jasně, to chápu, užijte si Vánoce a 25. se uvidíme…
Samozřejmě to nevydržela a 24. Ráno psala chlapovi, ať za ní přijde…ten se hned sebral a přes můj nesouhlas šel :zed: takže jsem si doma všechno nachystala sama, zatím co on obšťastňoval návštěvou svoji matku… Přišel domů jakoby nic, ještě remcal, že má hlad a že se chce najíst, s čím já nesouhlasím, snažím se držet tradice…
Nastala doba večeře, chystám jídlo na stůl, kdyz v tom sakra zase slyším ťukání!!! A ona za oknem vprostřed naší večeře. Ten hned vyskočil, že je tam mamka a hned ji vzal k nám se slovy- však dyt nevadí, že tady bude ( má manžela a ještě jednoho syna, co s nimi bydlí)… No nevěřily by jste, jak sem byla nas*ana!!!
Potom samozřejmě odešla, takže jsme dojeli, rozdali si dárky…a v tom SMS chlapovi, ať za nimi dojde až usnu… Schválně jsem to protahovala až do půl 2 ráno… Pak mu říkám nic, jdu spát…ani jsem se nestačila obléct do košile a on už triskal dverma a utíkal k ní…
Prosím Vás, je tohle v pořádku???
Nedávno jsme se bavili, že být v bytovce vyměníme za rodinný dům a on na to, že kvůli práci a rodině nechce nikam daleko… Řekla jsem mu, že dům co jsem našla, je od nás 10-15 min autem… A on řekl, že tohle je moc, že buď seženeme něco tady kde jsme a nebo nic… Na to já reagovala, že minimálně 20 km odsud, nebo s ním končím…jsem s ním 8 let a teď to už opravdu přestávám dávat… Nemluvím o tom, že se na vše ptá 100×, na názory druhejch, hlavně svy matky, se mnou se neporadí o ničem, vážně o ničem, prvně matka, pak kamarádi, pak spolupracovníci a pak až já… Zažila jste to prosím některá??? Jak tohle řešit??? To je katastrofa :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4365
28.12.20 17:25

Nikdo ti nenutil maminčáka, vybrala sis ho sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6133
28.12.20 17:28

No 37 let, tam už je veškerá snaha marná. Jediný řešení je, když zatřepe bačkorama jeho máti a buď se probere nebo úplně zhroutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
28.12.20 17:32
@Zumpa píše:
Nikdo ti nenutil maminčáka, vybrala sis ho sama.

To není rada, spíš konstatování :think:.

@Cenarius píše:
No 37 let, tam už je veškerá snaha marná. Jediný řešení je, když zatřepe bačkorama jeho máti a buď se probere nebo úplně zhroutí.

Tipuji to zhroucení, kor pokud bez ní nevydrží ani 12 hodin do dalšího rána.

Jinak zakladatelko, tohle je těžký, nejlepší rada je se odstěhovat, ale to já bych udělala před početí dítěte. A rozhodně dřív než po 8 letech. Teď už to asi bere tak, že ti to nevadilo doteď, tak co remcáš.

Osobně bych prchla. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 17:33

Ahoj, mela jsem neco podobneho. Ale ne zase tak jak ty v nekterych pripadech. Tchyne na me zarlila, 3 deti chtela mit u sebe i ve 40 letech. Dceri totalne zkazila zivot tim, jak ji citove vydirala. Muj manzel taky skakal, jak tchyne piskala, kazdy den navstevy 3× denne..bydlela vzdycky par ulic od nas.
Prestalo to, az kdyz tvhyne umrela.
JENZE tu mam ted svagrovou pres chodbu a i kdyz to neni tak hrozne jak s tchyni, ale manzel ji chodi kontrolovat 3 x za den, aby nebyla v depresi. Kdyz ji neuvarim ja, tak zije na hotovych Jidlech do mikrovlnky.
Je ji kousek pres 40 let, je sama. Co ji znnam, tak mi skodila s matkou, snazila se nas s manzelem rozestvat, neni vubec dobry clovek. Tak je pro me tezky se o ni jeste ted starat. Premuzu se o Vanocich.
Abych to shrnula, asi s tim neudelas vubec nic. Me s tema vanocema pripomnelo nase prvni vanoce, kdy manzel me nechal samotnou doma a sedel u maminky cely den, a koukali se na tv… ja myslela, ze tam jel na hodku.
Preji hodne sil!

• Citovat
  • Nahlásit
3265
28.12.20 17:35

Nezmění se to. A ty Vánoce by byly pro mě poslední kapkou. Každý, kdo má zkušenosti s mamánkem Ti řekne něco obdobného… Tohle, co popisuješ je už ze strany chlapa hodně daleko za hranicí únosnosti :poblion:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 17:37

Muj manzel je o rok starsi a to stejne v blede modrem :lol: Jako zamilovana jsem si toho moc nevsimala, ted je pozde. Naucila jsem se s tim zit, protoze jinak je zodpovedny, penize neskudli, na vylety jezdime, nepije, nekouri, ale maminka a tatinek jsou cislo jedna a to me neskutecne s.re. Strasny. Jen pisknou, jede. Kvuli nim bydlime jen ve vedlejsi vesnici, aby nebyl daleko. Oba jsou sobestacni, pracujici, ale i 4× denne telefon aby prijel. Nejvic me nastval, kdyz se o tom, jaky dame chodnik nebo okapy poradi s tatinkem, ziska nazor a pak mi ho predestre :cert: Ale vzala jsem si ho dobrovolne. Je to tak.

• Citovat
  • Nahlásit
701
28.12.20 17:54

Život s mamánkem je hrozný. Pročti diskuze tady.
Buď to budeš snášet a zblázníš se z toho, nebo trvat na odstěhování a doufat, že se manželovi rozsvítí a pochopí, že by taky mohl přijít o rodinu.

Ale vypadá to, že nepřestřižení pupeční šňůry není váš jediný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1984
28.12.20 18:39

V pořádku to není (teda pro něj asi jo), ale obávám se, že na nějaké zásadní změny už je pozdě :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
28.12.20 18:40

To nemáš šanci změnit :think: buď to kousneš a přestaneš to řešit nebo se rozejdete :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9351
28.12.20 18:50

Nejaky kamos, na ktereho da, by mu to nevysvetlil…?
Ale asi to zmenit nejde. Par takovych se asi probere po nejakem vetsim tresku, ale to budou bohuzel vyjimky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30340
28.12.20 18:52

Proc nebyla na stedry den veceri doma kdyz tam ma dalsi cleny rodiny a nebyli jste domluveny probuh? To neni normalni fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
28.12.20 19:04

Tak to je hardcore 8o Radu asi úplně nemám ale ja bych to osobně nedavala… Takže by to skončilo na tom bud ja nebo matka :D ale pokud nejsi připravena od nej odejít tak bych to ultimátum asi zvazila protože podle toho co popisuješ by si nejspíš vybral maminku :zed: :zed: A přikláním se k názoru ze chlapa v téměř čtyřiceti letech už nepredelas a můžeš se snažit jak chceš. Moc nechápu proč k ni furt chodí a co tam dělá, proč nebere aspoň malou k babičce sebou? Mě by asi nejvíc stvalo když mu reknes ze si něco výslovně neprejes, viz návštěva na stedry večer, a on to stejně nerespektuje. To už bych řešila o dost dřív ale to je ted jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
28.12.20 19:13

No to je teda strašný 8o
Myslím, že s tím nic neuděláš, on tě bohužel nerespektuje a nebere tvůj názor ani v potaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
28.12.20 19:22

Chod tam s ním i s dětmi. Možná to bude pro tchyní dobrá léčba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu