Jak přesunout aplikace v telefonu na sd kartu?

663
26.12.18 09:04

Jak přesunout aplikace v telefonu na sd kartu?

Prosím o radu. Mám starší telefon (android 2.3.6) s malou pamětí, tak jsem chtěla nějaké aplikace přesunout na sd kartu, ale nedaří se mi to.
Ve správě aplikací je sice tlačítko přesunout na sd kartu, ale není podsvícené a je nefunkční.
Pokud máte nějakou radu, díky za ni. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18227
26.12.18 09:11

@babice a je to tak u všech aplikaci? Ono některé přesunout nejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.18 09:24

Nijak, 90% aplikaci nejdou ukládat na SD kartu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
26.12.18 09:39

@Kriss Tina
Je to tak u všech aktualizací. Když jsem si chtěla stáhnout novou aplikaci, automaticky se mi ukládala do mobilu. Nevím, jak bych to měla zaonačit, aby se uložila na sd kartu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
26.12.18 09:40

@prekvapenana2
Nejdou ani, pokud bych si chtěla stáhnout do mobilu stáhnout novou aplikaci a uložit ji na sd kartu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1358
26.12.18 10:15

Nelze.
Aplikace se vždy instalují do vnitřní paměti a jen některé jdou následně přesunout na kartu. Řešením je formátování karty jako vnitřní paměť. Myslím ale, že to jde až od vyšších verzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.18 11:43

@babice bohužel… Aspoň až si jednou budeš pořizovat nový tak budeš vědět že je důležitý aby měl velkou vnitřní paměť ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18227
26.12.18 12:09

@babice všechno se automaticky ukládá do paměti telefonu, některé aplikace pak jdou přes to nastavení přesunout na kartu některé už ne. Musíš projet jednu po druhé abys zjistila které jdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama