Jak přesvědčit manžela, že mohu mít i peníze já u sebe?

Anonymní
16.4.17 23:06

Jak přesvědčit manžela, že mohu mít i peníze já u sebe?

Jak přesvědčit manžela, že mohu mít u sebe i peníze já jak třeba na domáctnost tak i třeba pro sebe?
Jak si s ním o tom promluvit, abych ho přesvědčila? Jak se to podařilo Vám?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

727
16.4.17 23:09

Provokace? Nebo další tragická existence?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11958
16.4.17 23:10

:D. No pekny. Jsem dospela, svepravna a tak nosim dokonce penezenku. Mas nejaky svuj prijem? A on ti dava penize na pridel? Je to chudak :/ snazi se te drzet zkratka, aby nad tebou mel moc. To opravdu neni normalni!

Nemusela jsem nikoho presvedcovat. Oba mame volny pristup ke vsem financim. A nakupujeme dle potreby oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3528
16.4.17 23:14

8o A občanku u sebe máš? Bych spíš přemýšlela, jak ho přesvědčit, aby podepsal rozvodové papíry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
16.4.17 23:14

Před svatbou si mají lidi ujasnit prdění, děti a peníze. Jestli jste to neudělali, zkus mu říct, že chceš peníze i pro sebe. Když už se o ně musíš doprošovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
16.4.17 23:17

Ty nemas svoji vyplatu nebo materskou/rodicak nebo nevim co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
16.4.17 23:20
@Anonymní píše:
Jak přesvědčit manžela, že mohu mít u sebe i peníze já jak třeba na domáctnost tak i třeba pro sebe?
Jak si s ním o tom promluvit, abych ho přesvědčila? Jak se to podařilo Vám?Děkuji

jak jako přesvědčit? 8o
jsi svéprávná?
bez ironie…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
16.4.17 23:22

Bože… :roll:

Já jsem dospělá, svéprávná osoba, která před MD chodila do práce a tak jsem si peníze vydělala. A kdysi jsem si našla partnera, který má všech pět pohromadě. Díkybohu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84128
16.4.17 23:23
@Anonymní píše:
Jak si s ním o tom promluvit, abych ho přesvědčila? Jak se to podařilo Vám?Děkuji

Nikdy jsem ho přesvědčovat nemusela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.17 23:26
@Terisos píše:
Provokace? Nebo další tragická existence?

právě ho nechci nějak vyprovokovat. Tak jsem to nemyslela.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.4.17 23:27
@pedigka píše:
Ty nemas svoji vyplatu nebo materskou/rodicak nebo nevim co?

po mateřský normálně dělám

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.4.17 23:28
@Šarlota4 píše: :D. No pekny. Jsem dospela, svepravna a tak nosim dokonce penezenku. Mas nejaky svuj prijem? A on ti dava penize na pridel? Je to chudak :/ snazi se te drzet zkratka, aby nad tebou mel moc. To opravdu neni normalni!Nemusela jsem nikoho presvedcovat. Oba mame volny pristup ke vsem financim. A nakupujeme dle potreby oba.

ne na příděl právě, prostě když je potřeba něco koupit a mám to koupit já tak mi an to dá peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
19594
16.4.17 23:29
@Anonymní píše:
po mateřský normálně dělám

Najít si lepší práci, abys to nemusela řešit. Popřípadě si najít lepšího manžela. Vyber si vhodnější variantu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.17 23:30
@Mango_Lassi píše:
Najít si lepší práci, abys to nemusela řešit. Popřípadě si najít lepšího manžela. Vyber si vhodnější variantu

proč manžela?

• Nahlásit
  • Citovat
28799
16.4.17 23:30
@Anonymní píše:
proč manžela?

Protože evidentně máš doma blbce :nevim: a nebo je to tebou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama