Reklama

Jak natahujete Diphereline do injekční stříkačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M.o.n.i.k.k.k.k.
Povídálka 37 příspěvků 04.10.18 06:49
Jak pretahujete Diphereline do injekcni strikacky

Dobre rano, potrebovala bych poradit od tech z Vas, ktere jste si musely take pichat Diphereline. Jak se vam podarilo dostat vzdy celou latku z lahvicky do injekcni strikacky? Mne vzdy v lahvicce zustane jeste trochu uz namichaneho roztoku a nejde mi to tou injekcni strikackou vysat. Meli jste to stejne? Nebo na to mate nejaky trik? Moc dekuji za radu :)

Reklama

Reakce:

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 06:53

Upust z injekce vzduch a znova nasaj zbytek :palec:

M.o.n.i.k.k.k.k.
Povídálka 37 příspěvků 04.10.18 07:02

@Safrik to jsem zkousela,ale mne ta injekce nedosahne uplne na dno a i kdyz tu lahvicku naklonim,tak i tak tam troska roztoku zustane :?

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 07:13

@M.o.n.i.k.k.k.k. Tak jestli fakt jen drobet tak to snad nevadi..

Lajka09
Závislačka 4688 příspěvků 04.10.18 08:10

V ampulkách je vždy větší množství, než odpovídá uvedené gramáži. Vůbec nevadí, že tam něco zůstane.

M.o.n.i.k.k.k.k.
Povídálka 37 příspěvků 04.10.18 08:11

@Lajka09 diky :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >