Jak natahujete Diphereline do injekční stříkačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
M.o.n.i.k.k.k.k.
Stálice 60 příspěvků 04.10.18 06:49
Jak pretahujete Diphereline do injekcni strikacky

Dobre rano, potrebovala bych poradit od tech z Vas, ktere jste si musely take pichat Diphereline. Jak se vam podarilo dostat vzdy celou latku z lahvicky do injekcni strikacky? Mne vzdy v lahvicce zustane jeste trochu uz namichaneho roztoku a nejde mi to tou injekcni strikackou vysat. Meli jste to stejne? Nebo na to mate nejaky trik? Moc dekuji za radu :)

Reakce:
Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 06:53

Upust z injekce vzduch a znova nasaj zbytek :palec:

M.o.n.i.k.k.k.k.
Stálice 60 příspěvků 04.10.18 07:02

@Safrik to jsem zkousela,ale mne ta injekce nedosahne uplne na dno a i kdyz tu lahvicku naklonim,tak i tak tam troska roztoku zustane :?

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 07:13

@M.o.n.i.k.k.k.k. Tak jestli fakt jen drobet tak to snad nevadi..

Lajka09
Závislačka 4719 příspěvků 04.10.18 08:10

V ampulkách je vždy větší množství, než odpovídá uvedené gramáži. Vůbec nevadí, že tam něco zůstane.

M.o.n.i.k.k.k.k.
Stálice 60 příspěvků 04.10.18 08:11

@Lajka09 diky :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >