Jak převézt zákusky v tomhle počasí

7051
4.7.15 18:23

Jak převézt zákusky v tomhle počasí

Ahoj,
zítra jedeme na oslavu a já jsem inteligetně :cert: udělala ovocný košíčky. Takže upečený linecký košíčky, máslovej krém a ovoce. A teď marně přemýšlím, jak to dostanu zítra z bodu A do bodu B :roll: v nějakým normálním stavu, totiž tak, aby se mi to nerozteklo. Nemám žádnou chladící tašku, v mrazáku možná (a ani tím si nejsem jistá) takový to udělátko na kostky ledu. :lol: Přemejšlela jsem, že bych ty košíčky ráno šoupla na chvíli do mrazáku, ale nevím, jak by vypadaly, až by rozmrzly.
Cesta bude trvat asi jenom půl hodiny, ale i to je dost v tomhle počasí.
Nemáte nějakou radu, jak to dovézt v celku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Uzo
232
4.7.15 18:28

Udělala bych to přesně tak, na chvilku do mražáku, pak přikrýt alobalem a převézt. Půl hodiny není zas taková hrůza. A na místě šup do ledničky. A dala bych si košíČek!!! :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22624
4.7.15 18:38

Já bych dala do mrazáku dvě nebo tři krabičky s vodou. Ty bych ráno dala do kartonové krabice, k tomu zákusky, zavřít a převést. Zákusky bych do mrazáku nedávala.
A pokud máte garážované auto, tak vyndat z garáže až těsně před cestou, ať se nenahřeje. Pokud ne, tak ho dát aspoň před cestou do stínu ať není tak moc nahřáté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
4.7.15 18:40

Dones to tam dneska v noci, když je to jen půl hoďky. Teda jestli je to u někoho doma a ne piknik v parku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.15 18:47

Taky bych to dala chvili do mrazaku. Tchanovci dnes prevazeli narozeninovy dort 3 hodky v aute.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7051
4.7.15 18:49
@Litta píše:
Dones to tam dneska v noci, když je to jen půl hoďky. Teda jestli je to u někoho doma a ne piknik v parku.

To je dobrej nápad, ale mně se v tomhle vedru nikam jet nechce. :lol:
Udělám to, jak psala @Aspera .
A auto v garáži nemáme, tak aspoň zapnu klimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17334
4.7.15 19:48

@marketa0211 a přežil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6549
4.7.15 20:01

Dnes dopoledne jsem koupila zákusky v cukrárně a vezla je autem taky cca půl hodiny. Dali mi je normálně do papíru a ještě do igelitové tašky, v autě jsem je dala na podlahu, po příjezdu šly hned do ledničky a byly úplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
4.7.15 21:44

Dneska v poledne šlehačkové zákusky v papírové krabici přes celou Plzeń v autě bez klmatizace, absolutně bez úhony, víc jak půl hodiny určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.15 10:02

@ka2ka pry prezil.Jen marcipan se nahore trochu roztekl.Ale v aute vsichni mrzli :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama