Reklama

Jak přežít podzim a zimu? Remcání povoleno ;)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 01.09.18 10:28
Jak přežít podzim a zimu? Remcání povoleno ;)

Devcatka, ja mela tak skvely leto. A ted venku leje, nejmensi dite nepotahne ven za kamaradama litat a jecet a tak, nejstarsi nemuze do skateparku a ja je doma asi brzo kuchnu vsechny tri :mrgreen:
Jsem vdecna za to, co mam, ale ta predstava chladnejsi casti roku me cistokrevne desiiiiii..vrstvy obleceni, pokud nebude snih, vecne utirat psovi nohy…ted zacatek skolniho roku, prachy, pak to zimni obleceni a obuti, prachy, pak Vanoce, prachyyyy…pomoc, ja chci zase letooo :D..tak sup, zadrzkujte si takyyyy!!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Reakce:

free333
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 01.09.18 10:32

@Tarjei

Já dnes od rána sleduju, jak nádherně prší, je překrásné počasí a krásný vzduch, miluju i procházky v dešti a slyším, jak příroda a stromy se radují, že konečně prší :)

inkakřivák
Extra třída :D 13587 příspěvků 01.09.18 10:35

Krásně, když bude pršet, vezmu si deštník, když bude zima, obleču se. Ale když jsem v práci a venku 35 ve stínu, co můžu udělat? Nic. takové léto je peklo.

cverunka
Závislačka 2551 příspěvků 01.09.18 10:35

No, také se na to netěším. Ranní výpravy do školy i s kočárem v nečase, brzká tma, oblékání, znuděné děcka doma… Fujtajbl.
Ale říkám si, že si to budu dělat hezké, co jen to půjde. Vytáhnu huňatou deku, nakoupím čaje, svíčky a budeme vegetit doma u pohádek, knížek. Na večer vínečko, romantika u svíček :D
Já vím, nakonec to vypadá úplně jinak, než si člověk maluje - celý den kolotoč, doma věčně bordel z bot, uječené děti… :mrgreen:

Bubla_Bučková
Závislačka 3455 příspěvků 01.09.18 10:36

jedno slovo… Vánoce :dance: :srdce:

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 01.09.18 10:36

Nesnasim dest, zimu… Miluju leto! Pristi tyden bude jeste krasne, pujdeme na koupak :-) A v zime asi zase zavedeme pravidelne navstevy u nas doma a budeme cekat na jaro :-)

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 01.09.18 10:37

@cverunka :lol: no tak nejak…taky mi bude chybet ranni ocumovani, co mi vylezlo na zahonu novyho…

cverunka
Závislačka 2551 příspěvků 01.09.18 10:39
@Tarjei píše:
@cverunka :lol: no tak nejak…taky mi bude chybet ranni ocumovani, co mi vylezlo na zahonu novyho…

Tak já už začala plánovat, co v zimě na zahradu pořídím a jak to vylepším. Už mám objednané u paní pítko pro ptáky a chceme s dcerou vyrábět hmyzí hotel.

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 01.09.18 10:40
@free333 píše:
@TarjeiJá dnes od rána sleduju, jak nádherně prší, je překrásné počasí a krásný vzduch, miluju i procházky v dešti a slyším, jak příroda a stromy se radují, že konečně prší :)

Ja taky, jsem nadsena :D

Jasmina81
Kecalka 210 příspěvků 01.09.18 10:41

Nesnáším vedro a mám ráda jaro , podzim, zimu. Syn lita venku i když není teplo, pokud neprší, je s deckama furt, staví bunkry, hrají na schovku atd :palec: lepší než když jsou tropy, to ho moc nechci pouštět :think: když prší, aspoň si doma zahrajeme deskovky, karty a trochu se uzijeme :D

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 01.09.18 10:44

Mám to stejně, každoročně mě to semele. Zima, tma, děcka protivný. Nesnáším to. Než se oblečou a než se někam vypravíme tak už jsou od bláta.
Ale letos se nedám :mrgreen:

Tarjei
Závislačka 3943 příspěvků 01.09.18 10:46

@Aillet :mrgreen: uz prisel trest shury za moje drzkovani. Praskla zarovka a vylitly pojistky. :D

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 01.09.18 10:47
@Tarjei píše:
@Aillet :mrgreen: uz prisel trest shury za moje drzkovani. Praskla zarovka a vylitly pojistky. :D

Už mlčím :mrgreen:

mamoch
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 01.09.18 10:50

Úplně nenávidím podzim. Jak žloutne listí, fuj, nelíbí se mi ani déšť / chápu, je potřeba aby co nejvíc pršelo/ nelíbí se mi ani podzimní modré nebe a ta „umírající“ příroda . Jinak miluju jaro, léto, zimu - ale podzim, brrrr.

free333
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 01.09.18 10:54
@Lenca27 píše:
Ja taky, jsem nadsena :D

Jojo, mám otevřený balkon a okna a pořád sleduju, že stále prší a jak je na všechny strany luxusně zataženo, já už jsem těm předpovídačům počasí ani nevěřila, že se trefí 8)

Chystám se na procházku s deštníkem a těším se, že po několika měsících, co jsem chodila v zájmu přežití polonahá, si zase vezmu svetřík :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >