Jak přežít rozvod v rodině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 22:23
Jak přežít rozvod v rodině

Ahoj. Potřebuju se vyzpovídat a znát názor druhých. Mám bratra, ten je ženatý deset let. Má doma příšernou ženskou, ale on má také své mouchy. Po letech se rozhoupali že zkusí mimčo, které se ale nepodařilo, tak si vyběhávali různá vyšetření a za měsíc měli jít na umělé oplodnění. No ale teď brácha přišel s tím že má novou přítelkyni (vdaná s dvěmi dětmi) 8o. Očekávali jsme že budou milenci, ale oba to oznámili svým protějškům, a že se chtějí rozvádět. Samozřejmě z toho je peklo. Jako částečně to bratrovi přeju, je hezké ho vidět šťastného, ale zdá se mi to až moc zrychlené, oni už si plánují svatbu a podobně. Ale to by mi bylo fuk, je to jeho život. Problém mám s tím že už tři týdny neposlouchám od rodičů nic jiného, než o bratrovi, jak je šťastný, o švagrový jak ho chce oškubat o peníze, o tý jeho nový a blablabla :P Když už jsem rodičům řekla že mě opravdu nezajímá co se u nich děje, tak se stejně nic nezměnilo, a poslouchám dál co je u nich nového, kdy přijdou na návštěvu, kdy se poznají s jejími dětmi, kam brácha vzal tu novou na výlet, a co švagrová zas vymyslela a provedla. Už jsem opravdu vyčerpaná :zed: a přestat chodit k rodičům nepomohlo, máma mě o všem informuje telefonem a SMS. Jak přežít ve zdraví rozvod který se mě netýká? Já sama potřebuju klid kvůli nesnadnému otěhotnění, a tohle mi fakt nepřidává :cert: :zed:

Reakce:
Shari81
Kelišová 6176 příspěvků 19.08.19 22:28

Napiš matce velkým písmem, že jí předem děkuješ za respektování tvého klidu a že tě to opravdu nezajímá. A pokud ti nemá co jiného říct/napsat, tak ať se ti neozývá…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 22:31

@Shari81 bych nejraději napsala bratrovi ať našim domluví, že opravdu nepotřebuju vědět každý jeho den.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 99 inzerátů 19.08.19 22:40
@Anonymní píše:
@Shari81 bych nejraději napsala bratrovi ať našim domluví, že opravdu nepotřebuju vědět každý jeho den.

a metodu jedním uchem dovnitř druhým ven aplikovat neumíš? mě se to osvědčilo :-)

jezz1e
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 19.08.19 23:02

Záleží na tom, jaká je mamka, ale obávám se, že jediná funkční rada je ta pouštět to druhým uchem ven. Taky jsem byla s babičkou nucena řešit téma, které jsem řešit nechtěla a několikrát jí o to žádala, zkoušela jsem i ukončovat konverzaci, odcházet, nenavštěvovat.. všechno marné.

Váš příspěvek
Reklama