Jak přežít vypití roztoku na cukrovku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.12.19 12:41

Jak přežít,vypiti roztoku

Ahoj maminky, chci se zeptat v Lednu mám jít na odběr cukrovky, a vypiti nějakého roztoku. Co mám dělat abych to zvládla, když je mi špatně z vydychanych prostoru, motá se mi hlava a když se ráno nenajim tak je mi hrozně nevolno,:( navíc tam budu čekat 2,5 hodky to mě nejspíš zabije bez jídla a pití :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39758
31.12.19 12:44

Tak u nás třeba vydýchané prostory rozhodně nejsou, je to klasicky v nemocnici, velká čekárna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
31.12.19 12:49

Ja na to nesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 12:50
u nás ano,a je to malinká čekárna.
@vokishka píše:
Tak u nás třeba vydýchané prostory rozhodně nejsou, je to klasicky v nemocnici, velká čekárna.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 12:50
@warita píše:
Ja na to nesla.

A to nemusíš chodit.?

• Citovat
  • Nahlásit
19823
31.12.19 12:52

Nemusis. Samozrejme tam je urcite riziko, ze bys tu cukrovku mohla mit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
31.12.19 12:54

Ted jsem cetla, ze je nejaky novy zpusob testu cukrovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3702
31.12.19 12:54
@Anonymní píše:
A to nemusíš chodit.?

Tak musis jenom umrit.. Ale riskovat cukrovku kvuli chvili nepohodli je taky padly na hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3314
31.12.19 12:56

Já jsem u prvního těhotenství měla hyperemesis, víc než vzduch mi vadilo nalacno něco vypít a ještě v tom množství. Doma jsem většinou nalacno desetkrát zvracela a pak třikrát snidala, než jsem to udržela. U druhého to mám stejně. Ale na test stejně půjdu. Říkám si, ze to nějak zvládnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
31.12.19 12:58

Zkus na to tolik nemyslet a nestresovat se predem. Treba to budes zvladat lip nez si myslis. Vezmi si s sebou jidlo a piti, aby sis mohla dat hned jak test skonci. Kdyby bylo opravdu nejhur, tak si te sestricky vezmou k sobe a muzes si tam lehnout. To zvladnes, uvidis :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20407
31.12.19 13:00

Prostory vydychane nebyly a roztok nebyl špatný, rozhodně jsem jeho vypitím netrpěla, chutnal je sladší sprite. na test chodit nemusíš, jako na žádné vyšetření, ale proboha neděl ej takové rozhodnutí jen proto, že ti to sem někdo napsal, něco si o tom načti a dle toho se rozhodni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55288
31.12.19 13:01

Můžeš se projít, nadýchat se čerstvého vzduchu, já jsem si odskočila na návštěvu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
31.12.19 13:01

Já z toho měla taky strach a nakonec to bylo úplně v pohodě. Tím, že ten roztok obdahuje glukózu, mi zahnal hlad a dodal trochu energie. Vydýchaného prostoru se neboj, v každé čekárně je snad okno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4156
31.12.19 13:03
@Fiškuska píše:
Zkus na to tolik nemyslet a nestresovat se predem. Treba to budes zvladat lip nez si myslis. Vezmi si s sebou jidlo a piti, aby sis mohla dat hned jak test skonci. Kdyby bylo opravdu nejhur, tak si te sestricky vezmou k sobe a muzes si tam lehnout. To zvladnes, uvidis :)

Přesně tak. Ono to tak hrozné není. A pokud se ti nelíbí prostředí, tak se zkus objednat jinam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
31.12.19 13:03

Roztok je úplně normální sladká stava nebo caj. Vysychání tam nejspíš nebude. Já vůbec nechápu proč se z toho testu děla takový halo :lol: to jen emimino z toho děla takovou vědu, zubař je horší :)

Procházet by ses rozhodne neměla, protože to zkresluje výsledek testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat