Jak přežíváte horké letní noci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 31.07.18 16:35
Jak přežíváte horké letní noci?

Ahoj holky, jak přežíváte horké letní noci? Nemáte nějaké vychytávky, jak tolik netrpět? Pokud ano, tak šup sem s nimi ;) :mrgreen: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67752 příspěvků 31.07.18 16:36

Pořídit klimatizaci.

KarolB
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 31.07.18 16:39

@Clarity Spat naha pod prosteradlem a vetrak do okna.. :lol:

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 31.07.18 16:40

@KarolB :lol: :mrgreen: :palec:

Sany80s
Kelišová 6542 příspěvků 31.07.18 16:49

Klima.

Tichošlápek
Extra třída :D 10427 příspěvků 31.07.18 16:56

Vykopnout z postele kočky :mrgreen:

unuděná
Kelišová 5550 příspěvků 2 inzeráty 31.07.18 16:58

Prostěradlo z příjemného savého materiálu, udělat průvan a nepřikrývat se. Větrák do okna taky funguje ;)

Bandii
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 31.07.18 17:02
@unuděná píše:
Prostěradlo z příjemného savého materiálu, udělat průvan a nepřikrývat se. Větrák do okna taky funguje ;)

Neusnu nepřikrytá, a může být vedro jak chce :cert: teda pokud nejsem opilá :mrgreen:

unuděná
Kelišová 5550 příspěvků 2 inzeráty 31.07.18 17:03
@Bandii píše:
Neusnu nepřikrytá, a může být vedro jak chce :cert: teda pokud nejsem opilá :mrgreen:

pak prostěradlo no. Mě stačí si nacumlat deku meži nohy (aby se mi nelepily k sobě) a jsem ok ;)

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 31.07.18 17:06

Před spaním vlažná sprcha, ne úplně ledová. Spát nahá, otevřít okna a udělat průvan. :D
Jinak já úplně nemusím saténové povlečení, ale to taky dokáže člověka trochu chladit.
Někde jsem četla, že je nejlepší zmrazit misku s vodou a dát ji do okna, případně mokrý ručník a větrák. :D

Uživatel je onlinealialiali
Kecalka 193 příspěvků 31.07.18 17:14

Větrat poradne ráno a pak na celý den zavřít a otevřít až na noc.nepoustet do ložnice vůbec teplý vzduch

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 31.07.18 17:16

Tyjo dobrá diskuze :mrgreen: my bydlime v panelaku a priserny.Jinak ja taky spím občas nahá,ale v zivote neusnu bez peřiny.Teď v létě bez deky ,a můžeme tu mít klidně saunu.S tim vetranim taky zadna hitparada.Co mame větrat,kdyz venku je na umreni a je tam nehorázný dusno? :? Já před spánkem si dám vlažnou sprchu a pak přidám studenejsi a studenejsi vodu.Je to možná o infarkt ale fakt se spí líp :lol: jinak v noci si chodim alespoň ten obličej oplachovat :jazyk:

weyky
Neúnavná pisatelka 19189 příspěvků 68 inzerátů 31.07.18 17:19

Jit spat do sklepa :mrgreen:

Magdaleeena
Kelišová 5676 příspěvků 31.07.18 17:22

Kamenné zdi metr široké. Ráno jsem opomenula vrátit mléko do ledničky. A nic mu není.

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 31.07.18 17:23
@Clarity píše:
Ahoj holky, jak přežíváte horké letní noci? Nemáte nějaké vychytávky, jak tolik netrpět? Pokud ano, tak šup sem s nimi ;) :mrgreen: :lol:

Vzhledem k tomu, že už je to takhle několik let po sobě, tak bych investovala aspoň do klimatizace a/nebo do venkovních rolet/žaluzií podle preferencí a umístění bytu. Jinak se to fakt nedá. Nám stačí přinejhorším větrák jen díky tomu, že máme okna na východ, stínění na terase a na to brzké ranní sluníčko kryjeme roletama. Takže večer pořádně vyvětráme a v pohodě.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >