Reklama

Jak přidělat matraci ke zdi (občasné použití)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 31.07.11 12:34
Jak přidělat matraci ke zdi (občasné použití)

Ahoj
v dětském pokoji jsme zrušili dospělou postel, aby se tam vešla třetí dětská postýlka , matraci jsem jim tam nechala, chci jí pro kluky na občasné blbnutí. Když se nebude používat, ráda bych, aby byla opřená o zeď, ale nějak bezpečně. Aby to drželo, nepadalo, myslela jsem, že to přidělám prostěradlem, prostě napínacím, že ty rohy přidělám někam na zeď, ale to bych musela dát asi hřebíky do zdi a k tomu to přivázat. Hřebíky u dětí nic moc.

Reklama

Reakce:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 31.07.11 12:41

Ahoj, taky jsem přidělávala matraci na zeď, ale jako opěrku k takovému hraní-ležení.
Na matraci jsem ušila potah a na něj přišila 2 dlouhé a široké pruhy suchého zipu. Na zeď jsem 2.díl sucháče normálně přilepila (zeď je normálně zděná a štukovaná) a vše bez problémů drží a vydrží i hrátky našich 2 raubířů.
:mavam:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 31.07.11 12:42

Ještě mne napadla varianta č.2- k rohům matrace přišít poutko a do zdi zavrtat háčky.
:mavam:

Aliik
Echt Kelišová 8271 příspěvků 31.07.11 13:05

No ja bych ji normalne zasunula za detskou postylku - proste uz zdi stoji matrace a pak je primo na ni narazena detska postylka, bokem to pujde vysunout a nebude to padat. Mame to takhle na chalupe :wink:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 31.07.11 13:34

ten sucháč je dobrej, jenže já neumím šít :oops:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 31.07.11 14:33
jizvíková píše:
ten sucháč je dobrej, jenže já neumím šít :oops:

A nějaká babička by nepomohla?
Případně mě ještě napadá ta šicí služba v Ikee. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >