Jak přidělat matraci ke zdi (občasné použití)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 31.07.11 12:34
Jak přidělat matraci ke zdi (občasné použití)

Ahoj
v dětském pokoji jsme zrušili dospělou postel, aby se tam vešla třetí dětská postýlka , matraci jsem jim tam nechala, chci jí pro kluky na občasné blbnutí. Když se nebude používat, ráda bych, aby byla opřená o zeď, ale nějak bezpečně. Aby to drželo, nepadalo, myslela jsem, že to přidělám prostěradlem, prostě napínacím, že ty rohy přidělám někam na zeď, ale to bych musela dát asi hřebíky do zdi a k tomu to přivázat. Hřebíky u dětí nic moc.

Reakce:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 31.07.11 12:41

Ahoj, taky jsem přidělávala matraci na zeď, ale jako opěrku k takovému hraní-ležení.
Na matraci jsem ušila potah a na něj přišila 2 dlouhé a široké pruhy suchého zipu. Na zeď jsem 2.díl sucháče normálně přilepila (zeď je normálně zděná a štukovaná) a vše bez problémů drží a vydrží i hrátky našich 2 raubířů.
:mavam:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 31.07.11 12:42

Ještě mne napadla varianta č.2- k rohům matrace přišít poutko a do zdi zavrtat háčky.
:mavam:

Aliik
Echt Kelišová 8336 příspěvků 31.07.11 13:05

No ja bych ji normalne zasunula za detskou postylku - proste uz zdi stoji matrace a pak je primo na ni narazena detska postylka, bokem to pujde vysunout a nebude to padat. Mame to takhle na chalupe :wink:

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 31.07.11 13:34

ten sucháč je dobrej, jenže já neumím šít :oops:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 31.07.11 14:33
jizvíková píše:
ten sucháč je dobrej, jenže já neumím šít :oops:

A nějaká babička by nepomohla?
Případně mě ještě napadá ta šicí služba v Ikee. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >