Jak přifouknout aniball?

3.4.17 23:04

Jak přifouknout aniball

Dobry večer, jsem ve 38tt a už asi týden se mi nedaří hnout z místa. Nemam problem nafouknout a na par zatlaceni vypudit 25cm, ale jak mile chci trošku přidat šíleně to bolý, že musim upustit. Máte někdo nějakou radu a zkušenost, jak se pohnout z místa? Nebolí vytlačovaní, ale nafouklý balonek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1209
3.4.17 23:24

Ja jsem tu bolest prodychavala. Brala jsem to tak, ze i tim cvicim a hlavne jsem to nehrotila. Taky jsem se jednou na chvilku sekla, tak jsem to jen uvnitr prodychavala jak jsem psala a pak jsem se pozdeji jeste o kousek pohla. Rodila jsem ve 38tt, nacviceno jsem mela 28 cm a slo to hladce bez poraneni. Takze za me hlavne klid, nehrotit to a proste cvicit jak to jde :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 23:30

@Star007 takže o kousek přifoulnout. Snažit se dychat pidle návodu a bolest by měla jakoby povolit? Pichopila jsem to dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
4.4.17 00:01

@Martanka92 no me teda nikdy nepovolila :) sspise jsem to prodychala co to slo a jak ta bolest zacla byt neprijemna, ufoukla jsem a vytlacila. A pak jsem na stridacku zase nefoukla co to slo, abych ho vytlacila. Proste jsem stridala to maximalni nafouknuti uvnitr a nafouknuti s vytlacenim, abych procvicila vsechno. Nevim, jestli je to tak spravne, delala jsem to spise podle svych pocitu ;) Treba se jeste nekdo ozve, at mate vice nazoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
4.4.17 01:55

Taky jsem se sekla na 25,tak jsem to tak proste nechala a za tyden se to hnulo, skoncila jsem na 29.nejde ani tak o prumer jako pravidelne cviceni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama