Jak přikrýt miminko v hnízdečku??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.10.21 23:21

Jak přikrýt miminko v hnízdečku??

Hezký večer. Maminky jak je přikryté vaše miminko v hnízdečku? Dcera má 2 měsíce má na sobě klasický bavlněný overal na spinkání a dečku od Lullalove. Polštářek nemá ale zvažuji takový ten malinký co má tvarovat polohu hlavičky.
Poraďte prosím. Spací pytel se mi zdá ve 2 m. Předčasný

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65165
31.10.21 23:28

Proboha, proč to všechno? Vždyť se upeče :think: nwm, no.. náš v tomto věku spal jen v overalu, tím to haslo..max lehkou deku.. a spí tak doteď.. nesnese deku :think: jo a doma máme na spaní 16-18 st, já bych umrzla.. moji kluci jsou ale spokojeni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 23:32

@martina.se
Však malá má taky klasický overal z Nextu. Teď Vám nerozumím.

• Citovat
  • Nahlásit
65165
31.10.21 23:36
@Anonymní píše:
@martina.se
Však malá má taky klasický overal z Nextu. Teď Vám nerozumím.

No je v hnizdu, to je samo o sobě dost teplé a píšeš o dece.. co dalšího chceš? Na co spací pytel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 23:39

@martina.se Ale v tom hnízdě přeci není úplně celý zabalený má tam volný prostor to opravdu stačí jen to že je v overalku?

• Citovat
  • Nahlásit
65165
31.10.21 23:45
@Anonymní píše:
@martina.se Ale v tom hnízdě přeci není úplně celý zabalený má tam volný prostor to opravdu stačí jen to že je v overalku?

Tak každé mimco je jiné, záleží i, jak máte doma atd.. ale lehká deka bohatě stačí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15882
1.11.21 00:00
@Anonymní píše:

Je na zadech tepla? Spokojene spi? Pak nic nepotrebuje.
(Pockej, az se zacne odkopavat, to bude spat uplne bez niceho.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
1.11.21 01:27

Mě se to zdá v pohodě s tou deckou…mám doma 2mesicni holčičku, taky má hnizdecko a prikryvam ji ještě přes overal dekou…
Jenže ona tam beztak nevydrží a spí se mnou pod mojí peřinou ve velký posteli :mrgreen:
Mít v ložnici 17st brrr
Já se spíš řídím jak je malá teplá aby nebyla opocena, hl. Vzadu za krkem…to je takový pravidlo který praktikuji i na starší děti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 02:04

@Fonty Zdravím. Taky vždy kontroluji zátylek. A ohledně teploty v místnosti tak nám naše pediatrička řekla že máme mít v pokoji 23 až 24 stupňů prý to tak má být pro 2 měsíční miminka.
A chci se zeptat na čem spíte když je vaše malička s Vámi? Máte normální polštář a vaše dcera je trochu níže vedle vás a nebo spíte bez polštáře vedle sebe?

• Citovat
  • Nahlásit
126
1.11.21 03:34
@martina.se píše:
No je v hnizdu, to je samo o sobě dost teplé a píšeš o dece.. co dalšího chceš? Na co spací pytel :think:

Hnízdečko miminko určitě neohřeje 😂 🤦‍♀️

Volila bych též overal a decku a pokud je mimi zima ( za krkem na zádech je studené) tak např teplejší déčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
1.11.21 05:31

Prekryvala jsem přes hnizdecko tenkou dětskou perinkou. Zpocená dcera nikdy nebyla. Tím bych se řídila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33097
1.11.21 06:26

Tak jak to má to bohatě stačí. Polštář miminu nepatří. Já nejsem ani pro ty polohovací.
Zodpovím i dotaz na společný spaní z diskuze:
Společně spíme pod jednou peřinou (od narození) dítě je níž, nebo výš, než já, vždycky mimo můj polštář.
Teplota v místnosti 24 stupňů je na spaní moc :nevim: Na noc i takhle malým do 20° http://www.sidsforum.cz/…-udelat-lepe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6292
1.11.21 06:33
@Anonymní píše:
@Fonty Zdravím. Taky vždy kontroluji zátylek. A ohledně teploty v místnosti tak nám naše pediatrička řekla že máme mít v pokoji 23 až 24 stupňů prý to tak má být pro 2 měsíční miminka.
A chci se zeptat na čem spíte když je vaše malička s Vámi? Máte normální polštář a vaše dcera je trochu níže vedle vás a nebo spíte bez polštáře vedle sebe?

Na spaní má mít miminko v noci 23-24stupnu??? to je pěkná blbost!!! Stačí uplně max. do 20st. To je nezdravé spaní ve 23-24st.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
1.11.21 10:20

Holky můžu se zeptat, malá má taky 2 měsíce a v noci má strašně zmrzly obličej je to normalni? Jinak je všude tepla, ale ten obličej mě trošku děsí. Měla ho tak zmrzly i když byla zababusena sama v postýlce, kterou teď odmita, tak spi se mnou v posteli pod perinou z ovčí vlny :D pořád je všude horka, ale večer když ji sahnu na licka, tak jsou úplně ledove 8o už od narozeni musím každé ráno odsat nos protože v něm má snopliky a to se snazim hodně větrat a pouštím v pokoji i eukalyptus ať to protáhne dutiny. Nepřijde mi to jak úplná rýma, ale nevím jestli to nemám nějak řešit u doktora :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
1.11.21 10:40
@Anonymní píše:
A chci se zeptat na čem spíte když je vaše malička s Vámi? Máte normální polštář a vaše dcera je trochu níže vedle vás a nebo spíte bez polštáře vedle sebe?

Malá spí na velkém polštáři, nemáme žádný naducany kam by se zaborila…já ležím vedle ní, peřinu má svojí, ručičky ven aby tam náhodou nezaplula…já takhle spala i s klukama…v noci se hodně kojili a v postýlce brečeli…holčička je zlatá, napije se a spinká dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat