Jak přilepit papír k floristickému drátku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pandoslava
Kecalka 113 příspěvků 18.04.18 07:37
Jak přilepit papír k floristickému drátku

Ahoj maminky, třeba mi tady někdo poradí. Vyrábím papírovou dekoraci a potřebuji přilepit papír (obyč případně krepák) k tenkému floristickému drátku. Co použít? Myslíte, že bude držet klasická izolepa? Nebo koupit vteřinové lepidlo? Budu lepit ze spodu, takže to nepůjde vidět. Momentálně jsem s nemocným synem doma a nedostanu se do obchodu - musím napsat manželovi, co má cestou z práce koupit ;) Máte některá zkušenost? Moc děkuju :)

Reklama

Reakce:

Gina
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 6 inzerátů 18.04.18 08:00

Na podobné tvoření používám s úspěchem tavicí pistoli, drží perfektně a spoj je průhledný. Dá se pořídit pomalu už snad za stovku + se potom jen dokupují tyčinky.

CarolineJ
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 18.04.18 08:14

Tavná pistole nebo toto https://www.alza.cz/…d4304631.htm?…

pandoslava
Kecalka 113 příspěvků 19.04.18 07:14

Díky holky, tavnou pistoli nemám a ani kupovat nechci, protože tohle je jednorázová záležitost - běžně už bych ji nevyužila. Nicméně zkusila jsem obyčejnou izolepu a ono to drží pěkně :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama