Jak přilepit papír k floristickému drátku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pandoslava
Kecalka 113 příspěvků 18.04.18 07:37
Jak přilepit papír k floristickému drátku

Ahoj maminky, třeba mi tady někdo poradí. Vyrábím papírovou dekoraci a potřebuji přilepit papír (obyč případně krepák) k tenkému floristickému drátku. Co použít? Myslíte, že bude držet klasická izolepa? Nebo koupit vteřinové lepidlo? Budu lepit ze spodu, takže to nepůjde vidět. Momentálně jsem s nemocným synem doma a nedostanu se do obchodu - musím napsat manželovi, co má cestou z práce koupit ;) Máte některá zkušenost? Moc děkuju :)

Reklama

Reakce:

Gina
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 8 inzerátů 18.04.18 08:00

Na podobné tvoření používám s úspěchem tavicí pistoli, drží perfektně a spoj je průhledný. Dá se pořídit pomalu už snad za stovku + se potom jen dokupují tyčinky.

CarolineJ
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 18.04.18 08:14

Tavná pistole nebo toto https://www.alza.cz/…d4304631.htm?…

pandoslava
Kecalka 113 příspěvků 19.04.18 07:14

Díky holky, tavnou pistoli nemám a ani kupovat nechci, protože tohle je jednorázová záležitost - běžně už bych ji nevyužila. Nicméně zkusila jsem obyčejnou izolepu a ono to drží pěkně :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Petra Paroubková se chce seznámit: Jsem momentálně hodně postižená sexy mozkem!

Televizní reportérka Zpráv na Primě Karolína Hošek se na svém facebookovém... číst dále >

Tumáš, Angelo! Trump měl po ní mrsknout bonbony, Macronovi vytkl terorismus

Po nedávném summitu G7 v Kanadě svět obletěla fotografie, na které to prý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kolaps ledvin mi lékaři zjistili náhodou, skončil jsem na domácí dialýze

Žil jsem běžným životem až do doby, kdy mi můj obvodní lékař při preventivní... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama