Reklama

Jak přinutit 5letou při nemoci...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ccudlik
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 25.01.17 11:27
jak přinutit 5 letou při nemoci...

Ahoj holky, potřebuji poradit. mám 5 letou dceru a 4 měsíční miminko. dcera tahá ze školky pořád nějaké nemoci.. ale nemohu jí vůbec donutit/přinutit/ aby při nemoci byla u sebe v pokojíčku a tam si hrála atd.. pořád chce být se mnou a s miminkem.. což z jejího pohledu chápu, nicméně díky tomu onemocněl i malý.. máte nějaký fígl jak na to? televizi jí do pokojíčku určitě dávat nechci… děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 25.01.17 11:31

Nedávej ji do školky když řádí chřipky :nevim: Jako já ji naprosto chápu, taky by se mi nechtělo smrdět zavřená v místnosti sama.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47704 příspěvků 25.01.17 11:33

Spíš jak přinutit matku pochopit, že pětileté dítě nebude samo v pokojíčku. :jazyk: sorry jako… Tak jí nedávej do školky.

Kelsey
Hvězda diskuse 44207 příspěvků 25.01.17 11:34

Taky jsem mela doma skolkarku a mimina, stalo se, ze donesla domu nejaky moribumdus ze zacatku.
Nenutila jsem ji byt sama v pokojiku, aby byla dal od sourozencu. Chtela byt s nama v obyvakokuchyni.
Donesla jsem ji na sedacku polsttar, perinu, sama si nanosila hracky a co chtela a hrala si nebo sledovala pohadky nebo pospavala.
Pak aj mali neco chytli od ni, ale vis co? Aspon si zacli budovat imunitu. Ve skolce uz nejsou tak casto nemocni.

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 25.01.17 11:35

Nedonutíš, smiř se s tím. Jinou radu bohužel nemám.
;)

anna flipper
Kecalka 134 příspěvků 25.01.17 11:37

Chudina, kdyz jsem byla nemocna, mela jsem pohadky v pokojicku(jsme tri sourozenci, taky jsme necourali)a bez telky me to fakt. vybrala jsem si na co se chci divat a mezi tim se telka vypla a po nemoci odnesla. Zapla bych ji, kdyz je malej vzhuru a byla sni a hrala si, kdyz spi. preci jen 4mesicni toho vic naspi jeste.

AnastazieB
Echt Kelišová 8297 příspěvků 25.01.17 11:38

Tak že jí odseparuješ do pokojíčku to opravdu na vývoj nemoci u miminka žádný vliv nemá, takže to ani nemusíš dělat :roll:. Jak píšou ostatní, nedávej jí do školky.

Billi
Nadpozemská drbna 25807 příspěvků 25.01.17 11:40

Je ještě malá. Nedivím se, že se jí nelíbí, aby byla sama odstrčená. Řeším to už 2. rokem a když jsou ve školce nemoci, co nechci doma, tak staršího nedávám do školky.
Naše doktorka si v ordinaci stříká na „desinfekci vzduchu“ Eucasol od Justu a můžu říct, že to celkem pomáhá. Taky ho stříkám a ne že by to malý nechytal, ale nechytne to okamžitě a i my ostatní si to předáváme méně.

@Kelsey nevím, jestli si tak malé mimino buduje imunitu. Mně už několik doktorů vysvětlovalo, že u tak malých dětí to nefunguje :nevim: že to ty děti spíš poškodí než posílí, ale nevím, nejsem doktorka, jen tlumočím, co mi říkali doktoři.

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 25.01.17 11:41

No já bych spíš separovala mimino, v tomhle věku toho ještě dost naspali, starší udělat v obýváku marodku, ať může koukat na pohádky.
Ale je to takové nabírání vody sítkem, většinou to sourozenci od sebe chytají a moc se s tím nenadělá, já mám teď doma děti též nemocné a těžko můžu sedmiletý ho zavřít do pokojíčku, aby to mladší nechytil.

Kelsey
Hvězda diskuse 44207 příspěvků 25.01.17 11:42

Byva casto nemocna?
Jestli byva casto nemocna, ted uz zachvilku predskolacka, tak bych ji na dlouho nestahovala ze skolky, at si co nejvic odmarodi ve skolce, jak to zustane na obdobi ve skole bude to vic bolave, narocne pro vsechny.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27224 příspěvků 9 inzerátů 25.01.17 11:47
@ccudlik píše:
Ahoj holky, potřebuji poradit. mám 5 letou dceru a 4 měsíční miminko. dcera tahá ze školky pořád nějaké nemoci.. ale nemohu jí vůbec donutit/přinutit/ aby při nemoci byla u sebe v pokojíčku a tam si hrála atd.. pořád chce být se mnou a s miminkem.. což z jejího pohledu chápu, nicméně díky tomu onemocněl i malý.. máte nějaký fígl jak na to? televizi jí do pokojíčku určitě dávat nechci… děkuji

nedivím se jí, já měla vždycky děti společně, přes den nemocná ležela v obýváku a pouštěla jsem jí třeba pohádky… ale nenutila jsem ji opustit společné prostory a být jako vězeň v pokojíčku… a pokud je nemocný i malý, tak je to už asi jedno, ne?

Ou
Závislačka 4980 příspěvků 25.01.17 12:03
@Kelsey píše:
Byva casto nemocna?
Jestli byva casto nemocna, ted uz zachvilku predskolacka, tak bych ji na dlouho nestahovala ze skolky, at si co nejvic odmarodi ve skolce, jak to zustane na obdobi ve skole bude to vic bolave, narocne pro vsechny.

cože? To jako radíte posílat nemocné dítě do školky, aby nakazilo co nejvíce cizích dětí a navíc si zhoršilo průběh vlastní nemoci, protože se nebude léčit?

Pevně doufám že špatně chápu to co píšete, protože jinak jste nejspíš upadla na hlavu.

Kelsey
Hvězda diskuse 44207 příspěvků 25.01.17 12:07

@Ou :) neeee nemocne fakt ne, az se vyleci, aby ji nestahovala treba az do dubna uplne
Odmarodi ve skolce = v prubehu skolkove dochazky, nekdo by treba stahl na x mesicu.

Příspěvek upraven 25.01.17 v 12:10

smurfka
Nadpozemská drbna 29345 příspěvků 25.01.17 12:07

@ccudlik
chudák a co tam má teda dělat když je nemocná a ani si nemuže postit pohádky..hrát si sama nebude, a to chápu..to má ležet a čučet do zdi?

At je klidně s vámi, no tak nakazí mladšího, to je snad normální, aspon si mladší vybuduje imunitu a nebude nemocný ve školce..
Navíc jestli je kojený, nejsou nemoci tak hrozné, a jestli kojený není, muže dostávat nějaké vitamínky v kapkách..
Nebo jí tam dejte televizi nebo notas nebo tablet s pohádkama, po nemoci se zase dá pryč..

smurfka
Nadpozemská drbna 29345 příspěvků 25.01.17 12:08
@Kelsey píše:
@Ou :) neeee nemocne fakt ne, az se vyleci, aby ji nestahovala treba az do dubna uplne

to se ted prý nedá..když je předškolák - což je ted povinné, tak musí chodit..to už je jak zs..prostě omluvenky a jen ty vážné jsou uznané atd..
což jsem teda jen slyšela nebo četla v jiné diskuzi - ted nevím

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama