Jak přinutit partnera, abychom se odstěhovali

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 13:41
Jak přinutit partnera se odstěhovat

Bydlíme v paneláku a do oken nám vidí tchýně a švagrová. Já jsem se stěhovala k příteli 97 km daleko a je mi dost nepříjemné se s nema denně potkávat, pořád na mě zvoní, nemůžu mít rozsvíceno jinak hned přijdou, už jsem jim říkala že není třeba každý den chodit, nerespektuji mě, navíc sousedky jim vše kvákaji, náš byt je městský- není koupený.

Napadlo mě že bychom se mohli odstěhovat 2km do vedlejšího městečka, nebo 15 km do velkoměsta kde bych po MD našla práci, jenže přítel mi řekl ať najdu byt, tak jsem našla a on mi řekl že nikam nejde že ať jdu sama. Přítel je moc hodný člověk ale já jsem pořád napjatá, sledována jako celebrita. Jak ho mám přesvědčit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15903 příspěvků 30.01.19 13:43

Tak jdi sama a třeba mu to dojde. Pokud ne, jeho škoda.

pikola
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 30.01.19 13:44

Už máte dítě?

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 30.01.19 13:46
@Anonymní píše:
Bydlíme v paneláku a do oken nám vidí tchýně a švagrová. Já jsem se stěhovala k příteli 97 km daleko a je mi dost nepříjemné se s nema denně potkávat, pořád na mě zvoní, nemůžu mít rozsvíceno jinak hned přijdou, už jsem jim říkala že není třeba každý den chodit, nerespektuji mě, navíc sousedky jim vše kvákaji, náš byt je městský- není koupený.Napadlo mě že bychom se mohli odstěhovat 2km do vedlejšího městečka, nebo 15 km do velkoměsta kde bych po MD našla práci, jenže přítel mi řekl ať najdu byt, tak jsem našla a on mi řekl že nikam nejde že ať jdu sama. Přítel je moc hodný člověk ale já jsem pořád napjatá, sledována jako celebrita. Jak ho mám přesvědčit?

Je tak moc hodny, ze ti povedal aby si sla sama :roll:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 30.01.19 13:47

No bud jdi sama když on nechce, nebo si dejte do oken rolety, ať na vás není vidět, a tchýní neotvírej pokaždý, snad ji to docvakne. Jinak nechápu co je komu do toho jestli je byt váš, pronajatý nebo městský :think:

Russet
Extra třída :D 13996 příspěvků 30.01.19 13:47
@Anonymní píše:
Bydlíme v paneláku a do oken nám vidí tchýně a švagrová. Já jsem se stěhovala k příteli 97 km daleko a je mi dost nepříjemné se s nema denně potkávat, pořád na mě zvoní, nemůžu mít rozsvíceno jinak hned přijdou, už jsem jim říkala že není třeba každý den chodit, nerespektuji mě, navíc sousedky jim vše kvákaji, náš byt je městský- není koupený.Napadlo mě že bychom se mohli odstěhovat 2km do vedlejšího městečka, nebo 15 km do velkoměsta kde bych po MD našla práci, jenže přítel mi řekl ať najdu byt, tak jsem našla a on mi řekl že nikam nejde že ať jdu sama. Přítel je moc hodný člověk ale já jsem pořád napjatá, sledována jako celebrita. Jak ho mám přesvědčit?

A otvírat jim musíš? 8o

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 30.01.19 13:49
@rodinka4 píše:
Je tak moc hodny, ze ti povedal aby si sla sama :roll:

přesně.. Vlastně je v tomto odpověď na to, na co se zakladatelka ptá.. S ním si honem udělat dítě ať ho neklofne žádná jiná :P

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1494 příspěvků 30.01.19 13:52
@pikola píše:
Už máte dítě?

píše:abych po MD našla práci, tak to asi děcko budou mít :D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 30.01.19 13:53

Na návštěvy bych reagovala, že nejsem na neohlášenou návštěvu připravená, zavolejte a domluvíme se, na shledanou. Do oken žaluzie (i když nevím, jak v jednom paneláku jde koukat z okna do okna), a co povídají sousedky by mi bylo věru jedno. Asi bych se být partnerem kvůli takové prkotině taky nechtěla stěhovat, musela bys mi uvést vážné důvody, případně vyčerpat všechny alternativy řešení toho, co ti vadí.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1494 příspěvků 30.01.19 13:54

Jinak zakladatelko, tohle bych dlouhodobě nesnesla. Pokud nemá nějaký echt pádný důvod, proč byste tam měli zůstat, zvážila bych taky to odstěhování případně i samotná. Protože souhlasým s příspěvky výše. Pokud je hodný, neřekně ti abyste se odstěhovali s děckem bez něj. Minimálně by o tom s tebou mluvil a snažil se hledat řešení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 13:56

@Russet @Andrea.Tom @Kriss Tina @rodinka4 :lol: no jo, vidíte to :D no já na okne rolety mám , což o to ale ptají se sousedů jestli jsem doma nebo vlezou dovnitř a za dverma slyší hlas,hudbu,pohyb že 8) :?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17505 příspěvků 30.01.19 13:57
@Anonymní píše:

Otevři dveře se slovy Potřebujete něco? Zrovna jdu pryč. Venca není doma. Když jim to uděláš desetkrát, tak snad pochopí. Na okna žaluzie, ať tam není vidět. A nebo jsou nějaké závěsy, které úplně zatmí okno.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 30.01.19 13:57

Ono se to nadruhou stranu může i hodit mít tchýní blízko, sice je to otrava, když se vám cpe domu jenom co vidí svítit světlo, ale zrovna pak potom až pude dítě do skolky a ty do práce, tak se může hodit hlídání. A určitě bude lepší tchýní přesvědčit aby přišla pohlídat když bydlí pár metrů od vás než aby někam jela 2km :think:

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 30.01.19 13:59
@Anonymní píše:
@Russet @Andrea.Tom @Kriss Tina @rodinka4 :lol: no jo, vidíte to :D no já na okne rolety mám , což o to ale ptají se sousedů jestli jsem doma nebo vlezou dovnitř a za dverma slyší hlas,hudbu,pohyb že 8) :?

A chodia načo? Chcú vidieť dieťa alebo čo vlastne chcú? Ja som v tomto relatívne asertívna, po pár takých návštevách by som im na rovinu povedala nech dajú pokoj a keby nepochopili leteli by tak, že by si rozmysleli či ešte niekedy prídu. Ak chcú vidieť dieťa, strč im ho do kočíka a ty si vylož nohy na stôl a oddýchni si.

ilak
Povídálka 46 příspěvků 30.01.19 13:59

Asi tam bude určitá závislost na partnera na rodině. A uvedl důvod proč se nechce stěhovat? Jinak bych ještě zkusila nějaké formy náznaku. Otevřu, zeptám se potřebujete něco důležitého? Ne? Sorry nečekala jsem návštěvu, teď se mi to nehodí. A kdyby to nepomohlo, tak pak nereagovat na zvonění. A pokud se nedovtípí, tak stěhování i sama

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >