Jak připevnit světýlka na zeď?

12.11.19 14:53

Jak připevnit světýlka na zeď?

Ahoj, máte nějaký tip jak připevnit světýlka na zeď? Kromě vrtání hřebíků :D

Obrázky jsou z Pinterestu :P

https://cz.pinterest.com/…22935405131/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
12.11.19 14:59

Vrtání hřebíků :mrgreen: to mě rozesmálo, ale jinak to asi neuděláš, leda nějaké samolepsi háčky, ale jak to bude držet a vypadat už teda netuším :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
12.11.19 15:01

Ja na to mam takovou tu hmotu co si prilepujes plakaty a nechces aby pak sly i s vymalovanim, vypada to jako zvykacka, maji to v papirnictvi u lepenek, ten kablik do toho jakoze vtisknu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.19 15:07

@Peggy54 To mě taky napadlo, ale měla jsem strach ať to pak nesundávám i s omítkou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.19 15:09

@Kriss Tina :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zkusím mrknout na ty háčky, napadají mě jen ty co jsou třeba do koupelny na ručníky a to by vypadalo divně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
12.11.19 15:11

@Anonymka0007 nn prave ze to nebere, hrebicky jsem videla, ikdyz ostatni rikali ze je nevidi, asi ze jsem vedela ze tam jsou :mrgreen: todle neni videt, ale pokud mate treba zelene vymalovano tak to budou lepsi ty hrebicky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
12.11.19 15:12

Ještě existují zatloukací háčky.

Ale obávám se, že žádná metoda ti nezajistí, aby tam nezůstali po oddělání stopy.

Nejlepší je tam natlouct hřebíček, nebo navrtat malou hmožďinku. Holt pokud už to pak nebude potřeba tak se to musí zamáznout troškou sádry.

Všechny ty lepítka časem spadnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.19 15:15

@Peggy54 Tak zkusím asi to, chci to jen na Vánoce.
Mám bílou a světle modrou stěnu, tak to jde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
12.11.19 15:17

@cocomoon ale zakladatelka asi mysli ze je tam chce ted v zime, ja je davam prvni adventni vikend a sundavam na hromnice a musim si pomoci to odloupnout nozem, pokud to nebude vylozene nad topenim tak to vydrzi u macii mi tim drzi plakaty v pokojiku pres deset let :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
12.11.19 15:22

Já to ještě dávala lepící páskou, ano, strhlo to malbu :D hřebíček je za mě nejlepší a nejjistější, pokud ho nechceš zarvat do nosné zdi :D ta pidi dírka nejde z dálky vůbec vidět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
12.11.19 16:02

@Anonymka0007 my doma na světýlka vždy používali takové ty špendlíky s placatou hlavičkou.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat