Jak přítele naučit být něžný při sexu

Mynameislove
8.12.19 21:24

Jak přítele naučit být něžný při sexu

Ahoj. Jsem s přítelem 3 roky. Sex máme rádi. No on neumí být něžný. I když už jsem mu ukazovala jak na to a zkoušel to. Stejně mu to moc nešlo, ale podle mě spíše protože o to ani nestojí. Mě už bohužel přestává bavit jen samý drsný sex. Co poradíte? Jak přítele naučit, aby byl něžný při sexu (samozřejmě ne pořád) a zároveň aby si to užil i on? :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3950
8.12.19 21:27

Proč to zakládáš 2×? Kdybys věnovala stejně úsilí tomu, abys otevřela pusu a něco mu řekla, než zakládala tady diskuze dokola, udělala bys lépe a zřejmě by ti to zabralo stejný čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29189
8.12.19 21:29
@Mynameislove píše:
Ahoj. Jsem s přítelem 3 roky. Sex máme rádi. No on neumí být něžný. I když už jsem mu ukazovala jak na to a zkoušel to. Stejně mu to moc nešlo, ale podle mě spíše protože o to ani nestojí. Mě už bohužel přestává bavit jen samý drsný sex. Co poradíte? Jak přítele naučit, aby byl něžný při sexu (samozřejmě ne pořád) a zároveň aby si to užil i on? :hug:

Najít si jiného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mynameislove
8.12.19 21:29

Píšu zde, že jsme to i zkoušeli. Pokaždé je položena trochu jiná otázka.

• Citovat
  • Nahlásit
Mynameislove
8.12.19 21:31

@Russet vztah jako takový je fajn, nevím zda tohle je přímo důvod hledat jiného :(

• Citovat
  • Nahlásit
29189
8.12.19 21:34
@Mynameislove píše:
@Russet vztah jako takový je fajn, nevím zda tohle je přímo důvod hledat jiného :(

Tak si představ, že si uděláte dvě děti a patnáct let do toho bude bušit jak jak smyslů zbavený. Pořád si myslíš, že to je v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15252
8.12.19 21:35

@Mynameislove ne pokaždé stejné, zbytečně založeno 2×. On to má rád tvrdý a rychlý, tobě to už nevyhovuje tak mu to řekni a uvidíš co on na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mynameislove
8.12.19 21:36

@Russet asi máš pravdu. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Mynameislove
8.12.19 21:37

@lachtanice86 dobře, děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
29189
8.12.19 21:50

@Mynameislove
Se zeptej Eriky Mitchellové :P (Fifty shades…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
8.12.19 22:02

Nezměníš ho, on má na rád tvrdý sex ty ne. Prostě ho to vzrušuje, tohle nejde změnit, tak jako u tebe nejde změnit aby jsi si začla libovat v tvrdém sexu. Ale na tohle si měla myslet už od začátku vztahu. Sex je ve vztahu důležitý, ne nejdůležitější ale je důležitý dost. Dělat něco co ty nechceš není dobré řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 22:06

@Lucie1906 dříve se mi také líbil, jen i přes různé experimenty se možná stal rutinou. Děkuji za názor. Dost mě to trapi, protože jinak je přítel zlatý.

• Citovat
  • Nahlásit
291
8.12.19 22:13

To už tu bylo ne? Najdi si někoho s kým si budete vyhovovat. Nějaký přemáhání stejně povede do kopru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
9.12.19 13:41

Zkus být aktivnější, zvolit polohu, kdy jsi nahoře a sama udávat tempo a styl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.20 01:49
@Mynameislove píše:
Ahoj. Jsem s přítelem 3 roky. Sex máme rádi. No on neumí být něžný. I když už jsem mu ukazovala jak na to a zkoušel to. Stejně mu to moc nešlo, ale podle mě spíše protože o to ani nestojí. Mě už bohužel přestává bavit jen samý drsný sex. Co poradíte? Jak přítele naučit, aby byl něžný při sexu (samozřejmě ne pořád) a zároveň aby si to užil i on? :hug:

To je opravdu něco číst tyhle odpovědi, zkus být taky drsná.. svázat mu ruce a kousání trochu to i přehnat, až by si začal stěžovat vyslechla bych ho povyprávěla co vadí mě a pokud to nebude brát v potaz tak konec

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat