Jak probíhá císařský řez na Bulovce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marketloff
Nováček 7 příspěvků 18.01.18 13:36
Jak probíhá císařský řez na Bulovce ?

Zdravím,
chtěla bych se zeptat jak probíhá císařský řez na Bulovce. Hlavní co mě zajímá je zda řežou v podbříšku a dělají malou jizvičku nebo říznou přes půlku břicha jak se to dělalo dříve. Dále zda mi dají ukázat malého když si o to požádám? Chtěla bych ho hned vidět.
Vím, že je to operace takže tam se mnou nemůže být tatínek, ale může si malého podepsat? Viděla jsem zde staré příspěvky 5 let zpátky, prosím o novější zkušenosti jak to na bulovce chodí…
 Děkuji

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bulovka

Reklama

Reakce:

Elenloth
Závislačka 3770 příspěvků 18.01.18 14:02

Rodila jsem na Bulovce teď v prosinci plánovaným císařem se spinální anestezií. Řežou normálně v podbřišku, jizva má 15 cm, proč by to dělali jinak, pokud není důvod? Miminko jsem viděla bokem hned jak ho odnášeli na ošetření, jen jsem otočila hlavu. Za chvilku ho donesli už zabalené, dali mi ho k hlavě, mohla jsem mu dát pusu, trochu poňuňat. Tatínek může být u vážení a očištění, děti už se nepodepisují, dostanou náramek.

nesssinka
Echt Kelišová 9649 příspěvků 3 inzeráty 18.01.18 14:08

Jizvu mám v podbříšku.

Císař proběhl ve spinálu, takže mi ukázali miminko hned na sále, pak mi ho tam na chvilku donesli, po té co jí prohlédl pediatr. Na JIP vozí miminko sestry z neonatologie, ale záleží jaký mají frmol.

Možnost, že tatínek může být u ošetření pediatrem nabízeli, ale jak to probíhá nevím, chlap se nemohl uvolnit z práce.

Ale pak má tatínek možnost jít i na návštěvu za miminkem na neonatologii, miminko mu půjčí v době návštěv.

Dana V
Kecalka 438 příspěvků 18.01.18 14:26

Ja byla na planovanem cisari na Bulovce skoro pred 2 lety. Jizvu delaji fakt tenkou v podbrisku,, ted uz ji nemam temer videt. Tatinek s tebou muze byt pri priprave na operaci a pak ceka venku na chodbe, jakmile je miminko venku, ukazou ti ho a predaji tatinkovi, ktery s nim jde na prvni osetreni a muze si ho pochovat a vyfotit. Miminko mi pak prinesli zpatky na sal, abychom se pomazlili :) Miminko pak prevezou na novorozenecke oddeleni a tatinek tam za nim hned muze. Jinak tebe pak prevezou na JIP a kazdou chvilku nosi miminko, abyste zkouseli prisati. Ja byla na Bulovce hrozne spokojena, na sale vsichni doktori mili, na cokoliv jsem se mohla zeptat, stejne potom vsechny sestry na sestinedeli i novorozeckem. Jestli se nam podari nejaky sourozenec, tak urcite zase chci jit na Bulovku.

Marketloff
Nováček 7 příspěvků 18.01.18 15:44

Moc děkuji, no kamaradka mi říkala, že měla jizvu přes celé břicho, dříve se to tak dělalo. Ted většina maminek co jde na císařák má maličkou jizvičku. Pro jistotu jsem se zeptala. Jinak v Chomutově se děti stále podepisují, že v Praze dostanou náramek jsem nevěděla. Ale děkuji za informace :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama