Jak probíhá darování plazmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barborika
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 4 inzeráty 10.07.19 22:07
Jak probíhá darování plazmy

Ahoj, mate prosim zkusenost? Diky

Reakce:
Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 54391 příspěvků 10.07.19 22:09

Mám. O co konkrétně jde?
Jde o darování nebo prodej v plasmacentru?

SAJ
Závislačka 4104 příspěvků 10.07.19 22:15

Jsem dlouholetý dárce krve i plazmy. Ptej se.

Xiraxinek
Generální žvanilka 23083 příspěvků 11.07.19 09:15

Co Tě přesně zajímá? Chodím pravidelně…

Barborika
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 4 inzeráty 16.07.19 18:39
@SAJ píše:
Jsem dlouholetý dárce krve i plazmy. Ptej se.

Jednoduše - jak probíhá darování plazmy.

SAJ
Závislačka 4104 příspěvků 16.07.19 20:12
@Barborika píše:

Otevři internetový prohlížeč. Do řádku pro vyhledávání napiš „jak probíhá darování plazmy“, klikni na vyhledat. Rozklikni některý ze stovek odkazů, které ti vyjedou jako odpověď na tvůj dotaz. A přečti si ho.

Pak nám polož konkrétní dotazy.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 54391 příspěvků 16.07.19 20:59
@Barborika píše:

Myslíš, že po takto položenym dotazu ti tu někdo celej nakřivo bude sepisovat romány, jak probíhá darování plasmy, bez nějakého konkrétního upřesnění o co jde?
Zajímá tě samotný proces odběru, separace, fungování separátoru, princip oddělení plasmy. Nebo průběh na transfůzce? Máš zkušenosti s darováním plnéé krve a zajímá tě, v čem je jiné darování plasmy? Nebo nemáš zkušenost žádnou? Chceš informace za účelem rozhodnutí, zda darovat nebo pro bakalářskou práci, referát pro dítě do páté třídy nebo píšeš článek do Vlasty? Z prvního příspěvku to spíše vypadá jako dotazník, anketa, na kterou lze očekávat jen odpověď ANO/NE.
O darování krevní plasmy by se dala popsat celá skripta. Takže co už víc a co potřebuješ za informace navíc?

Váš příspěvek
Reklama