Reklama

Jak probíhá kineziologie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Aristolochia
Kecalka 191 příspěvků 8 inzerátů 12.09.18 21:40
Jak probíhá kineziologie?

Byla jsem teď prvně na kineziologii. Probíhalo to tak, že paní kinezioložka si se mnou nejprve sedla, popovídala si se mnou o tom, jak jsem se narodila, jaké jsem měla dětství, o rodičích, zdravotním stavu atd, pak mi dělala ten svalový test, pak už si přesně nepamatuju, jak to všechno a co všechno probíhalo. Ale v tom svalovém testu jí vyšlo 17 let. Měla jsem hovořit o tom, kde v těch 17 letech jsem, co dělám atd. A já vůbec nevěděla, co mám říkat. Nakonec jsem teda mluvila o nějakých problémech, které jsem zhruba v té době řešila.
A teď mě tak napadá… Jak to tedy vlastně jinak probíhá? Když třeba člověk má mluvit o něčem, co se stalo v raném dětství a nepamatuje si to? Vím, že kdybych měla mluvit o období, kdy mi jsou třeba dva roky, tak bych vůbec nevěděla, co mám říkat.
Jinak občas mi to bylo docela nepříjemné. Třeba odpovídat na nějaké otázky. Na některé jsem ani odpovědět nedokázala. Nebo jsem měla svoje pocity vyjadřovat pomocí barev. To mi taky vůbec nešlo. Nějak to jaksi „barevně nevidím“. A tak si říkám, že to asi není pro mě a jestli tam vůbec ještě někdy chodit…
Jinak paní, u které jsem byla, si ostatní lidi chválí.


Reklama

Reakce:
 
terien
Kelišová 7472 příspěvků 13.09.18 08:22

Mě tohle přijde jako totální nesmysl, nechápu, že za to ještě někdo platí 8o tuhle mi povídala známá, že u takové paní byla a ta jí zjistila problém o X generací zpět :mrgreen:

 
vikyna_v
Nováček 2 příspěvky 14.09.18 10:19

@Aristolochia Já byla včera. Mělo to podobný průběh jako u Vás :-) V testu mi vyšly 3 období, kde byl problém, jedno bylo dokonce u mojí prababičky, když jí bylo 60 a měla stejný problém jako mám já teď… takže jsem si to taky měla představit, co se dělo, co se jí stalo, proč na tom byla špatně atd… No bylo to pro mě hodně těžké si něco představit, pak jsem tedy něco řekla, ani nevím, proč, asi nějaká asociace. Ale nejste sama, taky mi připadalo, že mi to vůbec nejde :?
Namíchala mi na míru Bachovky, které mám užívat cca měsíc a pak prý uvidím, jestli budu chtít pokračovat nebo ne… Takže uvidíme, zatím samozřejmě nic necítím :think:

 
Aristolochia
Kecalka 191 příspěvků 8 inzerátů 14.09.18 13:08

@vikyna_v Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :) Mně nakapala nějaký bachovky pod jazyk na místě a na doma mi dala „domácí úkoly“ - nějaká cvičení na harmonizaci mozkových hemisfér, nějaký afirmace a ještě něco. Ale ještě jsem nezačala :)

 
vikyna_v
Nováček 2 příspěvky 14.09.18 13:50

@Aristolochia No, tak mně taky, jednu dávku na místě (kaštan), aby lépe přišla na to, co chce vlastně můj mozek řešit (dlouho na to nemohla přijít) a pak mi nakonec namíchala bachovky domů. Jiný úkol, než brát ty bachovky nemám, to je divný :-) Tak si schválně napíšeme, jestli to fungovalo :mavam:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >


Reklama