Jak probíhá kineziologie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aristolochia
Kecalka 202 příspěvků 8 inzerátů 12.09.18 21:40
Jak probíhá kineziologie?

Byla jsem teď prvně na kineziologii. Probíhalo to tak, že paní kinezioložka si se mnou nejprve sedla, popovídala si se mnou o tom, jak jsem se narodila, jaké jsem měla dětství, o rodičích, zdravotním stavu atd, pak mi dělala ten svalový test, pak už si přesně nepamatuju, jak to všechno a co všechno probíhalo. Ale v tom svalovém testu jí vyšlo 17 let. Měla jsem hovořit o tom, kde v těch 17 letech jsem, co dělám atd. A já vůbec nevěděla, co mám říkat. Nakonec jsem teda mluvila o nějakých problémech, které jsem zhruba v té době řešila.
A teď mě tak napadá… Jak to tedy vlastně jinak probíhá? Když třeba člověk má mluvit o něčem, co se stalo v raném dětství a nepamatuje si to? Vím, že kdybych měla mluvit o období, kdy mi jsou třeba dva roky, tak bych vůbec nevěděla, co mám říkat.
Jinak občas mi to bylo docela nepříjemné. Třeba odpovídat na nějaké otázky. Na některé jsem ani odpovědět nedokázala. Nebo jsem měla svoje pocity vyjadřovat pomocí barev. To mi taky vůbec nešlo. Nějak to jaksi „barevně nevidím“. A tak si říkám, že to asi není pro mě a jestli tam vůbec ještě někdy chodit…
Jinak paní, u které jsem byla, si ostatní lidi chválí.

Reakce:

terien
Echt Kelišová 8122 příspěvků 13.09.18 08:22

Mě tohle přijde jako totální nesmysl, nechápu, že za to ještě někdo platí 8o tuhle mi povídala známá, že u takové paní byla a ta jí zjistila problém o X generací zpět :mrgreen:

vikyna_v
Nováček 2 příspěvky 14.09.18 10:19

@Aristolochia Já byla včera. Mělo to podobný průběh jako u Vás :-) V testu mi vyšly 3 období, kde byl problém, jedno bylo dokonce u mojí prababičky, když jí bylo 60 a měla stejný problém jako mám já teď… takže jsem si to taky měla představit, co se dělo, co se jí stalo, proč na tom byla špatně atd… No bylo to pro mě hodně těžké si něco představit, pak jsem tedy něco řekla, ani nevím, proč, asi nějaká asociace. Ale nejste sama, taky mi připadalo, že mi to vůbec nejde :?
Namíchala mi na míru Bachovky, které mám užívat cca měsíc a pak prý uvidím, jestli budu chtít pokračovat nebo ne… Takže uvidíme, zatím samozřejmě nic necítím :think:

Aristolochia
Kecalka 202 příspěvků 8 inzerátů 14.09.18 13:08

@vikyna_v Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :) Mně nakapala nějaký bachovky pod jazyk na místě a na doma mi dala „domácí úkoly“ - nějaká cvičení na harmonizaci mozkových hemisfér, nějaký afirmace a ještě něco. Ale ještě jsem nezačala :)

vikyna_v
Nováček 2 příspěvky 14.09.18 13:50

@Aristolochia No, tak mně taky, jednu dávku na místě (kaštan), aby lépe přišla na to, co chce vlastně můj mozek řešit (dlouho na to nemohla přijít) a pak mi nakonec namíchala bachovky domů. Jiný úkol, než brát ty bachovky nemám, to je divný :-) Tak si schválně napíšeme, jestli to fungovalo :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >