Jak probíhá kontrola a vyjmutí tělíska?

17.2.20 23:33

Jak probíhá kontrola a vyjmutí tělíska

Chtěla bych se zeptat jak vlastně probíhá vyšetření a samotné vyjmutí tělíska zachvíli mě to totiž čeká a na wikihow jsem četla že při kontrole vám lékař zavede prsty do pochvy a při vyjmutí vám do pochvy strčí zrcadla tak bych chtěla vědět jestli to je vůbec pravda a jestli to je nějak bolestivé nebo nepříjemné předem dekuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

648
18.2.20 00:03

No, tak nějak se tam dostat musí, ale není to žádná tragedie, buđ v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
18.2.20 06:52

@Daniela1511 Ultrazvukem se kontroluje jeho poloha a když jsou dostupná ta vlákna, tak tahem za ně se telisko vytahne. A když nejsou tak jakýmsi udelatkem si pomůže najít vlákna v deloznim hrdle a pak postup stejný. Nic teda prstama zaborenyma v pipce nedělal, ke všemu používal nástroje. Je to otázka chvilky, žádná extrémní bolest, na vyjmutí se chodí pri menstruaci, kdy je hrdlo pootevrene, pak ale tak 3 dny trvá než se člověk cítí ok.

Edit: A ty zrcadla použije určitě, aby tam viděl :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 09:49

@Skaris díky a ty zrcadla jsou nějak velká nebo je nepříjemné mít v pochvě zrcadla :lol: @Skaris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
18.2.20 10:12

@Daniela1511 zrcadla jsi měla i při zavádění a při každé kontrole kdy ti berou stery

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
18.2.20 10:16

Můžu se tě zeptat, co jsi měla za tělísko a jak si s ním byla spokojená? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23186
18.2.20 15:58
@Daniela1511 píše:
Chtěla bych se zeptat jak vlastně probíhá vyšetření a samotné vyjmutí tělíska zachvíli mě to totiž čeká a na wikihow jsem četla že při kontrole vám lékař zavede prsty do pochvy a při vyjmutí vám do pochvy strčí zrcadla tak bych chtěla vědět jestli to je vůbec pravda a jestli to je nějak bolestivé nebo nepříjemné předem dekuji :D

Hele, budou to na vyndávat nebo zandávat? Nechěl bys přestat s trolením? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
19.2.20 18:24

@jasatko Ahoj, já měla Jaydess a za me dobry, cyklus mi zůstal, jen se prodloužil zhruba na 35 dni s krvácením tak dva dny. Jen občas jsem měla křeče v druhé půlce cyklu, ale nepřišlo se na to proč, každopádně po vyjmutí zmizely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
19.2.20 19:59

@Skaris děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu