Jak probíhá kontrola na gynekologii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lusí94
Nováček 6 příspěvků 04.05.18 12:32
Jak probiha kontrola na gynekologii?

Ahoj, jsem v 7tt byla jsem dnes na 2 prohlidce u doktorky a trochu me zarazilo jeji chovani. Tak bych se vas chtela zeptat jak probiha u vas kontrola? Ukazuje vam doktorka monitor? Rika vam nejake informace co byste meli nebo nemeli? Zajima se o vase tehotenske priznaky? Dekuji za odpoved

Reklama

Reakce:

Katkafaj
Povídálka 45 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 12:36

@Lusí94
Tak doktor mi vždy ukazoval “mimi” na monitoru. Jinak se na nic nevyptával. Pokuď bych se zeptala, odpověděl by. Kdybys měla nějaké obavy, ptej se doktorky;-)a zbytečně se nestresuj

Lusí94
Nováček 6 příspěvků 04.05.18 12:40

@Katkafaj no ona mi prave nic neukaze a kdyz sem ji chtela rict co ji vzkazuje jiny doktor a jestli od nej chce zpravu tak mi skocila do reci a nenechala me vubec nic rict a ke vsemu je opravdu dost ostra. Tak si prave rikam jestli je to ted u doktoru bezne nebo ne :think:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 04.05.18 12:45

Me dela dr utz pokazde jen v rychlosti podiva se na srdicko a i na me vzdy natoci monitor. Jinak obcas ze zacatku se me ptal jak se citim, tedka uz se me pta jen na pohyby, a kdyz potrebuji tak se zeptam ja, a on odpovi. Myslis si ze Tva lekarka neco zanedbava? Nebo se ti neco nezda? :kytka:

Lusí94
Nováček 6 příspěvků 04.05.18 12:48

@Kikulele zanedbavat asi ne spis me strasne stresuje jak na me steka a nenecha me nic rict… monitor jsem jeste ani nevidela vzdy si ho natoci na sebe :?

Bubla_Bučková
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 04.05.18 12:52

Jo i takový jsou :roll: kam chodíš?

Kikulele
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 04.05.18 12:54

@Lusí94 tak pookud ti lekarka nevyhovuje najdi si jineho dr ktery nabira a rovnou se tam zaregistuj jen jim reknes u koho jsi a oni si uz tvoji dokumentaci vyzadaji a preposlou, ja jsem take menila dr.Me muj dr.do reci neskace je trosku starsi, ale je prijemnej, kdyz jsem mu nesla zpravu z nemocnice precetl si to a rika ze me jen vezme kontrolni odbery a kdyby tam neco bylo ze zavola. Zatim nikdy nevolal tak je vse v poradku. Treba jen mela tva dr spatnou naladu nebo neco, byla takova vzdy?

Lusí94
Nováček 6 příspěvků 04.05.18 12:57

@Kikulele uz byla takova prave minule vubec nechapu proc je na me tak ostra :?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18747 příspěvků 04.05.18 13:10

V 7 TT už druhá kontrola? nějaký problém byl?
Jinak mě v 6TT ukázala a vytiskla „tečku“ na ultrazvuku, pogratulovala, zeptala se, jestli nemám potíže, není mi špatně nebo nekrvácím. Nijak dramaticky mě nepoučovala, já se nevyptávala (mám emimino, né? :lol: :lol: :lol: ), moje gyndařka nebere těhotenství jako nemoc, takže žádné extra rady, pokud si nepožádám, nedává. Říkala jen, že když budu mít nějaký problém nebo dotaz, tak ať se nestydím a zavolám nebo přijdu.
Pak mě objednala na 11T na kontrolu (a vystavení průkazky) a na krevní testy.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18747 příspěvků 04.05.18 13:12
@Lusí94 píše:
@Kikulele uz byla takova prave minule vubec nechapu proc je na me tak ostra :?

a jaká byla dřív, než jsi otěhotněla?
MOžná se tak chová normálně - odměřená, aby se jí tam ženský moc nevykecávaly :think: :nevim: Měla hodně lidí v čekárně?

Lusí94
Nováček 6 příspěvků 04.05.18 13:20

@Mar__tanka1983 nene zadny problem nebyl jen dnes zjistila ze sem misto v 9 tt teprve v 7tt. Nene nemela v cekarne nikoho. Nez sem otehotnela byla v pohode.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 04.05.18 13:26

@Lusí94 tak pokud se ti tedka nevyhovuje neni nic jednodussiho nez si najit jinyho dr. treba na doporuceni nejake kamaradky.Nez se z kazde navstevy stresovat.Ale uvidis jaka bude priste az tam pujdes na dalsi kontrolu a pro prukazku(teda pokud ti ji uz nedala).

Alkata
Kecalka 437 příspěvků 04.05.18 13:49

Nejsme v totalitě, najdi si jiného lékaře. K lékaři se ma chodit s důvěrou a v klidu. Nikoli pomalu za trest.

sepru
Stálice 77 příspěvků 04.05.18 13:57

Pokud taková dříve nebyla, zkusila bych ještě další kontrolu a pokud se bude chovat stejně, našla bych si jiného lékaře.. Je potřeba, aby si se cítila dobře a měla k ní důvěru.

Třeba měla špatný dny, nebo se topí v nějakých problémech. Těžko soudit.
Ale pokud máš nedobrý pocit už teď, je lepší změnit doktora.
;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Migranti ve Valencii: Více než 20 už se jich ztratilo, kapesné mají téměř 14 tisíc!

Pořádný poprask způsobilo nedávné vylodění více než šesti set migrantů ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Reklama