Jak probíhá léčba na urologii

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.10.21 20:52

jak probíhá léčba na urologii

Ahoj, chci se zeptat, jak probíhá léčba na urologii chronických zánetů močového měchýře. Já jsem jen odevzdala moč, dostala jsem atb, šla na cystoskopii a to je vše? Jak tohle má pomoci s vyřešením a vyléčením chronických zánětů?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
817
12.10.21 22:48

Měli by udělat ultrazvuk a kromě kultivace moče ještě stěr z pochvy a močové trubice, protože se infekce často přenáší mezi pochvou a močovým ústrojím. Pokuď problémy neodezní, zavolala bych na výsledky kultivace, zda se daly správná ATB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
12.10.21 23:46

Mně posílali cévkovanou moč na rozbor. Dělali stěr z močové trubice a cystoskopii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 16:37

@Lucias241 cévkovanou moč mi brali také a našli ecoli, předtím klebsiellu. Tak nevím. Rok se s tím léčím a na urologii toho moc neřekli.. byla jsem i na stěrech na chlamydie, mykoplazmata a ureoplazmata a negativní. Tak nevím, jestli tam není nějaká jiná bakterie, která mi to způsobuje. Jsem z toho blázen, proč se to furt vrací. A vyléčili vám to?

• Citovat
  • Nahlásit
13890
13.10.21 16:44
@Lucias241 píše:
Mně posílali cévkovanou moč na rozbor. Dělali stěr z močové trubice a cystoskopii.

Bolí to? Mě to možná čeká taky. Dělá to sestra, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
13.10.21 17:39
@Anonymní píše:
@Lucias241 cévkovanou moč mi brali také a našli ecoli, předtím klebsiellu. Tak nevím. Rok se s tím léčím a na urologii toho moc neřekli.. byla jsem i na stěrech na chlamydie, mykoplazmata a ureoplazmata a negativní. Tak nevím, jestli tam není nějaká jiná bakterie, která mi to způsobuje. Jsem z toho blázen, proč se to furt vrací. A vyléčili vám to?

Při cystoskopii zjitili, že mam zuzenou mocovou trubici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
13.10.21 17:42
@g.sandova píše:
Bolí to? Mě to možná čeká taky. Dělá to sestra, že?

Cevkovani neboli. Ster taky ne. Jelikoz jsem mela zuzenou mocovou trubici,,tak cystoskopie me bolela. Nemohli se tam dostat, takze nejdriv me ji museli silnejsi cevkou roztahnout. Nejhorsi bylo to moceni prvni den. To bylo dost nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13890
13.10.21 18:03

@Lucias241 ke, tak to mě mrzí. Ať je vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu