Jak probíhá normální porod?

6.3.20 15:11

Jak probíhá normální porod a bolí

Jak probíhá normální porod a bolí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5453
6.3.20 15:15

Normální porod normálně bolí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
6.3.20 15:18

Bylo to hodně nepříjemný, ale nebolelo mě to. Neměla jsem žádný utisujici léky, porod 6 hodiny, doma 4 hodiny, 2 hodiny na sále. Neboj zvládneš to :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.20 15:26

Kazdy to ma asi jinak, ale ja i pres to ze jsem mela epidural, tak jsem myslela, ze umru bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
13686
6.3.20 15:31

Jako početí, jen naopak. Některý bolí, některý vůbec, zažila jsem oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2432
6.3.20 15:52

Me bolely oba porody, ale zase byly rychly..ted to bylo 30 min, za to na siti jsem ciprlich…to jsem trpela vic jak pri porodech, chudak doktorka, ta si me uzila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
6.3.20 15:54

Prvni bolel strašně moc ale malý nebyl asi dobře otočený a měl šňůru kolem krku tak jak se soukal dolů tak to byla hrůza asi pro oba :D ale druhý ten byl ready uz v 6 měsíci, tlačil se dolů a jak byl už dorotovaný tak to šlo rychle a bolest v poho jednou sem zařvala a byl venku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152

36 hodin od prasknutí vody, 18 hodin kontrakcí od menších po šílené. Měla jsem oxytocin. Bez léků proti bolestí. Myslela jsem že už umřu. Ale za to štěstí to stojí. Klidně do toho půjdu znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042

13h a bolest celou dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10631
6.3.20 15:56

Jak probíhá porod no každá má jiný porod :nevim: co chceš říct no šílená bolest myslela jsme že umřu ale neměla jsme epidural nic musím říct že mě to prostě ani nenapadlo což je divný ale fakt ne.. měla jsem dost dlouhý porod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22401
6.3.20 16:30

Tři porody, normální, přirozené, v podstatě stejné, první trošku náročnější, ale jen proto, že byl první, takže 9h, bohužel s drobným nástřihem. Další dva 5h, bez poranění. Bolelo to fest jen tak posledních 30 minut, u druhého a třetího i míň. Nic na bolest jsem neměla, nebylo třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
6.3.20 16:31

Skoro 14 hodin, kontrakce začaly v 11 večer, v 5 ráno jsme jeli do porodnice, porodila jsem o půl jedné odpo. Bolí to hodně, ale zároveň jsem byla jakoby zdrogovaná, takže to není vyloženě ostrá bolest, spíš taková tlaková. A dobrý je, že jsou tam ty pauzy. I když poslední tři hodiny jsem myslela, že vyskočím z okna. Ale horší je podle mě psychika než fyzické bolesti. Když přišel porod, přestala jsem se té bolesti bát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.20 16:32

Proc zas anonym??? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
6.3.20 16:58

27 hodin bolesti doma, 4 hodiny na předporodním a 40 minut na sále…jakž takže přežít se dalo asi prvních 12 hodin doma :?
Edit: celé bez prášků na bolest :( když už jsem o ně škemrala, tak mi bylo řečeno, ze už je pozdě :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.20 17:25

Prvni bolel jak sviňa a skoncil akuťakem. Dlouho jsem si to vycitala a pri vzpomince mi hrkaly slzy, ty bolesri jsem si vybavovala i po letech. Ten druhy bolel taky jako sfiňa, ale byl pohodovy, krasne postupoval, bez strihu i siti a za dva dny uz jsem si na bolest nemohla vzpomenout. Kdybych to sama nezazila, tak bych tomu nevěřila ;) drzim palce, at je to na pohodu a jde to dobře :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama