Jak probíhá plavecký kurz pro děti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.11.21 08:54

Jak probiha plavecky kurz pro deti

Jak to probiha, lektor prevezme deti v satne ci jak, mne prisel jen mail s tim, ze vstup do saten lze doprovidit, ale pak uz musi mit i doprovazejico osoba platnou vstupenku. Predpokladam, ze instruktor deti prevezme v satne nebo si platite vstup a jdete s nimi? Pak jeste pisi, ze rodice jsou zvani a je doporuceno 30 min pred koncem lekce ke zhlednuti, takze aby si proste rodic koupil vstup, jenze to se mi nechce, mam z chlorovane vody ekzem a muz nemuze, leda tam sedet jen a cekat na tech 40 min se.mi.moc nechce. a zariven mam. trochu strach, aby lektor ty decka uhlidal, dcera je jak pytel blech, ma 4. Aby se nekde neoddelila a nespadla do vody a neutopila se :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1455
3.11.21 08:58

Zeptejte se primo vaseho lektora, jakym stylem to vede.
Chodila jsem do vody i s 6letou dcerou, plavkyni. Trenerka potrebuje obcas pomoci. A to mame miniskupinku 5 deti.
Ted jiz chodi dcera do vody sama, celou dobu na deti koukame z galerie, natacime, fotime… Je to hezky pozorovat pokroky. Cekam takhle na dceru 2× na tancovani, 1× brusleni, 1× plavani. A k tomu s sebou dvouletou :mrgreen:

Příspěvek upraven 03.11.21 v 09:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10903
3.11.21 09:02

By mě zajímala studie, jestli i před touto digitální dobou byli lidi tak absolutně neschopní si zjistit informace přímo u zdroje. Nebo jestli je to fakt touto dobou, že lidi nejsou schopní otevřít pusu a zeptat se nebo zvednout telefon a zavolat. Nebo jen napsat na ten blbej email. Že to všichni řeší tím, že někde do placu hodí nějaký tak obecný dotaz, že na něj nejde absolutně odpovědět a čekají na přesnou a konkrétní odpověď. Jako tohle mě tady na tom foru hlava nebere a nikdy v životě to nepochopím, proč jsou lidi schopní tak plýtvat svým časem na zjišťování zbytečných informací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2609
3.11.21 09:03

U nas si je lektor prevzal v satne a sli, ja si sla zaplavat, takze jsem si vstup koupila, kdyz uz jsem v bazenu, rada si zaplavu, dceru jsem vyzvedla pred koncem a sly jsme do satny, nekteri rodice cekali v satne a lektor je privedl do satny. Jako rodice jsme nepomahalo u kurzi, na to tam mel nejakou asistentku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
3.11.21 09:04

U nás u kurzů s prťatama (předškoláci) si rodič dítě v šatně nachystá a předá trenérovi, pak může na kafe nebo prostě odejít nebo sledovat lekci za prosklenýma dveřma. Větší děti plavou ve velkém bazénu, do šaten chodí sami, rodič může lekci sledovat z tribuny ze suché zóny, platit nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2609
3.11.21 09:05

@Cenarius tezko rict, ja minule zjistovala info k jednomu kurzu a na mail mi nikdo nereagoval a tel nebrali, musela jsem tam osobne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 09:08
@Cenarius píše:
By mě zajímala studie, jestli i před touto digitální dobou byli lidi tak absolutně neschopní si zjistit informace přímo u zdroje. Nebo jestli je to fakt touto dobou, že lidi nejsou schopní otevřít pusu a zeptat se nebo zvednout telefon a zavolat. Nebo jen napsat na ten blbej email. Že to všichni řeší tím, že někde do placu hodí nějaký tak obecný dotaz, že na něj nejde absolutně odpovědět a čekají na přesnou a konkrétní odpověď. Jako tohle mě tady na tom foru hlava nebere a nikdy v životě to nepochopím, proč jsou lidi schopní tak plýtvat svým časem na zjišťování zbytečných informací.

Cislo nemam, nikdo mi ho nedal, nevim kdo to vede, vyplnila jsem dotaznik s prihlaskou na kurz a prisel mi email o potvrzrni a platbe, volalal js a je to tel do kancelare, pani rikala, ze v mailu projde veskere info, prisel mail jen a tim, co.maji kit deti s sebou a co jsem psala vyse. Volala jsem a pani, ze blizsi i fo se dozvime na lrvni hod u lektora, ja bych tam uz rada sla pripravena, tak se ptam, jak to tak asi chod :D i i jinde..

• Citovat
  • Nahlásit
mag
11701
3.11.21 09:15

Tak zalezi i na budove bazenu. Nejde je galerie a tribuna, nekde neni jiny pristup nez primo k bazenu. Kazdy bazen je jiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
3.11.21 09:27

To bude v každém bazénu jinak. Já si např. vstupenku kupovat nemusela, chodila jsem na průchodku spolu s dětmi. Do plavek jsem se nepřevlékala, jen jsem si dávala kraťasy a čisté tričko a lekce jsem trávila na lavičkách u kraje bazénu. Byla tam většina rodičů, ale asi 2 děti si lektorka od rodičů přebírala na recepci a chodila s nimi do šaten sama. Byla to skupina dětí cca 4-6 let. U starších už si myslím těch samostatně chodících bude víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12763
3.11.21 09:38
@Anonymní píše:
Cislo nemam, nikdo mi ho nedal, nevim kdo to vede, vyplnila jsem dotaznik s prihlaskou na kurz a prisel mi email o potvrzrni a platbe, volalal js a je to tel do kancelare, pani rikala, ze v mailu projde veskere info, prisel mail jen a tim, co.maji kit deti s sebou a co jsem psala vyse. Volala jsem a pani, ze blizsi i fo se dozvime na lrvni hod u lektora, ja bych tam uz rada sla pripravena, tak se ptam, jak to tak asi chod :D i i jinde..

no tak chodí to tak, že každý kroužek si to vede podle svého :nevim: jako co chodily moje děti na kroužek plavání, tak jsem je dovedla před šatny, do těch museli samy, byl tam dohled instruktorky nebo šatnářky, ale obecně vzato musely být děti schopné se samy umýt a převléknout, no a pak si je instruktor vzal na bazén, kam rodiče neměli přístup. i kdyby si koupili vstupenky, měli by vyhrazený pruh na plavání a do vyhrazeného pruhu pro kroužek by nemohli. rodiče mohli čekat v chodbě vedle bazénu, byla tam prosklená stěna a nějaká ta lavička, takže koukat mohli. když chtěli. nemuseli. pak si zase děti vyzvedli u šaten. no, ale předpokládám, že moje zkušenost ti nepomohla, protože u vás to je evidentně jinak. takže se zeptej přímo na kroužku ;) mmch tohle bych řadila mezi zásadní informace, o kterých bych chtěla mít jasno už před zaplacením kroužku. u větších dětí je to asi fuk, u předškoláků mi to přijde jako docela podstatné, protože v tomto případě jako rodič musím posoudit míru samostatnosti dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
4.11.21 12:40

Každý bazén je jiný, každý instruktor vede kurz jinak.
Když ti napíšu, že u nás se děti předávali asistence před šatnou a vyzvedávali tamtéž, bude ti to k něčemu?
Btw, ty nevíš kdo ten kurz vede? Nevím, ale já bych chtěla vědět, kdo kurz vede, jaké má zkušenosti, certifikáty atd. Když už za něco platím, tak chci vědět za co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat