Jak probíhá pohovor v MŠ u vás?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.01.17 12:10
Jak probíha pohovor v MŠ u Vás?

Ahojky holky, kamarádka by měla nastoupit a učit ve školce, chtěla bych se zeptat, jak probíhají pohovory na místo učitelky do MŠ u Vás? Mockrát děkuji ;)

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 12:12

@Kamila17 a proč jí neporadíš ty když už ve školce učíš?

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 02.01.17 12:24

Klasický pohovor: Vzdělání, motivace, co může nabídnout-co umí, čím obohatí kolektiv, koníčky (vhodné pro práci v mš, ne že tancuješ u tyče) :mrgreen:, praxe (školky, tábory, hlídání dětí, kroužky…), časová flexibilita (každá ředitelka raději přijme někoho, kdo bude ochotný věnovat občas sobotu na akci ve školce, než někoho, kdo toto pokaždé striktně odmítne), nakonec pracovní doba, případně finanční ohodnocení-tedy tabulkový plat-zařazení do tarifu. Pokud je začínající, bude se jí týkat i karierní postup. (KS1) :roll: :roll: Tedy jí bude přidělen zaučující učitel po dobu tuším 2 let (?), pak bude skládat zkoušku na KS2 před komisí… :mrgreen: Ale to až za 2 roky.
Pak se s ředitelkou projde po školce…mrknou do tříd, možná jí bude chtít vidět „v akci“ u dětí…

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.01.17 12:27
@ka2ka píše:
@Kamila17 a proč jí neporadíš ty když už ve školce učíš?

Učím to ano, ale já jsem šla do školky, kde mám známou ředitelku, takže pracovní nabídka příšla s tím, že mě zaměstnají, nic moc po mě nechtěli, jelikož mě znali ;)

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.01.17 12:29
@SIMONA1234 píše:
Klasický pohovor: Vzdělání, motivace, co může nabídnout-co umí, čím obohatí kolektiv, koníčky (vhodné pro práci v mš, ne že tancuješ u tyče) :mrgreen:, praxe (školky, tábory, hlídání dětí, kroužky…), časová flexibilita (každá ředitelka raději přijme někoho, kdo bude ochotný věnovat občas sobotu na akci ve školce, než někoho, kdo toto pokaždé striktně odmítne), nakonec pracovní doba, případně finanční ohodnocení-tedy tabulkový plat-zařazení do tarifu. Pokud je začínající, bude se jí týkat i karierní postup. (KS1) :roll: :roll: Tedy jí bude přidělen zaučující učitel po dobu tuším 2 let (?), pak bude skládat zkoušku na KS2 před komisí… :mrgreen: Ale to až za 2 roky.
Pak se s ředitelkou projde po školce…mrknou do tříd, možná jí bude chtít vidět „v akci“ u dětí…

Děkuji moc, vzkáži jí to, já měla pohovor řešen tak, že jsem znala školku i ředitelku, takže věděli, jaká jsem, a co dovedu ;)

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 02.01.17 12:31
@Kamila17 píše:
Děkuji moc, vzkáži jí to, já měla pohovor řešen tak, že jsem znala školku i ředitelku, takže věděli, jaká jsem, a co dovedu ;)

Učím 19 let…pohvor jsem dělala jen jednou…jinak si mě taky vždy někdo známý přetáhl na svoji školku, tedy bez pohovoru. Jako ředitelka bych si taky raději vzala někoho, koho znám, nebo mi byl doporučen, než někoho „no name“.

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.01.17 12:34
@SIMONA1234 píše:
Učím 19 let…pohvor jsem dělala jen jednou…jinak si mě taky vždy někdo známý přetáhl na svoji školku, tedy bez pohovoru. Jako ředitelka bych si taky raději vzala někoho, koho znám, nebo mi byl doporučen, než někoho „no name“.

Byl by možný na Vás kontakt, ráda bych se zeptala na nějaké otázky týkající se školky i pro sebe? ;) děkuji

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 02.01.17 12:38
@Kamila17 píše:
Byl by možný na Vás kontakt, ráda bych se zeptala na nějaké otázky týkající se školky i pro sebe? ;) děkuji

Napište mi SZ…klikněte na můj nick a napište mi zprávu.

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.01.17 12:49
@SIMONA1234 píše:
Napište mi SZ…klikněte na můj nick a napište mi zprávu.

Napsala jsem zprávu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >