Jak probíhá potrat? 6tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.12.19 23:36

Jak probíhá potrat? 6tt

Zdravím,
Potřebuji poradit co dělat. Dnes jsem 5+6 tt a asi před hodinou mě začalo bolet v podbřišku a začalo slabé krvácení (světlá, červená krev). Bolesti i krvácení se stupňují, takže je mi úplně jasné o co se jedná. Chci se zeptat jak probíhá takový potrat? Na co se připravit? Popřípadě kdy se vydat k lékaři?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1822
25.12.19 23:43

Je mi to líto, ale. presne takhle. potrat probíhá. Bude to taková silnější menstruace. Zašla bych si v pátek ke svojí gynekolozce, ať mě zkontroluje a veme krev. Ať se brzy zadari :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2809
25.12.19 23:44

Ahoj. V tomto období, pokud to není potvrzené lékařem na ultrazvuku je to tzv. biochemické těhotenství, potrat jako takový se ještě nenazývá. Pokud krvácíš, tak nejspíš nebylo něco v pořádku a vše odejde s opožděnou menstruací. (ikdyž nemusíš o miminko přijít, někdo může na začátku krvácet). K lékaří nemusíš, pokud normálně odkrvácíš a na testu čárka zmizí. K lékaři bych zašla jen kdyby byly nějaké velké bolesti. Doporučuji udělat těhotenský test za pár dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3418
25.12.19 23:45

Chodila jsem do nemocnice na utz a krev, aby se sledovalo, zda se vse cisti spravne, snizuje hcg a neni potreba zasah z venci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 23:47

@mamina89 @markyska82 Děkuji mockrát :kytka:. Už jsem jednou potratila ve 20tt, takže tohle beru tak nějak líp. Jen jsem chtěla vědět jak to probíhá a na co se připravit. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
14050
25.12.19 23:48

Krvácení čím dál silnější, bolest hodně silná, odcházejí velké kusy. K lékaři stačí až dokrvacis na kontrolu, že odešlo vše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 01:00

Tak holky, bolesti ustaly úplně a krvácení slábne :zed:. Tak už fakt nevím. Minulý týden se mi stalo to samé. To jsem teda volala i dr. a říkal, že to je normální a mám si koupit ascorutin. Zítra si asi skočím na pohotovost, pokud se to teda ještě nerozjede nebo mi z toho už fakt hrábne :zed:. Nepřijde mi to normální. Ta nejistota je nejhorší… Jsem pak akorát nervózní a nepříjemná.
Dokonce jsem si šla po 3 týdnech i zakouřit, jak jsem byla už smířená s koncem. :zed: :zed:.. Už chci opravdu vědět co a jak, s tou horší variantou počítám, ale chtěla jsem aby to odešlo samo a nemusela jsem na revizi :?.. No tak uvidím..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 01:02
  • se bojím i mimoděložního jak pročítám všechny ty diskuze, jsem už z toho blázen :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
3834
26.12.19 07:20
@Anonymní píše:
Tak holky, bolesti ustaly úplně a krvácení slábne :zed:. Tak už fakt nevím. Minulý týden se mi stalo to samé. To jsem teda volala i dr. a říkal, že to je normální a mám si koupit ascorutin. Zítra si asi skočím na pohotovost, pokud se to teda ještě nerozjede nebo mi z toho už fakt hrábne :zed:. Nepřijde mi to normální. Ta nejistota je nejhorší… Jsem pak akorát nervózní a nepříjemná.
Dokonce jsem si šla po 3 týdnech i zakouřit, jak jsem byla už smířená s koncem. :zed: :zed:.. Už chci opravdu vědět co a jak, s tou horší variantou počítám, ale chtěla jsem aby to odešlo samo a nemusela jsem na revizi :?.. No tak uvidím..

Ahojky asi tu budu za blázna, ale ja na začátku taky krvacela..už jsem počítala s nejhorším a oni mi praskaly zilky jak se miminko zahnizdovalo. Dostala jsem detralex a utrogestan a teď tu mám skoro půlroční hvezdicku. Možná bych skusila alespoň ascorutin a nebo i pohotovost at na vás mrknou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 10:13

@Wendea71 Byla bych ráda kdyby to byl i můj případ :kytka:, ale spíš počítám s tím nejhorším :zed:. Teď už ráno úplně čisto, ani špinění :nevim: tak opravdu nevím. Chtěla jsem na pohotovost, ale zítra ordinuje můj dr. tak půjdu tam, sama jsem zvědavá..

• Citovat
  • Nahlásit
3834
26.12.19 10:42
@Anonymní píše:
@Wendea71 Byla bych ráda kdyby to byl i můj případ :kytka:, ale spíš počítám s tím nejhorším :zed:. Teď už ráno úplně čisto, ani špinění :nevim: tak opravdu nevím. Chtěla jsem na pohotovost, ale zítra ordinuje můj dr. tak půjdu tam, sama jsem zvědavá..

Tak dej vědět. Budu držet pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2034
26.12.19 19:16
@Anonymní píše:
Zdravím,
Potřebuji poradit co dělat. Dnes jsem 5+6 tt a asi před hodinou mě začalo bolet v podbřišku a začalo slabé krvácení (světlá, červená krev). Bolesti i krvácení se stupňují, takže je mi úplně jasné o co se jedná. Chci se zeptat jak probíhá takový potrat? Na co se připravit? Popřípadě kdy se vydat k lékaři?

Ahoj, ono to opravdu nemusí nic být. Vždyť kolik žen si myslelo, že těhotné nejsou, když krvácely. Chápu tvůj stres, kor když jsi potratila ve 20 tt, to muselo být strašné :,( držím palce ať to tentokrát dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 22:08

Tak se to teď pořádně rozjelo. Myslíte, že můžu i teď tak pozdě vyrazit do nemocnice? Radši ať to zkontroluji. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3334
26.12.19 22:11

Určitě můžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 22:21

Dobrá, pak dám vědět jak sem pochodila

• Citovat