Jak probíhá potrat? Jak dlouho musím zůstat v nemocnici

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.6.22 20:21

Jak probíhá potrat? Jak dlouho musím zůstat v nemocnici

Prosím o radu. Sama z mé situace nejsem nadšená, jinak to ale nejde. Za svým rozhodnutím si stojím, prosím tedy bez rozmlouvání a rýpání.
Dnes jsem zjistila, že jsem těhotná. Poslední ms jsem měla 9.-13.5, takže bych měla být cca 5+3tt. Miminko si nechat nemůžu, chci potrat. Je mi jasné že se musím objednat na gyndu, teď otázka mám říct už rovnou do telefonu, že chci objednat co nejdřív, že chci na potrat? Na konci měsíce letíme na dovolenou, takže to chci opravdu co nejdřív mít za sebou. Jak potrat probíhá? Co jsem se dočetla, cena by měla být kolem 5 tisíc. Jak dlouho musím zůstat v nemocnici? Mám doma 8měsíčního konence, takže těžko beze mě zvládne být dlouho, když kojím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.6.22 20:23

Určitě to nahlaš hned při objednání, běžně se po interrupci chodí domů odpoledne po zákroku, ovšem musíš si oběhat předoperační vyšetření

• Citovat
  • Nahlásit
16
16.6.22 20:26

Ano řekněte to rovnou. Je to už strašně dávno ale přišla jsem tam ráno na lačno pak mě uspaly a potom převezly na pokoj. Zákrok je rychlý. Byla jsem tam tak 3-4 hoďky celkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29712
16.6.22 20:26

Možná ještě stihneš tu pilulku, to bys do nemocnice ani nemusela. Jinak se chodí většinou ráno a odpol jdeš domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16114
16.6.22 20:36

Ano, řekni co nejdřív. Možná stihneš jen pilulku, ale nevím jak je to u ní s kojením. Odstrikej si mléko do zásoby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.22 20:37
@Kriss Tina píše:
Možná ještě stihneš tu pilulku, to bys do nemocnice ani nemusela. Jinak se chodí většinou ráno a odpol jdeš domu.

asi mám stejný problém, do kterého tydne se dává pilulka?
Díky

• Citovat
  • Nahlásit
27502
16.6.22 20:51

Pokud mají letět na dovolenou, tak je pilulka hloupost. Neví, jak dlouho bude krvácet a často stejně vše neodejde a je nutnost revize. Když už, tak miniinterupci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42742
16.6.22 21:42

Po interupci bys měla dodržet šestinedělí, já třebas měla po 4 potratu zanet dělohy a pokud tě tohle chytne na dovolené… jasně, nemusí se nic stát, ale co když

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
16.6.22 22:01

Objednáte se na gyndu, co nejdrive, nečekat. Lékař vypíše zadanku na UPT, budete odeslána na pracoviště nebo si jej vyberete sama. Objednáte se. Většinou vas do telefonu poučí co a jak. Od pulnoci pred zákrokem nejíst, nepit, nekouřit. S sebou vzit tu zadanku a peníze. V nemocnici nebo na klinice se dela jeste kontrolní UZ, vypisete informovane souhlasy. Pak čekáte na pokoji; prevlecena. Zákrok je to i s uspanim max na 15 min. Po dvou hodinách od zákroku jdete domu. Většinou. Špinit nebo krvacet můžete az 4 tydny po. A nemela byste se koupat, jen sprchovat. Aspon ty 3-4 tydny. Kvuli infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.22 22:16

Já měla zamlklé těhotenství v 7tt a dostala jsem pilulku…. Totální prujmy, zvracení, křeče, bolest a dlouhé krvácení …. Hrůza.. za měsíc jsem musela na revizi, protože neodešlo vše. Šla jsem do nemocnice ráno, dopoledne mě uspali a byla to rychlovka a pustili mě k večeru domů (udělalo se mi zle po probuzení.. jinak by me pustili hned odpoledne) … krvácení nebylo skoro žádné, bylo mi dobře.

Do pilulky bych už nikdy nešla.
I při pilulce chtěli, ať jsem v nemocnici půl dne. Ale je to 4 roky zpátky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.22 22:36

Ahoj, ano řekni to rovnou do telefonu, aby tě vzali co nejdřív. Cena záleží na nemocnici, u nás před x lety 7 a půl tisíc za miniinterrupci. Kamarádka na ní byla a teď několik let nemůže otěhotnět, protože po miniinterrupci měla problémy. Co vím, tak v nemocnici byla včetně zákroku 4 hodiny. Prosím anonym kvůli kamarádce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.22 22:37

Jo a co vím, tak krvácela 3 měsíce a brala na to i léky

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat