Jak probíhá první vyšetření na IVF?

Anonymní
20.2.20 12:24

Jak probíhá první vyšetření na IVF?

Ahoj, :mavam:
Mám dotaz, čeká mně a manžela vyšetření v Genetu pro IVF. Vůbec nevím co nás čeká při první schůzce. Nyní jsem zjistila, že v den kdy tam jdeme budu mít třetí den MS, vadí to? Budou mi hned dělat nějaké vyšetření?
Jsem po mimoděložním těhotenství a jsem taky po konizaci děložního čípku ( nález byl CIN 3) další kontrolní cytologie už jsou čisté.
Vůbec nevím co nás tam čeká a jak to probíhá.
Vkládám anonymní protože nechci aby nás někdo poznal a zjistil, jaké máme potíže.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13874
20.2.20 12:28

Nevím tedy jak přesně v Gennetu, ale předpokládám, že pokud to budeš mít ještě silné, tak se nejspíš odloží vnitřní vyšetření na příště, jinak proberete, co máte za sebou, co vaši příbuzní, jaký bude další postup. Nejspíš ti rovnou vezmou krev na hormonální profil, to je ten 3. den ideální a ať partner dodrží 2–3denní sexuální abstinenci a může jít rovnou na spermiogram. :kytka:

Příspěvek upraven 20.02.20 v 12:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 12:29

@Litta tak abstinence nebude problém, když budu mít MS :smiley: a za tyto vyšetření se už něco platí?

• Nahlásit
  • Citovat
13874
20.2.20 12:31
@Anonymní píše:
@Litta tak abstinence nebude problém, když budu mít MS :smiley: a za tyto vyšetření se už něco platí?

No vztahuje se to i na masturbaci, takže… ;) S placením v Gennetu nevím, nejspíš ano, koukni na ceník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3578
20.2.20 12:41

Popovídáte si a naplánujete vyšetření, která jsou pro vás vhodná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 12:50

@Čičorečka Aha. Já vůbec nemám představu jak je to s placením. Četla jsem teď, že pojišťovna propalci ženám do určitého věku proces IVF. Ale když čtu zkušenosti, tak všechny ženy píšou kolik to stálo. Strašně mně to máte. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 12:51

@Litta Ceník tam je, ale vůbec se v něm nevyznám. Četla jsem, že ženám do určitého věku právě hradí pojišťovna. Ale některé ženy píšou kolik je to stalo atd. Tak vážně nevím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
13874
20.2.20 12:52
@Anonymní píše:
@Čičorečka Aha. Já vůbec nemám představu jak je to s placením. Četla jsem teď, že pojišťovna propalci ženám do určitého věku proces IVF. Ale když čtu zkušenosti, tak všechny ženy píšou kolik to stálo. Strašně mně to máte. :nevim:

ceník
Připravte se na to, že jdete do soukromého centra, takže sice pojišťovna přispívá, ale skoro stejnou částku připlatíte i ze svého…

Příspěvek upraven 20.02.20 v 12:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13874
20.2.20 12:57
@Anonymní píše:
@Litta Ceník tam je, ale vůbec se v něm nevyznám. Četla jsem, že ženám do určitého věku právě hradí pojišťovna. Ale některé ženy píšou kolik je to stalo atd. Tak vážně nevím :think:

Pardon, nějak mi blbne přidávání příspěvků, tak to vypadá, že ti ho stejně posílám, ale teprve teď čtu tohle… ;) No, koukni se i na ten ceník pro samoplátce, porovnej ceny a pochopíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17695
20.2.20 13:03

Kolik ti je? Pokud méně než 39 a máš pojišťovnu, se kterou má Gennet smlouvu, tak samoplatce nejsi. Gennet je sice soukromé zařízení, ale doplatky jsou velmi podobné jako ve státních zařízeních, zato dostaneš lepší péči v podobě lepší laborky apod. Hormonální profil se neplatí, leda že by jsi si nechávala stanovovat amh, to bylo do 1tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1583
20.2.20 13:09

Ahojky, taky chodim do Gennetu :)
Vubec nic pri prvni normalni navsteve neplatis. Ja jsem platila az kontrolu pruchodnosti vejcovodu, doplatky pri ivf a leky na recept :)

Pri prvni navsteve mi brali krev, ale uz si nepamatuju jestli me vysetrovala doktorka. Kazdopadne pritel semnou nemohl, tak jsem pro nej dostala zadanku a on si dosel jindy na krev a spermio. Pak jsme sli na konzultaci ohledne vysledku.

Kazdopadne jsem koukala na cenik a tam pisou, ze inseminace (IUI) stoji 2 tisice, ale myslim, ze 5 pokusu za rok je zdarma plne hrazeno pojistovnou :)

Pri ivf jsme doplaceli cca 25tisic.
To si myslim, ze je slusny. 6tisic jsem platila za hormony a zbytek byla prodlouzena kultivace, mrazeni vajicek a pak jsem chodila na infuze kvuli imunite.

Příspěvek upraven 20.02.20 v 13:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3578
20.2.20 13:10
@Anonymní píše:
@Čičorečka Aha. Já vůbec nemám představu jak je to s placením. Četla jsem teď, že pojišťovna propalci ženám do určitého věku proces IVF. Ale když čtu zkušenosti, tak všechny ženy píšou kolik to stálo. Strašně mně to máte. :nevim:

Jsou tam dva ceníky. Jeden pro ty, co jim pojišťovna přispívá, druhý pro ty, kterým nikoli. Nám přispívala a stálo nás to zhruba 25.000,–. Kdyby nám nepřispívala, bude to minimálně jednou tolik. Konkrétní částku ti ale řeknou až tam, v závislosti na množství vyšetření a léků. To má každý pár jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 14:03

Tak já mám jen jeden vejcovod. Potom jsem normálně otěhotněla. Mám syna… Ale mám nového manžela a s ním nám to nejde otěhotnět :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 14:05

@peta1003 já mám jen j den vejcovod, ale i s ním jsem otěhotněla a mám syna. Jenže pak jsem prošla konizaci a i před ji i teď po ní s novým manželem nemůžu otěhotnět. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 19:30

@Cuddy Je mi 29…manžel má 31

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama