Jak probíhá prvotrimestrální screening?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 23.01.17 20:27
Jak probíhá prvotrimestrální screening

Ahoj, brzo jdeme na prvotrimestrální screening. Tak by mě zajímalo jak takové vyšetření probíhá?
Na poslední kontrole mi dělal gyn už vnější. Budou mi dělat vnitřní?

Reakce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 23.01.17 20:31

My jsme byli v pátek :D ultrazvuk přes břicho. Divala se na přítomnost nosní kustky, měřila sijove projasneni. Ukázala podrobne hlavičku, stehenní kosti, počítali jsme prstiky, příteli ukazovala žaludek a ledviny a pak s námi probírala výsledky krve. Trvalo to asi hodinu ;)

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 23.01.17 20:34

@Daphi u nas to probihalo stejne, take ultrazvuk pres bricho, zmeril vsechny hodnoty, podivali jsme se na mimino a v zaveru jsme dostali DVD s fotkama. Casove asi 20 minut.

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 23.01.17 20:37

My jdeme teda ve čtvrtek a jsem hrozně nervózní. Tipli si jestli to bude kluk nebo holka? Někdo říká že to ještě nepoznaj a někdo že řekli a trefili se :think:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 23.01.17 20:46

Nám teda říkala, že tipovat nebude, hrbolek se pry začíná formovat až kolem 16tt ;)

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 23.01.17 20:50

@Daphi tenhle screening je to nejkrásnější na celou tehu ( i s tím druhým samozřejmě)… Uvidíš celé miminko, jen si lehnes a budeš koukat :)… A co se. pohlavi týče tak u první holky mi to řekla. v 18 TT a u druhé holky mi to řekli už na tomhle screeningu…Ne s úplnou jistotou ale říkal že to vidí na holku…A trefil se…frajer ;)

Tris123
Kecalka 421 příspěvků 23.01.17 20:51

Nám na prvotrimestrálním řekla doktorka, že to vypadá na holku a jiný doktor to potom na 2. screeningu vyvrátil a že je to kluk jako buk :mrgreen: řekla bych, že okolo toho 12. týdne je opravdu ještě brzy, ale možná to někdo trefí :)

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 23.01.17 20:56

Ty jo, tak to jsem zvědavá a řekla bych že se i trošku těším :D ovšem uvidíme ráno jestli mi to vydrželo

Tris123
Kecalka 421 příspěvků 23.01.17 21:00
@Megane 123 píše:
@Daphi tenhle screening je to nejkrásnější na celou tehu ( i s tím druhým samozřejmě)… Uvidíš celé miminko, jen si lehnes a budeš koukat :)… A co se. pohlavi týče tak u první holky mi to řekla. v 18 TT a u druhé holky mi to řekli už na tomhle screeningu…Ne s úplnou jistotou ale říkal že to vidí na holku…A trefil se…frajer ;)

Pravda, taky jsme s přítelem byli nadšení a užívali si ty detailní záběry na prcka, bylo to super :srdce:

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 23.01.17 21:04

@Tris123 jj my.si to zažili už dvakrát :srdce: :srdce:…A stačilo :lol: zbytek tehu nic moc :lol:

Tris123
Kecalka 421 příspěvků 24.01.17 09:25

@Megane 123 jo tak to my taky, teď už máme prcka u sebe :) ale ten konec byl už taky otrava, jak se to táhlo…

suricatta
Kecalka 283 příspěvků 24.01.17 09:35

Mi dělala NT screening spodem, že je to prý líp vidět :) Tak jen abys nebyla případně zaskočená, taky mi všichni psali, že určitě přes břicho :D A už na něm mi řekla, že to bude nejspíš chlapeček, ale je mi jasné, že to není na 100% :) Tak ať dobře dopadne!

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 28.01.17 10:15

Přeju dobré ráno. Máme za sebou screening a musím vám dát jen za pravdu. Opravdu je to to nejhezčí.
Ukázal nám miminko všechno popsal do toho nám pověděl, že je tohle dítě těžce paličatý (hodně jsme viděli záda) - takže bude po mě :oops: - pak se zeptal jestli nás zajímá pohlaví tak říkáme že ano, no a jako kdybych to nevycítila! Na 90% to je kluk a dodal, že jestli to nebude kluk tak neví co to bude. Když předával fotky tak nám k tomu řekl „To je pinďa jako řemen“ :dance:

Byly jsme ve Varech a stálo nás to 1000 Kč dostali jsme k tomu asi 7 fotek v ceně. Prostředí příjemné. Na kontrolu jdu v únoru 7. tak se těším.

PS: držte mi v pondělí palce ať je všechno v pořádku a ať nevolaj! :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >