Jak probíhá schvalování hypotéky (Moneta)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Solni
Stálice 73 příspěvků 30.04.18 09:16
Jak probiha schvalovani hypoteky (moneta)

Ahojda, je tu prosim nekdo, kdo si vyrizoval hypoteku :) u Monety (banka)? Jak to probiha, co banku zajimalo? Dekuji :)

Reakce:

Solni
Stálice 73 příspěvků 30.04.18 13:06

Nemate zkusenost? :think:

Mia. Prcek
Kecalka 169 příspěvků 30.04.18 13:11

Ahoj :) loni jsme vyrizovali u Monety :) me to přišlo celkem rychlý a jednoduchý :) domluvili jsme si schůzku s jejich hypotečním chlapem.. Ten nám řekl procenta a všechno okolo. Dodavali jsme výši moji rodičovské, manželovi výpisy z účtu, něco z katastru, pak samozřejmě ručitele nebo majetek čím chcete ručit. Ale šlo to jak po másle))

Solni
Stálice 73 příspěvků 30.04.18 18:34

@Mia. Prcek Ahojda, chteli u Tebe pro materske také vypisy z uctu? Zadali js :kytka: te oba ci jen jeden? Diky

Solni
Stálice 73 příspěvků 30.04.18 18:35

@Mia. Prcek Ahojda, chteli u Tebe pro materske také vypisy z uctu? Zadali js :kytka: te oba ci jen jeden? Diky

Mia. Prcek
Kecalka 169 příspěvků 03.05.18 14:48

@Solni mě chodí Mateřska na manželův účet :D takže to bylo jednodušší, ale nešla jsem jim tam papír že socialky, který mi poslaly jak mi pripsaly mateřskou.. Tam byla byla napsaná i výše

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >