Jak probíhá thajská masáž celého těla?

Anonymní
4.7.20 02:08

Jak probíhá thajská masáž celého těla?

Zdravím a krásný den/večer přeji. Mám otázečku. Nebyla jsem nikdy v životě na masáži, ovšem mi na narozeniny přítel věnoval voucher na thajskou celotělovou masáž a nevím co od toho čekat. Zajímalo by mě jak taková masáž probíhá, myslím tím místa, kde přesně se masíruje a hlavně, zda je u toho člověk úplně nahý a nebo ve spodním prádle (přeci jen trocha studu tu je 8o, ale to zkousnu.) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12996
4.7.20 05:10

Ja jsem taky jednou dostala k narozeninám tihle masaz a byla jsem jak zpraskanej pes asi tyden :lol:
Byla jsem ve spodarech a fakt nevynechala kousek tela, ktery by nepromasirovala. Chodila po me, „lamala“ ruce a nohy a fakt jsem se pak cítila, jak kdybych to brutalne prehnala v posilovne :roll:
Nene, pro me tohle neni.
Ale treba napise nekdo s lepsi zkusenosti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18636
4.7.20 05:25

Pri masazi jsi oblecena, daji ti tricko a teplaky, masiruji cele telo tedy bez intimnich partiich. Uz na recepci hlas, ze chces mirnou intenzitu a nebo si to zmen na olejovou masaz. Ta prijemna je, jak klouzes, tak te nemohou tak „lamat“. Na tradicni thajske masazi jsem byla hodnekrat, ale tedy misty to je opravdu az hodne neprijemne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12996
4.7.20 05:30

@Cuddy jo vidi, taky mi dali nejake hadry vlastne na sebe :think: pravda! Jsem si to spletla :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8880
4.7.20 06:01

No, pokud jsi ještě nikdy nebyla na žádné masáži, tak budeš asi koukat. Jak píšou holky výše, je to mazac 8) Úplně jiný level než relaxační masáže. By mě zajímalo, jestli přítel ví, čím tě obdaroval ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10649
4.7.20 07:11

Já byla teď 30.6. chvílema to bolelo jak čert, měla jsem horké bylinky ještě, to pálilo. Doteď jsem rozlámaná. My chodím do Tawanu a záleží, nicméně většina masáží je jen ve spodním prádle ( ženy bez podprsenky), často masírují přes ručníky. U některých masáží dávají takové lehké kalhoty. Jinak je otázkou, co je myšleno celotělovou masáží. Spousa celotělových masáží je vlastně masáž nohou, záda, ruce, to dělají vleže na břiše z velké části, pak ještě masáž obličeje a hlavy, to ti břicho přikryjí. Břicho a hrudník se moc nemasíruje. Nicméně pokud chceš jako příjemnou masáž, zavolej na recepci a změň to na nějakou olejovou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
4.7.20 07:44

Já vyhrála tehdy voucher. A už nikdy více :D strašně to bolelo. Odkřupala mi snad vše, na co si vzpomeneš :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21160
4.7.20 07:59

Na klasicke thajske jsrm jeste nebyla. Ta je hodne na odblokovani. Chodim na thajske olejove. Jsi jen ve spodarech, masiruji opravdu cele telo (hodne zavisi, zda je ti jen 60 nebo 90 min)a vcetne bricha, prsnich svalu. Ale tam to je spis jen takove hlazeni. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
4.7.20 08:24

Já chodím do thajského ráje. Masaz je v kalhotkách. Hodně intenzivně promasiruji místa co me nejvíc bolí (nechapu jak to tak rChle vyhmatnou). Prokrupou a pak tak dva dny jsem jak meduza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7544
4.7.20 08:34
@lucynka25 píše:
Ja jsem taky jednou dostala k narozeninám tihle masaz a byla jsem jak zpraskanej pes asi tyden :lol:
Byla jsem ve spodarech a fakt nevynechala kousek tela, ktery by nepromasirovala. Chodila po me, „lamala“ ruce a nohy a fakt jsem se pak cítila, jak kdybych to brutalne prehnala v posilovne :roll:
Nene, pro me tohle neni.
Ale treba napise nekdo s lepsi zkusenosti ;)
Špatná masérka. Zkušená masérka se tě během masáže zeptá, zda je tlak ok, zda jsi poprvé atd. Být týden jak zbitá je hodně nešťastné a není to v pořádku. Zároveň ses neměla stydět si říct, že už to je moc.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7544
4.7.20 08:36

Máš kalhotky a ručník, intimní partie ti masírovat nebude a při přetočení na záda či v sedu budeš zakrytá ručníkem. Plus si můžeš říct, že chceš pouze ženu, kdyby náhodou měli i maséra. Je to zcela normální masáž, nic erotického, u čeho by ses musela stydět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.20 08:57

Tak oni maji vetsinou nekolik druhu masazi. Je bud tradicni thajska masaz ta je v obleceni nebo pres rucnik a pak olejova. Ta tradicni je drsnejsi. Mackaji se ruzne body muze po tobe i ruzne slapat, ale je super na odblokovani. Olejova je jemnejsi. Ja chodim vzdy na hodinu a pul a u me to vzdy kombinuje nejdriv odblokuje zatuhla mista proslape me a pak namasiruje olejem. Je fakt ze thajske masaze jsou o dost brutalnejsi nez klasicke a i bolestivejsi, ale ja od doby kdy jsem s nimi zacala na klasicke masaze nechodim prijdou mi az moc jemne a na ty me zatuhle zada a svaly potrebuji silu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 14:36

@Šáruší

Dobrá, děkuji moc :) Zavolala jsem tam a změnila to na olejovou projistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.7.20 14:37

Děkuji všem moc za odpovědi :) Tak thajskou zkusím potom někdy po té olejové :lol: Zavolala jsem a vyhověli mi naštěstí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama