Jak probíhají první hodiny po porodu?

70
18.7.20 14:59

Jak probíhají první hodiny po porodu?

Ahoj Holky. Rodila jste některá v klatovech? zajimalo by me jak probíhají první hodiny po porodu na co se mám připravit :nevim: a jak se k vám chovali lékaři a sestřičky?..a miminko budu mít u sebe celou dobu? :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8570
18.7.20 15:05
@Lori99 píše:
Ahoj Holky. Rodila jste některá v klatovech? zajimalo by me jak probíhají první hodiny po porodu na co se mám připravit :nevim: a jak se k vám chovali lékaři a sestřičky?..a miminko budu mít u sebe celou dobu? :think: :think:

Sepiš si porodní plán, nech ho zařadit do papírů, informovaný souhlas adekvátně proškrtej s odkazem „viz přiložený porodní plán“, případně měj s sebou někoho, kdo dohlédne na jeho plnění (poučený manžel). A zvýšíš šanci, že ti miminko nikdo nesebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
18.7.20 16:24

Já porodila ve dvě ráno, do čtyř jsem měla malého u sebe, a v sedm mi ho zas donesli a už zůstal semnou. Chtěla jsem ať si ho ještě vezmou (20 hodin porod a tři hodiny spánku), ale nechtěli ho :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
18.7.20 16:27

Zavolala bych tam a zeptala se, zda je možné přijít tam zkonzultovat své porodní přání a zeptat se, jak to tam chodí.
Doporučuju přečíst tohle, je tam i info, jak sepsat ten porodní plán
http://iham.cz/…_cervena.pdf

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14484
18.7.20 16:43

Stačí nedat dítě z ruky. Ostatní viz první prispevek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
18.7.20 16:48

@Lucie_Sx no právě manžel u porodu nechce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8570
18.7.20 17:25
@Lori99 píše:
@Lucie_Sx no právě manžel u porodu nechce…

Tak placenou dulu, porodní asistentku, prostě kohokoliv. Opravdu jsou to dobře investované peníze. Zkus si nechat v místě bydliště někoho doporučit (jestli je tam nějaká komunita maminek, budou vědět).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1285
27.7.20 14:37

2h po porodu jsem byla s dcerou na sále sama, pak jí odvezli, přišla sestra, která mi pomohla do sprchy abych se umyla a musela jsem se vyčůrat, převezli mě na šestinedělí, bylo 12h tak jsem šla rovnou na oběd, pak lehnout a po cca 4-5h na šestinedělí se mě přišla sestřička zeptat, jestli se cítím ok a chci už dceru u sebe, řekla jsem že jo a od té doby jsme už byly spolu. Doporučuji těch pár hodin klidu bez mimina využít, paní, co přivezli pár hodin po mně se dovolávala svých práv, že chce dítě okamžitě k sobě, tak jí chvilku sestra a doktor přemlouvali, ať si odpočine, ona že ne a jak se ohla do postýlky pro dítě tak to s ní seklo, spadla i s miminkem, které se zranilo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat