Jak probihaji schuzky na ÚP a jak dlouho trvaj?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 12:01
Jak probihaji schuzky na ÚP a jak dlouho trvaj

Dobry den maminky chtela bych se zeptat jak probihaji schuzky na úřadu prace a jak dlouho trvaj? Jsem tam prve a mam jit zitra na schuzku tak se chci zeptat jaknto probiha dekuji za odpoved

Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 09.04.19 12:22
@Anonymní píše:
Dobry den maminky chtela bych se zeptat jak probihaji schuzky na úřadu prace a jak dlouho trvaj? Jsem tam prve a mam jit zitra na schuzku tak se chci zeptat jaknto probiha dekuji za odpoved

A jdeš na první informační schůzku, nebo už ke své zprostředkovatelce zaměstnání?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 12:28
@Anitramm píše:
A jdeš na první informační schůzku, nebo už ke své zprostředkovatelce zaměstnání?

Uz ke sve prostredkovatelce :)

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 09.04.19 12:31
@Anonymní píše:
Uz ke sve prostredkovatelce :)

Tak to je na pár minut, předložíš průkaz totožnosti, ona se tě nejspíš zeptá, jestli máš rozjednaný nějaký zaměstnání, popřípadě kde a dá ti další termín schůzky. Může ti vystavit třeba i doporučenku někam do nějakýho vhodnyho zaměstnání, pokud by bylo.

spiritt
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 09.04.19 12:33

Na první schůzce se zaregistruješ, něco vyplníš, řekneš o jaký pracovní obor by ses chtěla ucházet, a dostaneš termín další návštěvy. Příště se tě zeptá,co nového a zřejmě ti dá nějakou doporučenku na pracovní místo, kam budeš muset zavolat nebo dojít - pokud tě vezmou,hned to musíš přijít oznámit na úp, pokud ne,musíš přístě říci důvod nepřijetí. Asi tak ..

Paola21
Závislačka 3887 příspěvků 09.04.19 18:57

Jednou jsem si to měřila a byla jsem vevnitř sotva 2 minuty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 19:01

já jsem u tý naší madam půl hodiny. Jako všichni ostatní. Je neskutečně pomalá, stihne 2 lidi za hodinu všichni na ní nadávají, že co to má jako být. Vždycky čekám minimálně hodinu a půl a nějaký čas objednání nikoho nezajímá. A ještě je hrozně akční a posílá mě na jakýsi pracovní místa, který ani neodpovídají mému vzdělání a vůbec o ně nestojím. Už abych byla pryč. Jo a ted si mě pozvala už po dvou týdnech. A ještě mi nezapomněla říct, že prý ty schůzky můžou být i 2× týdně, takže asi zřejmě mám být ráda, že já chodím jen 2× za měsíc. :roll: .. Uf to se mi ulevilo, anonym osobní info

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 09.04.19 19:50
@Anonymní píše:
já jsem u tý naší madam půl hodiny. Jako všichni ostatní. Je neskutečně pomalá, stihne 2 lidi za hodinu všichni na ní nadávají, že co to má jako být. Vždycky čekám minimálně hodinu a půl a nějaký čas objednání nikoho nezajímá. A ještě je hrozně akční a posílá mě na jakýsi pracovní místa, který ani neodpovídají mému vzdělání a vůbec o ně nestojím. Už abych byla pryč. Jo a ted si mě pozvala už po dvou týdnech. A ještě mi nezapomněla říct, že prý ty schůzky můžou být i 2× týdně, takže asi zřejmě mám být ráda, že já chodím jen 2× za měsíc. :roll: .. Uf to se mi ulevilo, anonym osobní info

Kdyby sis to jednou zkusila z druhý strany, nemluvila bys takhle arogantně. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 19:56
@Anitramm píše:
Kdyby sis to jednou zkusila z druhý strany, nemluvila bys takhle arogantně. ;)

nikdo ji nenutí tam pracovat. Navic ona je taky arogantní až běda.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 09.04.19 20:00
@Anonymní píše:
nikdo ji nenutí tam pracovat. Navic ona je taky arogantní až běda.

Tebe zas nikdo nenutí tam chodit. :lol: Se zařiď tak, abys tam už nemusela. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama