Jak probíhaly začátky nošení v nosítku u vás?

12
11.3.21 10:56

Jak probíhaly začátky nošení v nosítku u vás?

Dobryt den,

Ráda bych začala s nošením mého 4mes. Synka v nosítku. Měla jsem zapůjčené monilu když měl 2mes. V tom mi usnul. A nyní bych ho chtěla i pořídit domů. A zkouším nosit občas doma chvíli se mu tam líbí, ale pak se vzteká.
Trvá to než si zvyknou a mám to zkoušet dál nebo s pořízením počkat? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
70
11.3.21 11:10

Tak já jsem zkoušela taky velmi brzy, měla jsem šátek nejdřív a malej mi v tom spinkal. Pak jsem pořídila když už byl větší cca 8 měsíců klasický nosítko a za nás uplně v pohodě. Teď už jsem to omezila, protože už je malej velikej na nošení, ale myslím si, že nikdo nepoví kdy je správný čas na zkoušení. některým miminkům se tam libí některým ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
11.3.21 16:08

Ja si koupila nositko, a maly mi v tom rval, nelibilo se mu to, takze nositko je nove, ve skrini 😂 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.3.21 18:37

@Trishelin nooo toho se chci vyvarovat, proto zkoušim půjčené. Asi budu mít smůlu což když v tombude řvát.. aaachjooo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
11.3.21 18:57
@Ell 1711 píše:
@Trishelin nooo toho se chci vyvarovat, proto zkoušim půjčené. Asi budu mít smůlu což když v tombude řvát.. aaachjooo

Jojo, chapu..ja mela pujceny šátek, a to bylo v pohode, jenze to satkovani mi moc neslo, tak jsem chtela lehčí variantu..😔a tam jsem narazila,😂 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
11.3.21 19:01

Já začala nosit druhou dceru v Monilu uni start( vhodné i pro novorozence), 6 dní po porodu. Prvního půl roku byla skoro jen nošenec, nesnášela kočár. Kolem 3 měsíců měla krátké přechodné období, kdy se jí v něm doma nelíbilo, venku byla spokojená. Je pro děti zajímavější a lepší to ze začátku zkoušet spíš venku a chodit. Taky dbát, aby třeba dítko nebylo hladové, někdy děti řvou v nosítku, protože je tlačí bříško a potřebují se vyprázdnit. Klidně se přidej do FB skupiny Nosíme děti, najdeš tam spoustu zkušeností a rad. Nosítko se dá i ze začátku v nějaké regio skupince vyzkoušet ( jsou tam kontakty na regio skupiny). Jinak já nedám na nosítka dopustit, bez nich bych byla s dětmi v háji. A i různé aktivity a výlety se dají líp provozovat s nosítkem neż s kočárem. ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 21:42

Hele záleží na dítěti, je to stejné jako s dudlíkem. Syn měl nošení rád, ale dcera vždy po pěti minutách vypadala, že se zblázní a nezlomilo se to… Takže půjčené je fakt dobrá volba :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
12.3.21 07:22

@Markéta Rudná no o dudliku už řeč nevedu ten nechce za žádnou cenu zkoušíme pořád dávat máme jich doma asi 12 každý jiný druh a nic.
Takže to půjčení asi bude stačit. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
12.3.21 07:22

@LenaMarry děkuji mrknu na tu skupinku 💗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16072
12.3.21 07:31

Nosila jsem v podstatě od narození syna. Následně jsem v nositku vždy uspala vsechny děti, co mi přišly pod ruku, i ty nespaci.

Nosíme děti je o ničem, dřív byla fajn, bohužel to šlo do h@jzlu. Volila bych nosici Česko slovensko. Nosime děti jen kvůli bazaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat