Jak prodloužit dobu mezi krmením

Anonymní
25.4.20 05:43

Jak prodloužit dobu mezi krmením

Holky moc moc prosím o radu mám třítýdenní dceru první dva týdny bylo vše v pořádku krásně papala v noci i spinkala žádný řev nic ale od pondělí do včera byla v nemocnici kvůli nálezu na plicích kde jí krmily co 3 hodiny i když spala takže teď jí mám doma a vyžaduje dávku každé 3 hodiny. Jde mi o to jak jí to odnaučit protože když ji to mlíko nedám tak historicky brečí až se mi duší nemůžu ji ani prebalit jak moc pláče. Chtěla bych aby jedla po 4 hodinách už z toho důvodu že vypije 90 ml um a dávat jí to po 3 hodinách se mi zdá jako moc velká dávka. Prosím máte nějaké rady jak pracovat dál? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1803
25.4.20 06:02

Neodnaucovat nijak, je normalni krmit po 3h, vzdyt je malinka, ma malicky zaludek a hned to vycura tak je logicke ze ma zas hlad. Nebo ji zkus dat vic, jestli vydrzi dyl. Obe nase deti byly na um a mely obdobi kdy chtely i po 2h a kdyz proste fakt rvaly hlady tak jsme dali, i kdyz se ‘ma’ az po 3h.

Příspěvek upraven 25.04.20 v 07:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3183
25.4.20 06:10

:roll: dávej ji jak potřebuje, není to stroj ale miminko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6868
25.4.20 06:57

Dělás si srandu?? Normální je krmit tak, jak dítě chce. A většinou je to po 3 hodinách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24128
25.4.20 07:01

Ty by jsme chtěla, ale mimino to chce jinak. 3 hodiny jsou akorát, 4 už jsou až moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24941
25.4.20 07:11
@Anonymní píše:
Holky moc moc prosím o radu mám třítýdenní dceru první dva týdny bylo vše v pořádku krásně papala v noci i spinkala žádný řev nic ale od pondělí do včera byla v nemocnici kvůli nálezu na plicích kde jí krmily co 3 hodiny i když spala takže teď jí mám doma a vyžaduje dávku každé 3 hodiny. Jde mi o to jak jí to odnaučit protože když ji to mlíko nedám tak historicky brečí až se mi duší nemůžu ji ani prebalit jak moc pláče. Chtěla bych aby jedla po 4 hodinách už z toho důvodu že vypije 90 ml um a dávat jí to po 3 hodinách se mi zdá jako moc velká dávka. Prosím máte nějaké rady jak pracovat dál? Děkuji

Tak az budeš mít hlad, počkej ještě hodinu a dívej se na všechny okolo, jak jedí :roll:

Normálně ji nakrm a netrap ji hlady. Není to stroj, který naprogramuješ dle svého uvážení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13914
25.4.20 07:21

Zřejmě potřebovala jist častěji, než si ji dávala. Takže měnit nic nemůžeš, přizpůsobit se musíš ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.20 07:23

Nemusíte hned útočit jde mi pouze o to že vypije 90 ml každé 3 hodiny a to se mi zdá moc proto se vás tady ptám.

• Nahlásit
  • Citovat
24941
25.4.20 07:27
@Anonymní píše:
Nemusíte hned útočit jde mi pouze o to že vypije 90 ml každé 3 hodiny a to se mi zdá moc proto se vás tady ptám.

A moc se ti to zdá proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24128
25.4.20 07:27
@Anonymní píše:
Nemusíte hned útočit jde mi pouze o to že vypije 90 ml každé 3 hodiny a to se mi zdá moc proto se vás tady ptám.

Tak roste, nebude pít pořád stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.20 07:31

@Russet protože když jsem jí dala v nemocnici 90 tak mi vynadali že ji stačí 70 :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
269
25.4.20 07:33
@Anonymní píše:

Vubec to neni moc.. kazde dite je jine… Ja kojila treba po 2hodinach a maly vypil jak kdy(50-100)ml… Rychle rostou, kadi, curaji… Krmit podle potreby a ne podle nejakych tabulek… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24941
25.4.20 07:39
@Anonymní píše:
@Russet protože když jsem jí dala v nemocnici 90 tak mi vynadali že ji stačí 70 :nevim:

A mě zas doktorka řekla kojit, kojit, kojit. A jinde ti řeknou nebudit. Pokud vím, dávky jsou po 30 ml, tak to bych chtěla vidět, jak to odlíváš. Jestli neblinká a je spokojená, dala bych jí, co potřebuje. Změní se to mockrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24128
25.4.20 07:42
@Anonymní píše:
@Russet protože když jsem jí dala v nemocnici 90 tak mi vynadali že ji stačí 70 :nevim:

Dej kolik chce a kdy chce :nevim: přece to dítě nenecháš ve 3 týdnech řvát hlady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24941
25.4.20 07:43
@pikola píše:
Dej kolik chce a kdy chce :nevim: přece to dítě nenecháš ve 3 týdnech řvát hlady.

Nebo vytáhnout dudel z pusy, už máš vypito 70ml, šlus!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama