Jak prodloužit luteální fázi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Květnulka
Nováček 5 příspěvků 31.10.18 06:59
Jak prodloužit luteální fázi?

Ahoj, holky prosím, co vám fakt pomohlo prodloužit luteání fázi? Beru utrogestan 17 až 25 dc, 2× denně 1, polykat, ale i tak začínám už cca 22 dc spinit. Už jsem fakt zoufalá :nevim: utrogestan nasazuji vždy po ovulaci, kterou bezpečně poznám ( testy, měření bt, hlen, bolesti).
Snažíme se o mimčo a je mi jasný, že tohle je důvod, že to nejde, nestihne se zavrtat :(
Máte prosím nějaký tip, co vám pomohlo?
Děkuji :kytka:

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30135 příspěvků 31.10.18 07:05

mě pomohl gynex kdysi.. :nevim:

SmokedSalmon
Povídálka 32 příspěvků 31.10.18 07:26

Pyridoxin minimálně 80mg/den

Kelliee
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 31.10.18 07:36

Mně pomohl pyridoxin. Jak napsáno nade mnou,je toho dost.

Bubla_Bučková
Závislačka 4490 příspěvků 31.10.18 09:29

Pyridoxin,gynex :palec:

Květnulka
Nováček 5 příspěvků 31.10.18 10:03

Pyridoxin beru, ale asi tedy málo, jen 40mg denně, tak ještě 2 tablety přidám. O gynexu jsem už četla, ale mám sníženou funkci štítné žlázy a beru euthyrox a nikde jsem nevyčetla, jestli to tedy můžu brát. Nevíte nahodou? :roll: :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >