Jak prolomit smůlu na chlapy?

Anonymní
2.8.15 09:41

Jak prolomit smůlu na chlapy?

Ahojte, třeba mi někdo poradíte:-D Je mi skoro 28 a mám celkem fajn život, práci, která mě baví, studuju svou vysněnou školu, mám skvělou rodinu, kamarády, často se chodíme bavit, na dovolené, k vodě a prostě všechno možné, takže se nenudím, jenže jsem už dva roky sama. S bývalým jsme se rozešli, protože si našel jinou a i když jsme byli spolu, byla jsem nešťastná, tak nějak jsem tušila, že pro něho nejsem ta velká láska, jak by to mělo být a celé dva roky žila v tom, kdy se rozejdeme, prostě jsem jiný druh vztahu nepoznala, takže jsem to tak nějak brala, že takhle je to normální, až časem, když jsme se rozešli mi začalo docházet, že asi ne. Občas se potkáváme. Včera mi řekl, že mám smůlu na chlapy aspoň na něj, že jsem ji měla. Říká mi to nejen on, ale i třeba kamarádky. Sama nad tím už nějakou dobu přemýšlím. Rozešli jsme se, protože si našel jinou. O tom, se kterým jsem byla před ním už radši ani nemluvím, už je to 8 let a mám z něho trauma doteď. Další mi řekl, po nějaké době, že se nechce vázat, asi to byla pravda, doteď je sám. Další to samé. Pak ještě další dva, se kterýma jsem se ale více méně jen kamarádila, ale přesto. Ani jednoho jsem netlačila do vztahu, řekli mi to sami od sebe. Vím, že si asi vybírám špatné typy, ale prostě s těma, kteří by měli zájem to tak nějak necítím, že je to tak správně. Nechci být s někým, koho bych za normálních okolností brala jen jako fajn kamaráda a nepřitahuje mě. Jenže už si začínám myslet, že to je asi jediná možnost. Vím, že to je asi chyba a něco dělám špatně, ale nevím, jak to změnit. Poradíte někdo? :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28762
2.8.15 09:55

:lol: nějak přemýšlím JAK chceš poradit. V čem?
Láska prostě musí přijít z obou stran. To je celé. Do té doby budeš na tom tak, jak jsi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
2.8.15 09:55
@Anonymní píše:
Ahojte, třeba mi někdo poradíte:-D Je mi skoro 28 a mám celkem fajn život, práci, která mě baví, studuju svou vysněnou školu, mám skvělou rodinu, kamarády, často se chodíme bavit, na dovolené, k vodě a prostě všechno možné, takže se nenudím, jenže jsem už dva roky sama. S bývalým jsme se rozešli, protože si našel jinou a i když jsme byli spolu, byla jsem nešťastná, tak nějak jsem tušila, že pro něho nejsem ta velká láska, jak by to mělo být a celé dva roky žila v tom, kdy se rozejdeme, prostě jsem jiný druh vztahu nepoznala, takže jsem to tak nějak brala, že takhle je to normální, až časem, když jsme se rozešli mi začalo docházet, že asi ne. Občas se potkáváme. Včera mi řekl, že mám smůlu na chlapy aspoň na něj, že jsem ji měla. Říká mi to nejen on, ale i třeba kamarádky. Sama nad tím už nějakou dobu přemýšlím. Rozešli jsme se, protože si našel jinou. O tom, se kterým jsem byla před ním už radši ani nemluvím, už je to 8 let a mám z něho trauma doteď. Další mi řekl, po nějaké době, že se nechce vázat, asi to byla pravda, doteď je sám. Další to samé. Pak ještě další dva, se kterýma jsem se ale více méně jen kamarádila, ale přesto. Ani jednoho jsem netlačila do vztahu, řekli mi to sami od sebe. Vím, že si asi vybírám špatné typy, aleprostě s těma, kteří by měli zájem to tak nějak necítím, že je to tak správně. Nechci být s někým, koho bych za normálních okolností brala jen jako fajn kamaráda a nepřitahuje mě. Jenže už si začínám myslet, že to je asi jediná možnost. Vím, že to je asi chyba a něco dělám špatně, ale nevím, jak to změnit. Poradíte někdo? :nevim: :lol:

A nemůže to být tak, že ti dosavadní to tak měli s tebou?…že tys měla zájem, ale oni to nakonec tak necítili?
A co u partnera hledáš? takový ten pomyslný žebříček - jaký by měl být? (ono když se zaláskuješ, tak někdy toleruješ i věci, které za normálních okolností u protějšku striktně odmítáš… :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.15 10:05
@Malaga píše:
A nemůže to být tak, že ti dosavadní to tak měli s tebou?…že tys měla zájem, ale oni to nakonec tak necítili?
A co u partnera hledáš? takový ten pomyslný žebříček - jaký by měl být? (ono když se zaláskuješ, tak někdy toleruješ i věci, které za normálních okolností u protějšku striktně odmítáš… :lol: )

No to asi může :-/ jenže já nechápu, co dělám špatně, přece v mém věku už jsem měla dost času potkat nějakého, který by to tak neměl. No a pořád nic. No mě by stačil úplně normální hodný kluk, který by mě přitahoval, měla bych ho ráda, choval by se ke mě hezky (žádné lži, podvody a tak), prostě aby si mě vážil, no a prostě chtěl být se mnou nějak dlouhodobě a aby to bylo oboustranné.

• Nahlásit
  • Citovat
21088
2.8.15 10:08
@Anonymní píše:
Ahojte, třeba mi někdo poradíte:-D Je mi skoro 28 a mám celkem fajn život, práci, která mě baví, studuju svou vysněnou školu, mám skvělou rodinu, kamarády, často se chodíme bavit, na dovolené, k vodě a prostě všechno možné, takže se nenudím, jenže jsem už dva roky sama. S bývalým jsme se rozešli, protože si našel jinou a i když jsme byli spolu, byla jsem nešťastná, tak nějak jsem tušila, že pro něho nejsem ta velká láska, jak by to mělo být a celé dva roky žila v tom, kdy se rozejdeme, prostě jsem jiný druh vztahu nepoznala, takže jsem to tak nějak brala, že takhle je to normální, až časem, když jsme se rozešli mi začalo docházet, že asi ne. Občas se potkáváme. Včera mi řekl, že mám smůlu na chlapy aspoň na něj, že jsem ji měla. Říká mi to nejen on, ale i třeba kamarádky. Sama nad tím už nějakou dobu přemýšlím. Rozešli jsme se, protože si našel jinou. O tom, se kterým jsem byla před ním už radši ani nemluvím, už je to 8 let a mám z něho trauma doteď. Další mi řekl, po nějaké době, že se nechce vázat, asi to byla pravda, doteď je sám. Další to samé. Pak ještě další dva, se kterýma jsem se ale více méně jen kamarádila, ale přesto. Ani jednoho jsem netlačila do vztahu, řekli mi to sami od sebe. Vím, že si asi vybírám špatné typy, ale prostě s těma, kteří by měli zájem to tak nějak necítím, že je to tak správně. Nechci být s někým, koho bych za normálních okolností brala jen jako fajn kamaráda a nepřitahuje mě. Jenže už si začínám myslet, že to je asi jediná možnost. Vím, že to je asi chyba a něco dělám špatně, ale nevím, jak to změnit. Poradíte někdo? :nevim: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21088
2.8.15 10:13

Tak počkej, až si někdo vybere Tebe :D. Předpokladem emočně kvalitního vztahu je zájem partnera o Tebe (a Tvůj o něj samozřejmě taky). Jinak já bych těm, kteří tě chtějí, dala čas a možnost se projevit (pokud to nejsou úplní trotli, ale všichni snad ne). Manžel se v době našeho seznamování taky projevoval jak puberťák, byla za tím nezkušenost a nervozita (bylo nám 20). Po krátkém čase se srovnal a už to bylo fajn :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.15 10:13

Bohužel to mám také tak. Ale je mi už přes čtyřicet a ještě jsem nezažila tu oboustrannou lásku. A to nejsem ani škareda, ani hloupá. Jsem ale moc " hodná" a všichni chlapi, do kterých jsem byla zamilovaná mě jen využívali.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.8.15 10:15
@pe-terka píše:
Tak počkej, až si někdo vybere Tebe :D. Předpokladem emočně kvalitního vztahu je zájem partnera o Tebe (a Tvůj o něj samozřejmě taky). Jinak já bych těm, kteří tě chtějí, dala čas a možnost se projevit (pokud to nejsou úplní trotli, ale všichni snad ne). Manžel se v době našeho seznamování taky projevoval jak puberťák, byla za tím nezkušenost a nervozita (bylo nám 20). Po krátkém čase se srovnal a už to bylo fajn :palec:.

No ale oni si přece vybrali mě, ani jednoho jsem nesbalila já, vždycky byl první krok z jejich strany, plno z nich mě třeba uhánělo i několik měsíců a když jsem začala mít zájem já, úplně změnili chování.

• Nahlásit
  • Citovat
13148
2.8.15 10:15

Určitě na tebe někde ten pravý čeká, ale nesmíš to hrotit. Pust to z hlavy, dej si pauzu a uvidíš. Jak už to tak bývá, někdo kolem tebe projde, usměje se, přeskočí jiskra a ty budeš cítit, že je to ON.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21088
2.8.15 10:16
@Anonymní píše:
Bohužel to mám také tak. Ale je mi už přes čtyřicet a ještě jsem nezažila tu oboustrannou lásku. A to nejsem ani škareda, ani hloupá. Jsem ale moc " hodná" a všichni chlapi, do kterých jsem byla zamilovaná mě jen využívali.

To je známá věc, že chlapy přitahují potvory, ne hodné holky. Ne že by ženská měla být vyloženě prospěchářská mrcha, tomu nefandím. Ale prostá naivní duše nemá tu pravou jiskru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.15 10:19
@Anonymní píše:
:roll: Na druhou stranu, znám jednu slečnu, které už je taky ke 40, je hrozně hezká, milá a spousta chlapů by s ní chtělo být, spousta holek ji chce za kamarádku, být jako ona a u chlapů se jí nedařilo, až teď pár let před 40 má miminko a fajn chlapa a je spokojená, asi to vážně nejde ovlivnit a člověk si na to musí počkat, i když se nám to nelíbí :/
  • Nahlásit
  • Citovat
21088
2.8.15 10:20
@Anonymní píše:
No ale oni si přece vybrali mě, ani jednoho jsem nesbalila já, vždycky byl první krok z jejich strany, plno z nich mě třeba uhánělo i několik měsíců a když jsem začala mít zájem já, úplně změnili chování.

Aha, tak z úvodního příspěvku " Vím, že si asi vybírám špatné typy" to vyplynulo jinak. Človeče nevím. Kdyby vycouval jeden, dva, řekla bych si, že jste se prostě duševně nepotkali…Pokud je jich víc, nevím. Řekl Ti někdo z nich, co konkrétního mu vadí? A máš partnery z různých zájmových okruhů, není to parta nějakých podivínů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.15 10:21

Vím, co jsem v těch bývalých vztazích dělala špatně a sice nemůžu říct, že jsem to zvládla změnit stoprocentně, ale změnila jsem se hodně i mi to dost lidí říká a jsem si jistá, že kdybych teď měla vztah, chovala bych se jinak, ale prostě nějak ne a ne potkat někoho, s kým by to šlo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.8.15 10:22
@chipsa píše:
Určitě na tebe někde ten pravý čeká, ale nesmíš to hrotit. Pust to z hlavy, dej si pauzu a uvidíš. Jak už to tak bývá, někdo kolem tebe projde, usměje se, přeskočí jiskra a ty budeš cítit, že je to ON.

No jo jenže, to je těžko nehrotit:/ kolikrát si říkám, že už to ani nepříjde a zůstanu sama:/. Můj problém je ale i to, že se nedokážu dát dohromady s někým koho sotva znám, potřebuju ho nejdříve lépe poznat a to nevím, jestli chlapy baví čekat:/

• Nahlásit
  • Citovat
936
2.8.15 10:24

A co treba dat sanci nekomu, kdo je okolo tebe? Ja se do sveho partnera zamilovavala mozna rok a pul!! A ted ho miluju tak strasne hluboce, ze pokud bych ho mela nejakym zpusobem ztratit, bylo by to zdrcujici :,(…musim take rict, ze on sve chovani ke me nikdy nezmenil. Budeme spolu 4roky, planujeme rodinu a spolecny zivot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama