Jak prožíváte těhotenství? Co sex?

Anonymní
22.3.17 17:38

Jak prožíváte těhotenství? Co sex?

Přeji hezké odpoledne,
rovnou se omlouvám, že píši anonymně, ale má zpověď je dost osobní.
Jsem potřetí těhotná a zbývají mi dva měsíce do porodu. Těhotenství nebylo plánované a v prvním trimestru mi bylo hodně špatně. Potom se to zlepšilo a nastoupila vracející se kvasinková infekce… no prostě sex jsem s manželem za dobu těhotenství měla jen jednou… Jsem hodně sama se dvěma velmi temperamentními dětmi a když je manžel doma, tak mi spíš leze na nervy, než že bych cítila zvláštní úlevu, že nejsem na děti sama. Popravdě na nervy mi často lezou i děti. Jsem podrážděná a vzteklá a do toho se pořád něčím cpu - mám nutkavou nepřekonatelnou potřebu pořád jíst. Přesto se nikdy necítím sytá, spíš je mi pořád lehce nevolno, jako bych právě slezla z houpačky. První těhotenství byla pohoda, v druhém to bylo už výrazně horší…ale tohle je fakt už moc. Jaké to máte vy?
Díky za odpovědi! ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.3.17 17:47

Čekám druhé a teda je to na houby. První trimestr mi bylo pořád blbě a k tomu jsem byla fakt extrémně unavená, chodila jsem spát s dítětem v 8 večer. Teď je to sice lepší, ale zase mi děsně roste pupek, mám to v břiše nějaké citlivé (třeba mi není příjemné, když mi muž hladí břicho, když ležím), pořád mě pálí žáha a chuť na sex veškerá žádná. 3. trimestr si radši ani nepředstavuju :roll:
Sex tak jednou za 14 dní, když vidím, že to chlapovi už leze na mozek, tak se holt nějak vybičuju :oops: Nepříjemné mi to není, ale chuť prostě nemám.
anonymB

• Citovat
  • Nahlásit
661
22.3.17 17:50

Tohle je mé první, plánované nebylo a chtěné miminko to určitě bylo. Po fyzické stránce je to zatím skvělé, úplně bez problémů, ale po psychické hrůza :roll: Děti nemám, ale leze mi na nervy spousta věcí. Jsem podrážděná a vztekla, za chvíli brečím, jak jsem nemožná a k ničemu..no prostě šílená emoční houpačka 8o Na začátku jsem také prodělala kvasinkovou infekci, na kterou mi doktor nemohl nic předepsat, takže ze začátku to bylo perné. Pak jsem jí alternativními způsoby naštěstí vyléčila. Ze začátku chuť na milování nebyla, od 20 tt se to otočilo o 180 stupňů. Nutkavou potřebu se cpát tedy nemám. Zítra začínám 25 tt a mám nahoře asi 9,5 kg. Když dlouho stojím, tak mě ta váha hrozně točí :D No asi takhle, připadám si jako totální psychopat a není to se mnou lehké, ale tak to prostě je, zase mě nebolí záda ani nic podobného, tak to vyvážilo jidne. Teď mi pro změnu lezou na nervy ostatní lidi, nedokážu je poslouchat, jejich problémy atp.. Člověk si hrozně zvykne na samotu :roll: :mavam: Ale těhotenství není do smrti, tak musíme zatnout zuby a vydržet :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29442
22.3.17 18:08

Já čekám taky třetí, ale můžu říct, že je to skutečně moje nejhorší těhotenství.

První dvě těhotenství naprosto pohodová, bez komplikací a problémů od začátku až do konce a teď pořád něco. Povedlo se hned po samovolném potratu, na začátku jsem pořád špinila, což mi po tom moc nepřidalo. Když jsem přestala špinit, tak mi zjistili glukózu v krvi i v moči a aby toho nebylo málo, tak pozitivní protilátky anti-D a už mě hnali na odběry znovu. Kvůli cukru i protilátkám. Takže už mě strašili diabetologií a cukrovkou, hematologií a rizikovém kvůli těm protilátkám. S doktorkou doufáme ve falešnou pozitivitu, výsledky budu vědět v pondělí.

Týden po odběrech mě začala bolet osmička, z toho se vyloupl nakonec zánět i v čelisti a týden jsem byla v bolestech. Když mě po týdnu vyndali drén z pusy a konečně jsem se mohla najíst, začala mě bolet levá kyčel tak, že jsem nebyla schopna na tu nohu stoupnout, natož jí nějak víc zatížit a chodit. Bolest se s různými dny klidu objevuje furt.

A to jsem teprve v 17tt. Tak si říkám, co mě ještě čeká a dělám si srandu, že než porodím, tak se rozpadnu a termínu porodu se nedožiju. A taková perlička na závěr. Muž odvezl před chvílí dítě na trénink plavání. Teď mi volal, kde má kluk plavky. Jsem mu je tam prostě zapomněla dát. Chlap nas… a já za totálního vola. :mrgreen: Takže jo, jsem nemožná taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.17 18:23

Ja jsem 16tt. A zatim celé těhotenství je jedna velka noční mura. Od 6.tydne zvracim a mam velmi silne nevolnosti. Kdyby to alespon k něčemu bylo a ja jsem zhubla, bohuzel. Nejvic zle je mi kdyz nejim a jedine co mohu jist je tuna ovoce denne a to i behem noci, kdy me vzbudi bud nevolnost, hlad, migrena. 3 mesice nejsem schopna nic udelat, kolikrat ani vylézt z postele. Teď mam uz 3.den v kuse migrenu, kdy do sebe laduju paraleny, protoze ta bolest je nesnesitelna, k tomu mi je jeste 3× tolik spatne po tech paralenech. Jidlo se mi uplne hnusi, ale jist musim, takze se cpu ovocem plnym cukru a jen a jen kynu. A to nic jineho skoro nejim a kdyz tak jen zdrave veci, nakonec ale budu mit sto kilo, jako ty holky, co se cpou nugetou. Jednou sr mi udelalo na 20 min dobre ve sprse a byl to uplnr krasny pocit, ktery uz neznam. Zavidim vsem co je jim dobre a muzou si těhotenství užívat a tesit se z něho. Sex byl 2× a domacnost je v prisernem stavu. Nejvic se tesim, az tohle vse skonci a kazdy tyden doufam, ze to bude uz lepsi.

• Citovat
  • Nahlásit
29442
22.3.17 18:27

Jé a na ty nevolnosti jsem zapomněla. Jak jsem mohla. :lol: Bylo to peklo. Celodenní. Ráno jsem děti odvedla do školky, zalezla jsem s kýblem do postele a vylezla jsem odpoledne, až jsem pro ně zase musela. Teď jsem si to taky řádně vyžrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
22.3.17 18:46

Sex? Co to je? Jsem 38.tt a skoro mesic uz nic nebylo. Teda snazila jsem se uspokojit aspon muze. Mam tak velke bricho ted pri tretim tehu, ze vypadam, jak kdyz cekam patercata a naprosto prekazi ve vsech polohach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3287
22.3.17 19:04

Čekám první a vše bezproblémové. Ani nevolnosti jsem neměla. Kdyby mi nerostlo břicho (jsem 7.mesic) tak ani nevím ze těhotná jsem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.17 19:43

Zakladatelka

@katyna1984 píše:
Sex? Co to je? Jsem 38.tt a skoro mesic uz nic nebylo. Teda snazila jsem se uspokojit aspon muze. Mam tak velke bricho ted pri tretim tehu, ze vypadam, jak kdyz cekam patercata a naprosto prekazi ve vsech polohach.

Měsíc, to nic není, my spolu byli za posledních sedm měsíců jednou :oops:
Vy už to máte za pár, tak potom po nezbytné poporodní regeneraci to bude zase dobré :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
85
22.3.17 19:55

Jsem těhotná poprvé, jsem ve dvanáctém týdnu a bleju jak Amina. :lol: Blbě je mi od sedmého týdne, ale zvracet jsem začala až před týdnem a to jsem si myslela, že budou nevolnosti už pomalu končit. :think: Je to naprd. Jo a sex od početí zatím nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2468
22.3.17 20:52

Tyjo, tak u mě zatím opak :lol: Já teda byla vždycky náruživá a těhotenství to příliš nezměnilo. Ačkoliv mi bylo do 12. tt hodně zle (teď ještě pořád je, ale už je to lepší), sexovali jsme pravidelně. Beru to jako příjemný uvolnění, aspoň přijdu na jiný myšlenky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
24.7.19 22:10

Ahoj holky..jsem teď ve 12 týdnu těhotenství a sex od začátku těhotenství pouze jednou..Není na to nálada ani chuť..V 7 týdnu jsem dostala od syna nestovice, dotedka se stresuju, jestli dítě bude zdravé a ještě k tomu mám nemocnou maminku. Druhé těhotenství si vůbec neužívám, jsem neustále ve stresu a pořád bych brečela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama