Jak "zadělat" na holčičku

386
15.1.07 14:20

Jak "zadělat" na holčičku

Ahoj maminy,
poraďtě mi nějaké fígle, jak „zadělat“ na holčičku? Vím jen, že by měl být sex 2-3 dny před OVU, ale jak to poznat, když mám OVU někdy 18. den někdy 20. den? OVU testy mně asi nepomůžou, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5677
15.1.07 14:27

hi hi tak to by mě taky zajímalo :-)
chtěli bysme pořídit Kájošovi ségru :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
687
15.1.07 14:55

A jak na chlapečka?

My zase chlapečka…
Víte některá jak na to? Doleva, nebo doprava?:-)
Slanka* :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
629
15.1.07 15:12

Ahojky,
opravdu ošemetné téma, jsme to řešili v jedný diskuzi, dokonce jsem kdesi našla i doporučený potraviny - na holčičky je čokoláda, to si pamatuju… NA holčičky se taky doporučuje častějši pohlavní styk před početím, páč se tim nějak zmenší počet klučičích spermií.
Ještě mrkněte na tohle
https://www.emimino.cz/pages/story/887
mě to teda nevyšlo, vyplývá z toho, že u mě je to obráceně? No uvidíme jak to vyjde příště. Naštěstí je 50 % šance že to vyjde podle představ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.1.07 16:31

Všechno to záleží na tom, jak se cítí žena.. protože pokud je žena v pohodě, klidná a spokojená, narodí se holčička.. pokud je ve stresu, naštvaná, rozčílená, nesvá a prostě cokoliv negativního, změní se jí prostředí v pochvě a šanci mají klučičí spermie..
takže klid a zvesela:)
I.

• Nahlásit
  • Citovat
695
15.1.07 17:00
Ivelinka píše:
Všechno to záleží na tom, jak se cítí žena.. protože pokud je žena v pohodě, klidná a spokojená, narodí se holčička.. pokud je ve stresu, naštvaná, rozčílená, nesvá a prostě cokoliv negativního, změní se jí prostředí v pochvě a šanci mají klučičí spermie..
I.

Cha, cha tak u nás bylo na vítání občánků z celkového počtu 19 dětí 16 kluků! Tak to v našem městě musí být neskutečně vystresované ženské :-))))

My bychom taky rádi zkusili holčičku a někde tady na emimi jsem četla, že je dobré začít hned po MS a třeba každý den a vydržet max. do pol. cyklu. Jenže s tou ovulací nevím…Tu jsem si nikdy moc neměřila.
Ahoj, Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.1.07 17:43
Marki píše:
Ivelinka píše:
I.

Cha, cha tak u nás bylo na vítání občánků z celkového počtu 19 dětí 16 kluků! Tak to v našem městě musí být neskutečně vystresované ženské :-))))

My bychom taky rádi zkusili holčičku a někde tady na emimi jsem četla, že je dobré začít hned po MS a třeba každý den a vydržet max. do pol. cyklu. Jenže s tou ovulací nevím…Tu jsem si nikdy moc neměřila.
Ahoj, Markéta

No takhle nějak nám to vysvětloval doktor na přednášce z první pomoci.. sice mimo téma, ale bylo zajímavé to poslouchat..
I.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.1.07 17:58

já jsem taky chtěla holčičku a dětská lékařka radila spočít cyklus a zjistit plodné dny a 2-3dny před se snažit a poto už nic tak jsem počítala a plánovala a mám holčičku Natálku

• Nahlásit
  • Citovat
412
15.1.07 18:06

Ahoj holky , mám doma dva kluky. Teď jsem opět těhotná a opravdu zvědavá jak to dopadne tentokrát. Samozřejmě, že každá chceme především zdravé miminko, ale i ve mě hlodá červíček, jestli to bude holčička nebo si doma buduji soukromý fotbalový klub :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.1.07 18:47

Ahoj
Já mám dvě holky. Každé těhotenství bylo jiné. Způsob početí taky. U první jsem byla naprosto v poho a početí okolo ovulace.
Druhé početí bylo neplánované, ve stresu a rozčilení, 2dny po MS. Takže jediné co pomáhá je se na to vykašlat. Je to na přírodě a na vašem muži. Spemie určuje pohlaví.
Přeji hlavně zdravého potomka.

• Nahlásit
  • Citovat
1235
15.1.07 20:35

Ahoj,
tak já si tkay myslela, bůhvíjakou mám šanci mít holčičku, když jsme „zadělali“ na konci MS (cca 8. den cyklu) - podotýkám, že neplánovaně. Říkala jsem si, že do OVU ja daleko, že když už jsem tady v tom, tak že aspoň ty klučičí budou dávno fuč a ono ne! Manžel má asi nějaké výkonné spermie 8) , že tam vydržely tak dlouho a ještě k tomu vyhrála klučičí. Takže na to, že ty ženské vydrží déle, bych se fakt nespoléhala.
A co se týče čínského kalendáře, tak v jednom mi vyšel kluk a ve druhém (který se počítá podle lunárního věku) zase holka.
No co, manžel se utěšuje, že na potřetí to vyjde, ale já se těším na kluka a o třetím zatím nepřemýšlím. Uvidím, jak zvládnu ty dva a pak se uvidí :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
15.1.07 21:00

ahoj,

hm, tak u nas teorie delsi zivotnosti holcicich spermii neplati. Alespon ne v tomto druhem tehu. Sli jsme na to hned po MS, kdy muselo dojit k oplodneni. Protoze druhy tyden po MS jsem s malym byla u nasich a treti tyden po MS jsme to tak nejak „odflakli“. Takze jsme byli naprosto presvedceni, ze to je, resp. bude holcicka!!! Dokonce jsem to i vnitrne „citila“!!

No, a ve 20tt na genetickem UTZ jsem po par sekundach uvidela pindourka prez celou obrazovku. Poznala jsem to driv, nez to dr. rekl.

Asi ale u nas zafungovala teorie vnitrniho klidu, resp. neklidu, protoze jsme v tech dnech, kdy jsme na toho druhyho klucinu zadelali, byli oba fyzicky naprosto k.o. (meli jsme zrovna hodne vyrizovani)…

Ted uz jsme se s tim samo smirili, ze nebude holcicka, no a tesime se na dalsiho kluka, jak buka!

Inka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
15.1.07 21:34

Já chci taky holčičku, a vůbec se mi nelíbí že to je jen 50% sance. Pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
15.1.07 22:11

AHOJ,tak nam by to melo vyjit!podle UTZ cekame ted holcicku.

prvni-kluk-to jsme teda na tom lezeli furt,takze nevim,kdy jsem otehotnela-kdy jako byla ovu atd.

ted byl pouze jednou sexik-hrozne peknej a romantickej a je z neho (snad) holka,bylo to dva dny pred OVU-to jem pak poznala,ze ji mam-hlen atd.(driv jsem u ovu mela bolesti v podbrisku)

je to zajimavy,ze ted jednou a holka a pritom se rika,ze na holku se ma vickrat sexovat,aby ty klucici se „vyplavili“.a zbyly odolnejsi holcici spermijky.

mne jinak manzel rekl,ze prvni delal kluka a ted holku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
15.1.07 22:13

Valli pošli mi manžela, když to tak hezky umí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...