Jak reagoval partner na vaše zhubnutí?

Anonymní
9.6.15 10:55

Jak reagoval partner na vaše zhubnutí?

Předně píšu, že hubnu kvůli sobě, ne kvůli partnerovi. Nebaví mě kupovat si oblečení dle toho, jestli mi v něm budou vidět špeky, nebaví mě stydět se na koupáku, nebaví mě koukat na sebe do zrcadla. Takže ano, je to hlavněkvůli mně.
Sama mám radost, že mi to jde, můj cíl je zhubout 10 kilo.

Kromě mého pocitu bych ale ráda potěšila i partnera, vím, že má, asi jako většina chlapů, pevná štíhlá těla rád :)

Co říkal váš partner na větší váhový úbytek, aspon 5-10 kilo? Bylo vidět, že ho to těší? že se mu více líbíte? Sahal na vás častěji? Měl radost, že se třeba lépe oblékáte?

Jsem zvědavá, jak se bude chovat můj, pokud se mi zhubnutí povede.
Moje hubnutí je pro mě intimní, zanechte prosím anonymitu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3310
9.6.15 11:02

Jsem zrovna v hubnoucím procesu po porodu a manžel mě podporuje - je rád, že nejsem jedna z těch, která na svůj vzhled příchodem mateřských povinností zcela rezignovala :pankac: už mám dole 4 kg a JE to vidět - navíc mě to motivuje do dalšího a dalšího hubnutí :lol: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.15 11:02

Zhubla jsem 8 kg a chlap si toho nevšiml zatím :-D Ostatní lidi jo. Ale asi je to tím že mě prostě vidí pořád tak mu to tak nepřijde no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
7261
9.6.15 11:03

Mám teď o 18kg méně než před první dcerou. Muž je rád, líbím se mu, řekla bych, že má i o mě větší strach :pankac: jen jsem teda zhubla všude a z toho už tolik nadšený není, ale to se nedá nic dělat, holt nepatřím k těm šťastným, které zhubnou a zůstanou jim déčka :mrgreen: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
9.6.15 11:05

Reagoval tak, že ze mě lezou kosti a předtím mi to slušelo víc. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 11:05

Ahojda, já se dala taky do hubnutí, ale tím stylem, že jím stejně(nejím moc ani málo),pouze cvičím minimálně 45 minut denně.
Vůbec se nevážím, nevím kolik jsem zhubla ani to vědět nechci :mrgreen:
Ale chci pokračovat, dokud nebudu spokojená sama se sebou.Je mi jedno, co říká přítel. Že se mu líbím jaká jsem, a že to přeháním…to mě nezajímá. jedu si svou, at si myslí co chce.
A jestli se mě dotýká víc nebo že se mu líbím nepadla žádná věc. :mrgreen:
a je mi to fuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13570
9.6.15 11:17

Nikdy jsem nebyla nejak tlusta a priteli se libi kdyz ze me nelezou vylozene kosti takze u nas to bylo spis ze kdyz sem trochu zhubla hned mi zacal rikat at se radsi poradne najim :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1075
9.6.15 11:22

U nás je tak, že tomu mému se to zrovna moc nezamlouvá, když jsem hubenější. Vidí v tom, že jsem atraktivnější pro ostatní muže. :oops: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19360
9.6.15 11:22

Zhubla jsem 10kg, přítel celou dobu stojí při mě a fandí mi.Je fakt, že se mu líbím víc, pořád mi to říká, vzal mě na nákup nových a menších oblečků a začal si všímat, jak na mě čučí cizí chlapi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1075
9.6.15 11:23

@weyky to je hezký :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.15 11:24

V to, že si mě budou i před ním více všímat cizí chlapi, vidím taky bonus - třeba se začne více snažit pečovat o ženušku, když pocítí ohrožení 8)
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
1075
9.6.15 11:25
@Anonymní píše:
V to, že si mě budou i před ním více všímat cizí chlapi, vidím taky bonus - třeba se začne více snažit pečovat o ženušku, když pocítí ohrožení 8)
Zakl.

jj, jde i o povahu muže..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1020
9.6.15 11:28

Více než kladne :mrgreen:
Shodila jsem dvanáct kilo 168|55 a jako by jsme vrvrátili v cačase do našich začátku. Manžel hodně da na vzhled, sám se hodně udržuje. Me ted ještě zbývají čtyři kila do původní váhy před druhym mimcem, to už snad dám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19360
9.6.15 11:31
@Malcmi píše:
@weyky to je hezký :kytka:

díky, je to od něj milý :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
9.6.15 11:32

Zhubla jsem 18 kg a partner si toho všiml až když na to začali upozornovat ostatní :-).. Ani nevím jestli je rád (ale asi určitě jo :-)) on říká že by měl miloval i kdybych 30 zase přibrala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama