Jak reagovali vaši partneři na prozrazenou nevěru?

Anonymní
20.7.15 18:38

Jak reagovali vaši partneři na prozrazenou nevěru?

Ahoj,

předem se omlouvám za anonymitu, ale řeším ted s kamarádkou choulostivou situaci. Prožívala s manželem dlouhodobou manželskou krizi, která vyústila v oboustrannou nevěru.
Manžel tedy o jejím vztahu nevěděl. Víc než o sex jí šlo o to, že ve vtahu nacházela to, co v manželství vždy postrádala. Ted se rozhodla situaci řešit tím, že o svém vztahu manželovi řekla. S tím, že hodlá poměr okamžitě ukončit, ale chce radikálně zapracovat na problémech, které ji v manželství dlouhodobě trápí.
Pro podvedeného manžela, byt má „máslo na hlavě“, to není jednoduchá situace a ona to chápe. Ovšem místo konstruktivní snahy vylepšit manželství muž reaguje náznaky možné sebevraždy, různými ukřivděnými gesty, náhlými záchvaty lítosti a pláče, výčitkami. Také neváhal do problémů vztáhnout celou rodinu a známé, včetně těch z manželčiny strany. Stěžuje si všude kolem :nevim:
Tak by mě zajímalo, jestli je taková reakce u chlapa normální a jak reagovali vaši podvedení partneři a známí.
Omlouvám se za anonymitu, ale je to citlivé téma. Díky za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17669
20.7.15 18:44

Úplně normální. A kdyby zanášel on tak řekne, že stejně za to může ona. :pankac: :pankac: On jí zahnul taky? Jsou si fifty fifty. jenže ona nemá tu mužskou ješitnost a nepočítala s tím, že je manželův majetek. Teď už to ví a už nikdy se nikomu nepřizná. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 18:44

Ještě doplním, že nevěra manžela kamarádky byla více méně krátkodobá, skoro jednorázovka, ale kamarádka o ní věděla a velmi ji to psychicky rozhodilo. Problémů v manželství však měli daleko víc, více méně citových a komunikačních. Mají dcerku, proto chce kamarádka ještě manželství zachránit.

• Nahlásit
  • Citovat
donaga
20.7.15 18:45

Já myslím, že tohle nemůže být nějak univerzální. Každý jsme jiný a každý budeme na stres reagovat jinak. Někdo sena určitý podnět hroutí a jiný se naopak naštve, křičí a útočí. Či třeba konstruktivně řeší.
U prozrazené nevěry bych se nedivila žádné reakci. A jestli se to má řešit, tak jedině konkrétní situaci s řešením „ušitým na míru“ oběma zúčastněným.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
20.7.15 18:45

Bývalý přítel, když jsem mu řekla o nevěře, se začal hrozně smát a vůbec mi nevěřil. Když mu to ale ostatní z okolí „milostivě“ potvrdili, tak mi začal vyhrožovat, že mě zabije a vyhodí z okna. Naštěstí jsem s ním už v té době nebyla…

Prosím anonymně

• Nahlásit
  • Citovat
2859
20.7.15 19:37

Tak já mohu jedině napsat, jak jsem reagoval já. Ale manželka se mi nepřiznala a tak mi celkem dlouho trvalo, než jsem se něčeho dopátral. Až jsem měl důkazy pohromadě, tak jsem ji je předložil s tím, ať se vystěhuje, že to nebude možné jen tak přejít. Bylo to sice koncem roku, ale stihla to a za týden už bydlela na ubytovně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
20.7.15 19:50
@jipo píše:
Tak já mohu jedině napsat, jak jsem reagoval já. Ale manželka se mi nepřiznala a tak mi celkem dlouho trvalo, než jsem se něčeho dopátral. Až jsem měl důkazy pohromadě, tak jsem ji je předložil s tím, ať se vystěhuje, že to nebude možné jen tak přejít. Bylo to sice koncem roku, ale stihla to a za týden už bydlela na ubytovně.

Pokud nejsou děti a majetek, je to nejlepší řešení. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8118
20.7.15 22:11

Můj přítel to vzal se vší grácií, i když z toho byl samozřejmě velmi špatný a chvílema to vypadalo, že to nezvládnem, ale od začátku věděl, že chce zachránit rodinu a to se mu taky podařilo. Rozhodně nešel a každýmu to nevykládal, do dnes o tom nikdo neví, jen má kamarádka. Ale je jasný, že každý reaguje jinak. Manžel tvé kamarádky to evidentně nezvládá a takový člověk, by se na to měl asi vykašlat, někdo na to odpuštění zkrátka nemá a jen trápí sebe i okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4033
20.7.15 22:58

@jipo tak hodně elegantní a efektivní řešení. :potlesk: To asi nejspíš čuměla na drát, když jsi to na ní vybalil a řekl, že končíte, co? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 23:06
@Anonymní píše:
Ahoj,předem se omlouvám za anonymitu, ale řeším ted s kamarádkou choulostivou situaci. Prožívala s manželem dlouhodobou manželskou krizi, která vyústila v oboustrannou nevěru.
Manžel tedy o jejím vztahu nevěděl. Víc než o sex jí šlo o to, že ve vtahu nacházela to, co v manželství vždy postrádala. Ted se rozhodla situaci řešit tím, že o svém vztahu manželovi řekla. S tím, že hodlá poměr okamžitě ukončit, ale chce radikálně zapracovat na problémech, které ji v manželství dlouhodobě trápí.
Pro podvedeného manžela, byt má „máslo na hlavě“, to není jednoduchá situace a ona to chápe. Ovšem místo konstruktivní snahy vylepšit manželství muž reaguje náznaky možné sebevraždy, různými ukřivděnými gesty, náhlými záchvaty lítosti a pláče, výčitkami. Také neváhal do problémů vztáhnout celou rodinu a známé, včetně těch z manželčiny strany. Stěžuje si všude kolem :nevim:
Tak by mě zajímalo, jestli je taková reakce u chlapa normální a jak reagovali vaši podvedení partneři a známí.
Omlouvám se za anonymitu, ale je to citlivé téma. Díky za odpovědi :kytka:

U nas to bylo tak, ze me manzel nechal par dnu vydusit a vyhrozoval, ze pujde dat pres drzku milenci. Nakonec si zachoval chladnou hlavu a dal mi jeste sanci. Jedna z podminek byla, ze se to nikdo nesmi dozvedet…ale kazdy je jiny. Zalezi na charakteru, sebevedomi, na konkrdtnim vztahu…nelze to asi pausalizovat

• Nahlásit
  • Citovat
Ejafjatlajokitl
20.7.15 23:11
@jipo píše:
:roll: :roll: :roll:
Není nad to, když ženská bydlí ve svým. :mrgreen: :mrgreen:
By mně bavilo přihlížet, jak by ses koncem roku během týdne po mé prozrazené nevěře stěhoval na ubytovnu ty. :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
224
20.7.15 23:28
@Ejafjatlajokitl píše: :roll: :roll: :roll:
By mně bavilo přihlížet, jak by ses koncem roku během týdne po mé prozrazené nevěře stěhoval na ubytovnu ty. :mrgreen: :mrgreen:
:palec: jojo a proto si shanim sve bydleni, abych je vypakovala priste ja!!! :D :D :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.15 00:32

Zakladatelko - kamarádka jo? :lol: mě tedy ta reakce nepřijde moc normální, i když jak zjišťuju, asi není úplně neobvyklá. Ale vyvádět a vyhrožovat ať sebevraždou nebo násilím, to snad dělají jen slaboši nebo psychouši, ne? Život přináší různé věci, chlap má být chlap, musí něco vydržet a postavit se k tomu čelem po chlapsku. Stručně - nikdy jsem takhle nevyváděl.
Na druhou stranu, řekl bych, že se mu „kamarádka“ nemusela svěřovat, a udělala by líp.

@Ejafjatlajokitl Zahneš partnerovi a za odměnu ho ještě vyhodíš z bytu? Proč? Se fakt lidi nedokážou dospěle domluvit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4033
21.7.15 01:26
@Ejafjatlajokitl píše: :roll: :roll: :roll:
By mně bavilo přihlížet, jak by ses koncem roku během týdne po mé prozrazené nevěře stěhoval na ubytovnu ty. :mrgreen: :mrgreen:

Hm, že by potrefená husa, která se v tom uviděla? ;) Pokud Tě nudí manželství a normální partnerský vztah, tak si nikoho nastálo nehledej, nějakého rychlo nabíječe vždycky najdeš… :mrgreen:

@Dirndljager@Ejafjatlajokitl Zahneš partnerovi a za odměnu ho ještě vyhodíš z bytu? Proč? Se fakt lidi nedokážou dospěle domluvit?

Jo zřejmě jí přijde normální š**at v partnerském vztahu s kým ji napadne a ještě si pak bude vyskakovat, když se člověk ohradí, neskutečný… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14318
21.7.15 06:01

Na zde přítomných pánech je vidět, jak jsou muži (alespoň ti dva co zde přispívají) absolutně hysteričtí ohledně případné nevěry partnerky.
Co se týče odhalené nevěry, tak nemohu sloužit vlastní zkušeností, ale třeba ve vztahu kamarádů, zatímco ona mu opakovamnou nevěru ospustila a nepřipomínala, on se po zjištění její nevěry úplně složil, neustále jí kontroluje, stopuje jí cestu z práce, nikam nesmí, má doma neustále dusno atd. Naprosto neadekvátní reakce oproti tomu, jak lehce prošly nevěry jemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama