Jak reagovat, když mi cizí dítě řekne, že jsem tlustá?

Anonymní
10.11.20 13:43

Jak reagovat, když mi cizí dítě řekne, že jsem tlustá

Beru to s humorem. Kamarádky pětiletý syn mi při dovádění u bazénu řekl, že mám tlusté břicho. To mám. Nejsem žádná modelka, ale úplný buldozer taky ne. Jak byste odpověděly? Já se tomu sice zasměju, vezmu to s humorem, má pravdu, ale říkat by mi to příště nemusel :mrgreen: Kamarádce, jeho mamce jsem to jako se smíchem řekla, přešla to :mrgreen: prosím anonym, je mi to trapné.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16535
10.11.20 13:45

Nijak. Děti to dělají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
10.11.20 13:47

Vůbec bych to neřešila :) holt děti jsou někdy až moc upřímný :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540
10.11.20 13:47

Mě když něco takového upřímného řeknou vlastní děti, řeknu jim, že to je pravda, ale že nemám moc radost, když mi to připomínají :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2232
10.11.20 13:49

Ne nadarmo se říká, že děti a opilí říkají pravdu :lol:
Chápu, že tě to zamrzelo, zamyslet by se měla spíš kamarádka a vysvětlit mu, že takové věci se prostě neříkají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1948
10.11.20 13:50

Pětileté dítě ještě neví, co je takt a ohleduplnost. Prostě je upřímné. Neřeš to a jeho mamince nenápadně sděl, že se tě to dotklo. Pokud je příčetná, tak to svému synkovi vysvětlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19587
10.11.20 13:50

Nojo děti jsou upřímné, nechápou, že tím způsobí trapas :lol: náš 5 letý taky řekl příteli, že je tlustý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
10.11.20 13:51

Vzpomínám si na kamarádčina dvojčata. Přišla k nim na návštěvu nějaká teta a přinesla jim sladkosti. Maminka dětem řekla, ať nabídnou také tetě - dárkyni. Ta odmítla s tím, že „ne, byla bych tlustá“. Odpověď zněla: „Ale teto, vždyť ty už jsi tlustá.“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
10.11.20 13:51
@Anonymní píše:
Beru to s humorem. Kamarádky pětiletý syn mi při dovádění u bazénu řekl, že mám tlusté břicho. To mám. Nejsem žádná modelka, ale úplný buldozer taky ne. Jak byste odpověděly? Já se tomu sice zasměju, vezmu to s humorem, má pravdu, ale říkat by mi to příště nemusel :mrgreen: Kamarádce, jeho mamce jsem to jako se smíchem řekla, přešla to :mrgreen: prosím anonym, je mi to trapné.

Budeš asi dost zakomplexovaná, když řešíš takovouhle krávovinu. A možná to dítě mělo pravdu. Kdo se má na tvoje břicho dívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17438
10.11.20 13:52

Ze mě by asi vypadlo, že jsem tlustá, protože žeru drzý děti a bydlím v perníkové chaloupce…:mrgreen:
Nemá smysl reagovat, děti jsou upřímný, no… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23356
10.11.20 13:52

Začít se sebou něco dělat? Děti jsou úpřimné a řeknou vše co si myslí. Teď je na tobě se zamyslet nad tím jak vypadáš a neřešit, pětiletý dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
10.11.20 13:55
@jendazeskolky píše:
Budeš asi dost zakomplexovaná, když řešíš takovouhle krávovinu. A možná to dítě mělo pravdu. Kdo se má na tvoje břicho dívat.
Jsi normální???
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22825
10.11.20 13:55

Já dětem říkám, že ho mám vytahané, jak jsem je v něm nosila. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5162
10.11.20 13:56

Řekni že se to neříká… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
10.11.20 13:58
@jendazeskolky píše:
Budeš asi dost zakomplexovaná, když řešíš takovouhle krávovinu. A možná to dítě mělo pravdu. Kdo se má na tvoje břicho dívat.

8o 8o 8o tak a teď hod foto, jak dokonale břicho máš ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama