Jak reagovat když přistihnu přítele s kamarádkou v posteli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 15:14
Jak reagovat když přistihnu přítele s kamarádkou v posteli?

Jak by jste prosím reagovali, kdyby jste věděli, že Váš přítel se má sejít s Vaši kamaradkou(známou) u nás doma, kde spolu žijeme? S tím, že si myslí že jedete na víkend pryč a ani jeden nic netuší, že vy víte? Počkat si a nachytat je v tom nejlepším? Protože jinak to nikdy nedokážu a vždy se chlap výmluví..A co dělat když je nachytám v posteli? Zachovat klidnou hlavu a odejít? Díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 53125 příspěvků 03.06.19 15:17
@Anonymní píše:
Jak by jste prosím reagovali, kdyby jste věděli, že Váš přítel se má sejít s Vaši kamaradkou(známou) u nás doma, kde spolu žijeme? S tím, že si myslí že jedete na víkend pryč a ani jeden nic netuší, že vy víte? Počkat si a nachytat je v tom nejlepším? Protože jinak to nikdy nedokážu a vždy se chlap výmluví..A co dělat když je nachytám v posteli? Zachovat klidnou hlavu a odejít? Díky

A proč to potřebuješ dokazovat? Sobě? Jemu?
Prostě bud máte vztah v cajku, tak nechytej žádné léčky. Věrnost stejnak nejde dokázat.
A nebo pokud mu prostě nevěříš, tak to ukonči i bez důkazů a hotovo.

malákráličice
Závislačka 2523 příspěvků 03.06.19 15:17
@Anonymní píše:
Jak by jste prosím reagovali, kdyby jste věděli, že Váš přítel se má sejít s Vaši kamaradkou(známou) u nás doma, kde spolu žijeme? S tím, že si myslí že jedete na víkend pryč a ani jeden nic netuší, že vy víte? Počkat si a nachytat je v tom nejlepším? Protože jinak to nikdy nedokážu a vždy se chlap výmluví..A co dělat když je nachytám v posteli? Zachovat klidnou hlavu a odejít? Díky

Vem si sebou par dalsich lidi. Nejlip i jeho rodice. 8)

stinga
Kelišová 7033 příspěvků 03.06.19 15:19
@malákráličice píše:
Vem si sebou par dalsich lidi. Nejlip i jeho rodice. 8)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hanka1
Neúnavná pisatelka 15122 příspěvků 03.06.19 15:19

No otázkou je, ci je byt. Pokud pritele, tak ti taky muze rict, at se sbalíš a jdes…pokud tvůj, tak ho muzes ihned vypakovat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 15:20

@Lama Lama celou dobu si věříme, máme úžasný vztah..Když vím ze se mají sejít to mám přehlížet? Ano ukončím to jak je přistihnu, aby věděl že je něco špatně. Protože když se rozejdu bez důvodu, udělá krávu ze me že mu nevěřím atd. Taky by jsi nebyla v klidu. Otázka je jestli je vidět a odejít v klidu nebo dělat peklo.Ale díky i tak. :andel:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 15:22

@Hanka1 dům máme na půl.. i na něj i na mě..Vím ze se mají sejít a jen nevím jestli je vidět a odejít s klidnou hlavou nebo dělat ze sebe histerku

ivašot.
Echt Kelišová 8119 příspěvků 03.06.19 15:23
@Anonymní píše:
@Lama Lama celou dobu si věříme, máme úžasný vztah..Když vím ze se mají sejít to mám přehlížet? Ano ukončím to jak je přistihnu, aby věděl že je něco špatně. Protože když se rozejdu bez důvodu, udělá krávu ze me že mu nevěřím atd. Taky by jsi nebyla v klidu. Otázka je jestli je vidět a odejít v klidu nebo dělat peklo.Ale díky i tak. :andel:

Jak už padlo, čí je byt? Jak jsi zjistila, že se sejdou?

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15122 příspěvků 03.06.19 15:23
@Anonymní píše:
@Hanka1 dům máme na půl.. i na něj i na mě..Vím ze se mají sejít a jen nevím jestli je vidět a odejít s klidnou hlavou nebo dělat ze sebe histerku

zkusila bych to s klidnou hlavou, at se oba seberou a vypadnou. Otázkou je, jestli to v dane situaci ustojis. A i kdyby - v tomto pripade mas na trochu hysterie nárok…

Lekninka91
Extra třída :D 10593 příspěvků 03.06.19 15:23

Přidej se k nim :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 15:25

@ivašot. Máme dům napůl…Přes sms..Nikdy jsem mu do telefonu nevlezla až teď..

7.straka
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 03.06.19 15:29

Jestli na to máš sílu… já bych tam nakráčela, ideálně až budou v nejlepším, jen pozdravila a počkala, co bude. Ta minuta překvapení a trapnýho ticha bude hodně silná satisfakce. :mrgreen:

Lalelale
Závislačka 4702 příspěvků 03.06.19 15:30

Pokud nejsi troll, tak proč chceš někomu něco dokazovat? Normálně oznam rozchod a tím to hasne. I kdybys jako důvod měla, že se ti nelíbí barva jeho kalhot, tak je to tvoje rozhodnutí a on může říkat, co chce. Nějaký teatrální vpád do ložnice by mi za to nestál.

Toratkova111
Kecalka 265 příspěvků 03.06.19 15:31

Jestli se chce scházet, tak už to je v podstatě nepoužitelný vztah. Nedělala bych si takové nervy, radši bych si je asi ušetřila a ukončila to.
Ale jestli to tak chceš udelat, byla bych jak myska a měla kybl ledové vody co bych na nej chrstla a v klidu odešla :mrgreen: jo fakt bych to chtěla udelat :P

Lama Lama
Hvězda diskuse 53125 příspěvků 03.06.19 15:32
@Anonymní píše:
@Lama Lama celou dobu si věříme, máme úžasný vztah..Když vím ze se mají sejít to mám přehlížet? Ano ukončím to jak je přistihnu, aby věděl že je něco špatně. Protože když se rozejdu bez důvodu, udělá krávu ze me že mu nevěřím atd. Taky by jsi nebyla v klidu. Otázka je jestli je vidět a odejít v klidu nebo dělat peklo.Ale díky i tak. :andel:

V klidu jsem nebyla, důkaz nevěry jsem nepotřebovala. Jestli ze mě udělá krávu nebo ne mi bylo srdečně jedno.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama