Jak reagovat na takový dotaz?

Anonymní
22.5.21 14:11

Jak reagovat na takový dotaz?

Ahojte holky
Normálně neuvěříte, co se mi stalo dnes na noční. Jedna moje kolegyně je již 3 týdny těhotná. Nějak jsem se v tom nehrabala, prostě šla někdy 1. či 3. na umělé oplodnění. Měla ovulaci atd. O tom žádná, děťátko ji přeji :mrgreen: Za nějakou dobu (asi 14 dní) test pozitivní, menzes nedorazil, říkám ji super, paráda, držím palce.
Ale potom ten dotaz… :zed: Měla asi 17 dní po umělém oplodnění, kdy už věděla, že je těhotná a testy byly pozitivní sex s nějakým svým kamarádem, který neejakuloval do ní. A ona se mě zeptala, zdali může být otcem toho dítěte ten kamarád :nevim: :nevim:
Jako… Já na ní hleděla jak tele na vrata, jestli si opravdu nedělá srandu? :think: Říkám, chyběla jsi při sexuální výchově? Jsi si jistá, že zvládneš to dítě sama vychovat, když takhle přemýšlíš?
Holky, jak byste jako reagovaly?? :D Já nad tím dumala celej den, dokonce jsem nemohla kvůli tomu dotazu v noci spát :lol: :lol:
Za anonym se omlouvám, jen chci vědět, jestli byste vůbec odpovídaly na takový dotaz :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
614
22.5.21 14:21

Tak když měla umělý oplodnění a věděla, že je těhotná, s někým se vyspala a položila Ti tento dotaz, tak bych jí asi odpověděla, že je opravdu"chytrá" holka..Co na to říct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 14:25

@Hiavnaan Ještě podotknu, že ona sice tvrdí, že šla na umělé, ale tomu moc nevěřím :lol: Podle mého názoru se vyspala s nějakým chlapem, s tím zapadla v době ovulace a ve třetím týdnu se vyspala s jiným a teď tápe, kdo je otec :lol: ona je taková trochu jiná no :D

• Citovat
  • Nahlásit
746
22.5.21 14:28

Odpověděla bych jí, že kamarád otcem určitě není a myslela bych si svoje. Hodně dospělých žen ví o početí velký kulový, to už mě ani nepřekvapuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
22.5.21 14:28

Počkat, takže ona nemá partnera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
22.5.21 14:31

A vždyť ona mluví pravdu. Byla na umělém oplodnění. Nějakej umělec ji oplodnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
22.5.21 14:32

Jestli je sama, pochybuji, že by jí udělali umělé oplodnění, i když o tom tedy nic nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 14:32

@annali Samozřejmě, to jsem ji taky odpověděla. Ale jak říkám, myslím si, že spíš zapadla s nějakým mužem, za 3 týdny, kdy už měla pozitivní testy se vyspala s někým jiným a teď neví, kdo je otec.
Chtěla jsem se jí zeptat přímo, ale nakonec jsem to nechala být :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 14:33

Jak říkám holky, tvrdí, že šla na umělé i přesto, že je sama… Právě proto mi to také vůbec nesedí. Ale neptam se… Radši :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
746
22.5.21 14:36
@Anonymní píše:
@Hiavnaan Ještě podotknu, že ona sice tvrdí, že šla na umělé, ale tomu moc nevěřím :lol: Podle mého názoru se vyspala s nějakým chlapem, s tím zapadla v době ovulace a ve třetím týdnu se vyspala s jiným a teď tápe, kdo je otec :lol: ona je taková trochu jiná no :D

Jestli byla na umělém u nás, tak musela jít s nějakým chlapem. Samotnou by ji neoplodnili. A jestli si s někým plánovaně pořídila rodinu a hned za tři týdny na to skočila s kámošem, tak potěš koště. Ale je to celý divný. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 14:39

@annali Hele, moje slova :D Já se jí asi zeptám rovnou… Prostě sis užila, zapadla jsi, věděla si to, potom ses vyspala s jiným chlapem a myslíš si, že otec je nějakej kámoš? :mrgreen:
Možná to rozseknu :D

• Citovat
  • Nahlásit
746
22.5.21 14:40
@Anonymní píše:
@annali Samozřejmě, to jsem ji taky odpověděla. Ale jak říkám, myslím si, že spíš zapadla s nějakým mužem, za 3 týdny, kdy už měla pozitivní testy se vyspala s někým jiným a teď neví, kdo je otec.
Chtěla jsem se jí zeptat přímo, ale nakonec jsem to nechala být :nevim:

Mohla se nechat oplodnit v zahraničí, ale to by v té době chyběla v práci. :) Ne, bude to výmluva, jak píšeš. Taky bych do toho nešťourala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 14:43

@annali V práci nechyběla ani den :D
Ale kdyby to tak bylo, což asi bude… Jak si může někdo myslet, že otec dítěte je ten, který s ní spal a ani nevyvrcholil do ní v době 3 týdenního těhotenství? :think:
To mi hlava nebere…

• Citovat
  • Nahlásit
5163
22.5.21 14:45

:mrgreen: pokud inteligentka vychodila alespoň sedmý ročník základní školy, tak musí vědět, že v době, kdy je JIŽ TĚHOTNÁ (jedno zda tři týdny či tři měsíce) prostě s nikým jiným až do porodu neotěhotní!!

(jediná vyjímka je sex. styk v době ovulace, kdy by se čistě nááhodou ženě uvolnila DVĚ vajíčka (může se vyjímečně stát) - což se ale neděje u procesů IVF
ale kvůli tomuhle není vyloučeno, že zlomek dvojčat mohou mít stejnou matku, ale jiného otce..(matka by prostě musela splnit obě podmínky - tj. mít ovulaci dvou vajíček a v té době mít styk se dvěmi muži a i tak to není 100% že by jedno k oplodnění zbylo :-D)
(pátrala jsem po těchto možnostech trochu, protože naše adopt. holky jsou táááák jiné, že jinější být nemohou - jak vizáží, tak povahou, nejsou si Vůbec Nijak a v ničem podobné, bio-mamka byla bezďačka na hlaváku, takže by se tomu divit nedalo.. krevní testy jsem ale neřešila, není to pro nás důležité)..

každoádně tvá kolegyně ale evidentně nebude nejostřejší tužka v penálu ;) a výše uvedené uvádím spíš jen jako zajímavost, protože o takové (zcela vyjímečné) možnosti se docela málo ví ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 14:48

@Lucy75 Ano, úplně přesně ti rozumím. Vím jak to myslíš a chápu.
Spíš mě zaráží, že opravdu dumá nad tím kdo je otec dítěte, když před nějakým kamarádem už několik dní věděla, že je v tom a i přesto neví, kdo je otec :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat