Jak reaguje váš partner, když něco rozbijete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 28.10.10 12:17
Jak reaguje váš partner, když něco rozbijete?

Dámy, můj manžel mě dost peskuje za to, když se něco rozbije, nebo zničí. Třeba když malá upatlá zeď při obědě, pomačká stránku v knížce ( i když je to při prohlížení)…
Zajímalo by mě, zda vaši partneři také tolik lpí na věcech a případně, jak to řešíte?
Mě totiž na věcech tolik nezáleží, jsou to jen věci, ne? Nechápejte mě tak, že mám doma chlívek - to FAKT ne, ale mám doma prostě dítě, který nechápe, že se něco rozbije, když to zničeho nic upustí na zem apod…

Příspěvek upraven 28.10.10 v 12:21

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Kaczenka
Echt Kelišová 8920 příspěvků 28.10.10 12:20

U nás je to samé…

sonam
Kelišová 6311 příspěvků 28.10.10 12:21

Ked nieco rozbijem, manzel mi pomoze pozametat crepy, aby sme na to neslapli. K veciam ma postoj - ved to je iba vec. A to som mu raz rozbila jeho oblubeny pohar k whisky, z takej sady. On povie iba ze zlatko, ty si trdlo.

Marka76
Závislačka 3307 příspěvků 28.10.10 12:23

Tak to já jsem na tom asi dobře.Když se něco rozbije tak to kolikrát ani nezjistí a když jo tak se to opraví,vyhodí.Když něco vyvede dítě tak se stím počítá.On nikdy nic nerozbil nebo nepokazil? :think:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 28.10.10 12:23

Hmm, ale já často slyším, že máme věci jak od popelnic - včera slepoval kousek plastu z toastovače, který vypadnul ze skříňky, když malá vytahovala sešity s recepty, které byly pod ním - že jsme jak u cikánů (teď jsem se opravdu nechtěla nikoho dotknout - mě tím vytáčí úplně neskutečně), že prý aby se styděl někoho k nám pozvat…
On je cholerik, ale někdy se ptám, jestli už tohle není fakt moc!

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 28.10.10 12:24

Taky to neresi.Hold neda se nic delat stane se.Uklidime spolecne.

bedru
Kelišová 5597 příspěvků 28.10.10 12:24

ono asi záleží na věci, když je to něco doma, tak řekne dceři:teri, mamka je šikulka a terka odpoví, šikula mamka šikula. tak samo, když se něco povede terce, když je to něco většího, tak já jsem jelito a terka jitrnica :mrgreen:
asi by ale takhle nereagoval, kdybych rozbila auto, i když se mi jednou povedlo na starém autě ohnout blatník a byl taky v poho :andel:

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.10 12:25

Můj muž na to nereaguje, vadí mu akorát když kluk ničí auta na dálkové ovládání nebo autodráhu, ale to je spíš o tom, že ho příliš brzo pustil k hračkám na které byl malý. Počmárané zdi nekomentoval, to dralo víc mě a co se týče nádobí tak spíš rozbíjí on než já.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 28.10.10 12:25

Jo, jasný, rozbil :lol: To ho vytáčí taky! :-D
Co já bych dala za kliďase!

flamenga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.10 12:31
:?:

Příspěvek upraven 10.01.11 v 20:47

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 28.10.10 12:33

Asi nijak, mi tohle vůbec neřešíme, u nás je ničitel stejně chlap :lol: Ale jak jsi psala - jsou to jen věci :-P

Kakika
Extra třída :D 14989 příspěvků 28.10.10 12:33

Já mám doma příšerného cholerika :lol: , ale tohle fakt neřeší. Naštěstí. Nevím, co bych dělala, protože Lukášek má období, kdy „změny na předmětech“ se projeví i když jen projde, takže bych se s ním musela asi zahrabat pod zem :roll:
Asi bych jen reagovala slovy, vždyť je to jen…(sešit, knížka, hrnek, zeď)…to se dá…(opravit, koupit nové, přemalovat…) ale chápu, že převychovat asi nepůjde :hug:

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 28.10.10 12:43

Mám doma to samý… Jediný řešení je, abys byla v klidu ty. Když u nás syn něco rozbije a přítel se začně rozčilovat, tak mu zkrátka řeknu - a byl bys radši, kdyby se stalo něco malýmu? NE!!! Tak mlč, vždyť je to jen kravina…
Většinou se nad tím zamyslí a pak utichne :mrgreen: I když je fakt, že když něco rozbiju já, tak to vždycky ořvu a uklidňuje on mně… Když mně je těch mých věcí tak líto :lol: U dětí to neřeším, ale že já musím být takový pako :roll: :roll: :roll: :mrgreen:

dada1511 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.10 12:47

No,tak pokud by tím rozbytým předmětem měl být třeba noťas,tak by to problém byl,to je jasné,to by bylo po mě :mrgreen: ,ale naposledy mi tak dobře vypadl foťák,tak byli protočené panenky,ale sám mi kopil nový :-D ,tak dobré.Jinak demolici drobných předmětů neřeší,včechno má svou životnost,a to by se pak něsmělo používat nic :wink: .
Jo a naposledy když jsem couvala s autem,tak měl mrtvici,ale to jde taky pochopit :mrgreen: .

dada1511 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.10 12:51

Já vždy když něco rozbiju,tak s úsměvem konstatuji :Miláčku,ty jsi to na mě narafičil,aby to nebylo na tebe,že ??? :lol:

Příspěvek upraven 28.10.10 v 12:52

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >