Jak reagují děti na přespávání noveho přítele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 21:27
Jak reagují děti na přespávání noveho přítele??

Moje sestra před pulrokem odešla od manžela protože se nedokázali na ničem rozumně domluvit lezli si na nervy a jen se hádali… pronajala si domek ve stejnem městě. Rozvod zatím neřeší s Děti (7 a 9 let) jsou přes týden u sestry a víkendy je má tatka. Sestra měla již víc jak rok milence a již ho seznamila s dětmi - je to pro ně takový strejda na sport… Problem ted prý nastal že syn (7) byl zvyklý každe ráno chodit k mamce do ložnice se s ní pomazlit a ona mu ted řekla že když tam spí „Pavel“ tak je do ložnice vstup zakázán… malý prý to hrozně těžko nese, brečí vzteká se… sestra chce aby se k ni Pavel nastěhoval ale on nechce..jednak si myslím že on netouží po rodinnem živote spíš tak mu vyhovoval ten milenecky vztah a taky mu vadí že na něj malej kouká ted jak na vetřelce… zajímalo by mě jak by jste to řešily? já jsem spíš na straně malýho…myslím že by si segra do baraku s takhle malýma detma stehovat neměla… ale možna jsem zaujatá(?)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 08.02.17 21:29

Milence by měla držet mimo. Nic vic z toho stejne nebude.

Tamtama
Extra třída :D 11777 příspěvků 08.02.17 21:38

Jsem rozhodně na straně syna.. chlapa si může domů tahat, když jsou děti u otce.. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 21:46

..ja napsala milence ale oni jezdi společně i lyžovat, on s detmi hraje fotbal… tedy jde spíš už o přítele a sestra samozřejmě doufá že z toho bude vztah…ona chce aby on šel k nim bydlet protože sama ten barak neutahne tak že by on polovinu přispíval.. to je myslím hlavní duvod proč ho tam „tahá“ co nejvíc… jako já se taky radeji mazlím se synem než s chlapem :-D takže taky jsem spíš na straně syna..

Snaduzvklidu
Kecalka 187 příspěvků 08.02.17 21:46

Dítěte je mi moc líto. Nevím, jestli si maminka uvědomuje, že kromě toho, že trpí, což jí je ale dost možná teď jedno, také asi začne „Pavla“ nesnášet, čímž rozhodně v dlouhodobém horizontu nedělá nic dobrého pro její vztah s „Pavlem“. Chlapa si může domů tahat, když jsou děti u otce, ale ona s ním chce bydlet, takže to není řešení. Je to zapeklitá situace, protože bych se vsadil, a to je legrační, že právě každodenní přítomnost syna v ložnici byla jedním mnoha střípků do mozaiky rozpadu manželství jeho rodičů. Maminka si je tohoto určitě do nějaké míry vědoma a i proto, nechává „vyhrávat Pavla“. Já nevím, nemohli by se u ní střídat obden? Fakt nevím.

alisekR
Kelišová 5158 příspěvků 08.02.17 21:48

Pokud to byl jen milenecký vztah, uniká mi smysl seznámit s ním děti. Neumím si představit, že naší 6 leté odejde táta, já si přistěhuju do postele chlapa a ještě jim zakážu chodit za mnou do postele…náš tříletý by zákaz naprosto nebral, pokud bych ho vyprovodila za dveře, tak by byla plačtivá scéna a nechápající výraz…U naší šestileté by byl obrovský pláč a myslím, že i cizího chlapa by nedala. Jsem si tím jistá na 100%, naše děti považují nás dva za středobod vesmíru, byla by to pro ně rána.

Tamtama
Extra třída :D 11777 příspěvků 08.02.17 21:49

@Snaduzvklidu proč by přítomnost syna v ložnici měla mít vliv na rozpad manželství? :think:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 08.02.17 21:49
@Anonymní píše:
Moje sestra před pulrokem odešla od manžela protože se nedokázali na ničem rozumně domluvit lezli si na nervy a jen se hádali… pronajala si domek ve stejnem městě. Rozvod zatím neřeší s Děti (7 a 9 let) jsou přes týden u sestry a víkendy je má tatka. Sestra měla již víc jak rok milence a již ho seznamila s dětmi - je to pro ně takový strejda na sport… Problem ted prý nastal že syn (7) byl zvyklý každe ráno chodit k mamce do ložnice se s ní pomazlit a ona mu ted řekla že když tam spí „Pavel“ tak je do ložnice vstup zakázán… malý prý to hrozně těžko nese, brečí vzteká se… sestra chce aby se k ni Pavel nastěhoval ale on nechce..jednak si myslím že on netouží po rodinnem živote spíš tak mu vyhovoval ten milenecky vztah a taky mu vadí že na něj malej kouká ted jak na vetřelce… zajímalo by mě jak by jste to řešily? já jsem spíš na straně malýho…myslím že by si segra do baraku s takhle malýma detma stehovat neměla… ale možna jsem zaujatá(?)

maminka se chová jako kravka.. jak jako zakázán vstup do ložnice? 8o
to že malej na „strejčka“ kouká jako na vetřelce se není co divit.. bože toto já nikdy nepochopím.. když se ženský splaší hormony a zblázní pipka to je na tečku :nevim: :zed:

Snaduzvklidu
Kecalka 187 příspěvků 08.02.17 21:51

@alisekR Dobře, ale ona potřebuje sponzora baráku, takže to vlastně dělá pro dobro dětí! :D

Příspěvek upraven 08.02.17 v 21:51

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 08.02.17 21:51
@Anonymní píše: ..ja napsala milence ale oni jezdi společně i lyžovat, on s detmi hraje fotbal… tedy jde spíš už o přítele a sestra samozřejmě doufá že z toho bude vztah…ona chce aby on šel k nim bydlet protože sama ten barak neutahne tak že by on polovinu přispíval.. to je myslím hlavní duvod proč ho tam „tahá“ co nejvíc… jako já se taky radeji mazlím se synem než s chlapem :-D takže taky jsem spíš na straně syna..

to je hezyk vypočítavá - oni jsou tři on je jeden a chtěla by půlku? A co jí jako bránilo aby se to děcko přišlo přitulit Pavel- nepavel? Bože můj - zkus jí nějak domluvit :pocitac:

alisekR
Kelišová 5158 příspěvků 08.02.17 21:52
@Snaduzvklidu píše:
Dítěte je mi moc líto. Nevím, jestli si maminka uvědomuje, že kromě toho, že trpí, což jí je ale dost možná teď jedno, také asi začne „Pavla“ nesnášet, čímž rozhodně v dlouhodobém horizontu nedělá nic dobrého pro její vztah s „Pavlem“. Chlapa si může domů tahat, když jsou děti u otce, ale ona s ním chce bydlet, takže to není řešení. Je to zapeklitá situace, protože bych se vsadil, a to je legrační, že právě každodenní přítomnost syna v ložnici byla jedním mnoha střípků do mozaiky rozpadu manželství jehorodičů. Maminka si je tohoto určitě do nějaké míry vědoma a i proto, nechává „vyhrávat Pavla“. Já nevím, nemohli by se u ní střídat obden? Fakt nevím.

Na tohle musím reagovat…u nás jsou děti v posteli každé ráno, o víkendu tam letí okamžitě jak procitnou, přes týden tam chodí za mnou, jelikož manžel už je v práci a mám manželství velmi spokojené…a opravdu jsem snad ještě neslyšela, že by přítomnost dětí ráno v ložnici mohla za rozpad manželství :think: Ale ráda si poslechnu praktický případ.

Snaduzvklidu
Kecalka 187 příspěvků 08.02.17 21:53

@alisekR Já napsal „jedním z mnoha střípků“. My jsme s skoroex měli ranní sex rádi. S dětmi to skončilo.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 08.02.17 21:53
@Snaduzvklidu píše:
Dítěte je mi moc líto. Nevím, jestli si maminka uvědomuje, že kromě toho, že trpí, což jí je ale dost možná teď jedno, také asi začne „Pavla“ nesnášet, čímž rozhodně v dlouhodobém horizontu nedělá nic dobrého pro její vztah s „Pavlem“. Chlapa si může domů tahat, když jsou děti u otce, ale ona s ním chce bydlet, takže to není řešení. Je to zapeklitá situace, protože bych se vsadil, a to je legrační, že právě každodenní přítomnost syna v ložnici byla jedním mnoha střípků do mozaiky rozpadu manželstvíjeho rodičů. Maminka si je tohoto určitě do nějaké míry vědoma a i proto, nechává „vyhrávat Pavla“. Já nevím, nemohli by se u ní střídat obden? Fakt nevím.

8o :roll: on se jde RÁNO pomazlit s mámou.. to snad není přítomnost syna v ložnici.. proboha dítě vstane a jde obejmout mamku to je špatně? To mužům přijde fakt obtěžující natolik, že by se rozpadlo manželství? No nazdar..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 21:55

@Snaduzvklidu ..ne rozpad manželství určitě nebyl kvuli synovi v posteli… :-) to vím jistě ani k tomu nepřispěl. o sex nešlo, šlo o duležitejsí věci a nesourodost.. sestra nyní s EX vychází dobře a děti milují jí i tátu ale mají rádi i Pavla - jen asi až ted synovi došlo „o co jde“ že to není jen kámoš, navíc manžel si našel take nějakou novou paní… no..uff nezaviděnihodna situace

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 08.02.17 21:55
@Snaduzvklidu píše:
@alisekR Já napsal „jedním z mnoha střípků“. My jsme s skoroex měli ranní sex rádi. S dětmi to skončilo.

takže děti mají čekat před ložnicí a nejít dát pusu rodičům na dobré ráno? a čekat až se dosexuje? 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >